A honlap egyetlen intézménynek sem hivatalos oldala. Bővebben az impresszumban... > Diákok és tanárok > Érettségi tablók > 2000–2004 <előző | következő>
00a – a 2000-ben érettségizett A osztály
00a – a 2000-ben érettségizett A osztály

  • Balogh Márk Dávid
  • Benkó Anna
  • Benkő Dorottya Zsófia
  • Benkő Péter Tamás
  • Borbély Gergely László (610)
  • Burgermeister Ádám
  • Frondelius Timo Pekka
  • Gegus Anna
  • Jelencsics Kíra Emőke
  • Keck Dániel
  • Kovács Orsolya Zsuzsanna
  • Kuttor Zsófia Judit
  • Liszkay Veronika
  • Mészáros Péter
  • Mihály Balázs Attila (620)
  • Miklós Márton
  • Molnár Sándor
  • Nagy Gábor István
  • Németh Anikó Erzsébet
  • Pataki Benjámin Zoltán
  • Patay Gábor
  • Sonkoly Sándor
  • Szabó Dániel Gergely
  • Sziki Judit
  • Tihanyi Lilla Barbara (630)
  • Török Tímea
  • Varga Gergely Dezső
00b – a 2000-ben érettségizett B osztály
00b – a 2000-ben érettségizett B osztály

  • Balczó Barnabás
  • Benkó Katalin
  • Bereczky Ákos György
  • Berkesi Anna
  • Bódi Kinga
  • Cáprás Dávid
  • Dobos Viktor
  • Friedmann Márton (640)
  • Gottgeisl Dóra
  • Hajdú András
  • Herter Borbála
  • Ihász Nikolett
  • Iván Béla
  • Kapuvári Kata
  • Kapuy Orsolya Margit
  • Kegyes Tamás
  • Kocsis Attila Szabolcs
  • Krajcsi Sarolta Zsófia (650)
  • Matusik Ágnes
  • Muzsik Dóra
  • Németh Ákos Ferenc
  • Ranyák Eszter
  • Sipos Áron
  • Szatmári Csenge
  • Szőllőssy Noémi
  • Szűts Borbála
  • Varga Kristóf
  • Virágvölgyi István (660)
00c – a 2000-ben érettségizett C osztály
00c – a 2000-ben érettségizett C osztály

  • Alkér Csaba András
  • Barna Bálint
  • Bálint Gergely
  • Briglevics Tamás
  • Erdei Csaba
  • Farkas Zsófia
  • Gyurkó Márton Dávid
  • Hajdú Katalin
  • Hőgye Adrián Adorján
  • Kántor Szilvia (670)
  • Kéringer Anita
  • Magony Barnabás Bálint
  • Pál Zsófia Gizella
  • Petrik Szilvia
  • Probocskai Gábor Endre
  • Regőczi Ágnes Klára
  • Simán Péter Miklós
  • Szabó Ildikó Éva
  • Szaniszló Csaba János
  • Tomka Krisztina (680)
  • Torda Otília
  • Tölgyesi Gergely
  • Török Ágnes
  • Verebes Ida Julianna
  • Vita Melinda Alberta
00d – a 2000-ben érettségizett D osztály

(Legjobb tudomásunk szerint az osztályról nem készült érettségi tabló.)

00d – a 2000-ben érettségizett D osztály

  • Badics Márk Péter
  • Bogár Bence
  • Czank Ádám Ferenc
  • Csikós Eszter
  • Dobrowiecki Zsófia Anna (690)
  • Farkas Vera Ágnes
  • Horváth Eszter
  • Horváth Judit
  • Horváth Sára
  • Istvánffy András
  • Jandrasics Eszter Vilma
  • Kiss-Székely Zsolt
  • Komáromy Csaba Attila
  • Kovács Emese
  • Molnár Adrienn (700)
  • Molnár Gábor
  • Nagy Gergely
  • Nagy Julianna Mária
  • Nagy Mária Borbála
  • Orbán András István
  • Pásztor Pál Zoltán
  • Pércsy Ákos
  • Pogány Orsolya Fruzsina
  • Polgár Csilla
  • Rupnik László (710)
  • Szabó Judit
  • Számadó Márta
  • Szász Katalin
  • Szente Éva Emőke
  • Szolnoki Attila Árpád
  • Tódor Beatrix Anna
  • Tóth László Csaba
01a – a 2001-ben érettségizett A osztály
01a – a 2001-ben érettségizett A osztály

  • Balázs Borbála Márta
  • Borbély Gábor
  • Bukovszky Klára Johanna (720)
  • Czellecz Ildikó
  • Fremda Balázs
  • Harkai Erzsébet Vilma
  • Istvánffy Nóra
  • József Andrea
  • Kiss Melinda
  • Kollmann Máté
  • Koncz Eszter
  • Lenkei Ákos
  • Maklári Eszter (730)
  • Nagy Ádám
  • Sarlós Anna
  • Schay Eszter Viktória
  • Szabó Bendegúz Hunor
  • Szentkirályi András
  • Szombati Eszter
  • Szőllőssy Balázs
  • Takács Eszter
  • Tóth Eszter Barbara
  • Turczi Vanda Zsófia (740)
  • Varga Péter
  • Veres Katalin
  • Zalán-Lipák Sára Eszter
01b – a 2001-ben érettségizett B osztály
01b – a 2001-ben érettségizett B osztály

  • Bartók Zoltán
  • Baumann Kristóf
  • Bácskay-Nagy Gábor Gergely
  • Benkó Boglárka
  • Bereczky Bence Dénes
  • Bélteki Krisztina
  • Csűrös Csanád (750)
  • Delov Krisztián
  • Donauer Edmond
  • Fekete Ágnes
  • Fiedler Bálint Ernő
  • Fülöp Andrea
  • Györffy Márton
  • Labancz Eszter Szidónia
  • Matuz Emese
  • Meleg Zita
  • Nagy Ágnes (760)
  • Nagy Ákos Csaba
  • Nagy Szabolcs Dániel
  • Németh Ákos
  • Németh Dénes
  • Peic-Berkes Lóránt
  • Stráner Pál
  • Schulek Tibor Frigyes
  • Szaszák Péter
  • Szőke Balázs
  • Taba Miklós (770)
  • Takács Lilla Mária
  • Török Balázs
  • Varga Bálint
  • Vincze vilmos Ádám
01c – a 2001-ben érettségizett C osztály
01c – a 2001-ben érettségizett C osztály

  • Banai Katalin
  • Bernát Imola Tímea
  • Éles Nóra Ildikó
  • Földházi Márta
  • Gáspár Nóra
  • Haraszti Lilla Virág (780)
  • Havasi Ágnes Viktória
  • Horváth Tamara Vanda
  • Juhász Edit Anna
  • Kelly Krisztina
  • Keresztes Gabriella
  • Kocsis Erik
  • Komáromi Rebeka
  • Kőbányai Katalin
  • Köteles Judit Leonóra
  • Kristóf Máté (790)
  • Lengyel Gabriella
  • Lovas Borbála Sára
  • Megyeri Kriszta Laura
  • Miklós Balázs
  • Nagy Julianna
  • Ravasz László
  • Sonkoly Tamás
  • Szabó Viola
  • Szelényi Péter
  • Szörcsök Katalin Beáta (800)
  • Takács Anna
  • Takács Máté
  • Tarcali Blanka Zsuzsanna
  • Tóth Csilla
  • Tóth Péter Dávid
  • Várady Zoltán Sándor
01d – a 2001-ben érettségizett D osztály

(Nem találtunk kistablót az érettségi tablóról.)

01d – a 2001-ben érettségizett D osztály

  • Borcsa-Bodolay János
  • Czakó Péter László
  • Csombók Attila
  • Daróczi Ildikó Tünde (810)
  • Fábián Tibor
  • Gaál Regina
  • Gáspárik Balázs
  • Hajdu Eszter
  • Hegyi Zoltán
  • Hornos Ádám Marcell
  • Kondor Dávid Tamás
  • Kovács Krisztina
  • Málnás Marianna
  • Nagy Zsófia Sára (820)
  • Pap Dorottya Ágnes
  • Simkovits Dániel
  • Sólyom Attila
  • Szabolcs András Zoltán
  • Tamási Zoltán
02a – a 2002-ben érettségizett A osztály

(Legjobb tudomásunk szerint az osztályról nem készült érettségi tabló.)

02a – a 2002-ben érettségizett A osztály

  • Bagó Balázs
  • Balázs Gergely György
  • Berkesi Márta
  • Békési Gabriella Ágnes
  • Bognár Orsolya (830)
  • Bossányi Zsófia Anna
  • Csorbai Ádám
  • Dobozy Ágoston Dénes
  • Fekete Ágnes Alice
  • Hideg Levente
  • Horváth Zoltán
  • Jankó Eszter
  • Kálmán Petra Wiboráda Andrea
  • Keck Mária
  • Khoór Bence (840)
  • Laczkó Zsófia
  • Lernyei Ágnes
  • Mátyus Kristóf Zoltán
  • Molnár Máté
  • Nagy Sára
  • Oroszi Sándor
  • Pataki Borbála Éva
  • Pályi Ágnes
  • Román Gergeéy Zoltán
  • Somogyi-Tóth Eszter (850)
  • Szabó Hanna
  • Szabó Tamás
  • Számely Vivien Kármen
  • Tatár Márk Péter
  • Thomann Ádám Márton
  • Tóth Anita Fanni
  • Varga Adrienn
  • Varga Anna
02b – a 2002-ben érettségizett B osztály
02b – a 2002-ben érettségizett B osztály

  • Alexandrova Marianna
  • Balla Gyula (860)
  • Bertalan Zsuzsanna
  • Butts Jodi Danielle
  • Csonka Berta
  • Faragó Dávid
  • Farkas Orsolya
  • Gránicz Nikolett Orsolya
  • Józsa Balázs
  • Jurenka Krisztina
  • Kaiser László
  • Karsay Kinga (870)
  • Kertész Zsolt
  • Kontra Klaudia
  • Márkus Tamás András
  • Nagy Attila
  • Papp Krisztina
  • Pásztor Dóra
  • Popovics Mária
  • Sebestyén Anikó Mária
  • Siró Zsófia Kata
  • Sonkoly Eszter (880)
  • Szíjártó Marcell
  • Sződi Réka Krisztina
  • Tolnai Judit
  • Tóth Katalin
  • Tóth-Buzder Gergely
02c – a 2002-ben érettségizett C osztály
02c – a 2002-ben érettségizett C osztály

  • Andrási László
  • Baki Judit Ivett
  • Bégány Judit Enikő
  • Bőgér Eszter
  • Bőgér Katalin (890)
  • Budavári Mária
  • Czaller Ibolya
  • Császár Katalin
  • Csigaházi Kinga Adrienn
  • Dudás Katalin
  • Gál Júlia Lilla
  • Horváth Péter Pál
  • Huszár Krisztián
  • Juhász István
  • Kámán Levente (900)
  • Kiss Gergely Zsombor
  • Kiss Sámson Endre
  • Kollár Szilvia
  • Kovács István László
  • Krakker Ágnes
  • Nagy Adrienn
  • Nagy Judit
  • Nagy Zsanett
  • Nyitrai Barbara
  • Pap Zsigmond György (910)
  • Pellionisz Petra Klára
  • Porcsin Lívia
  • Sári Katalin
  • Stiaszni Péter
  • Szabó Zsuzsanna
  • Szatmári Boglárka Etelka
  • Szőllősi Imre
  • Tóth Tibor
03a – a 2003-ban érettségizett A osztály
készült: 2009. V. 23. 21:45:07
03a – a 2003-ben érettségizett A osztály

  • Barthalos-Zerkowitz Márton Gusztáv
  • Bogár Ádám (920)
  • Borbély Emese
  • Botos Bálint
  • Dávid Anna Dóra
  • Deim Réka
  • Erdős Dorottya Kincső
  • Erdős Kristóf Ákos
  • Faragó Adrienn Szandra
  • Farkas Zoltán
  • Friedmann Gábor
  • Furkó Árpád Gergely (930)
  • Gyenes Viktor
  • Hajdú Zsuzsanna
  • Havay Dóra Anna
  • Havay Viktória Andrea
  • Juhász Zsófia Fruzsina
  • Kurcz Linda Magdolna
  • Liszkay Cecília
  • Losonczi Bernadett
  • Nagy Eszter
  • Ódor Dániel Kálmán (940)
  • Ónodi-Szabó Anna
  • Sályi Eszter
  • Szegő Tamás
  • Szőke Lilla
  • Tóth Ágnes
  • Trombitás Magdolna
  • Urbán Bálint
  • Varga Ákos Csaba
  • Vincze Tímea
03b – a 2003-ban érettségizett B osztály
03b – a 2003-ben érettségizett B osztály

  • Abai Imola (950)
  • Alkony Anita Nóra
  • Bácskay-Nagy Dávid Dániel
  • Bársony Márton
  • Benkő Dániel
  • Bereczki József
  • Borbély Zoltán
  • Boza Kristóf András
  • Czauner Brigitta
  • Czellecz Zoltán
  • Domahidi Loránd (960)
  • Fekete János
  • Füzi Virág
  • Garam Dávid
  • Gáspárik Csaba
  • Győri Cecilia Éva
  • Ilenczfalvi-Szász Veronika Zsuzsa
  • Kántor Julianna
  • Kéringer Szabolcs
  • Kiss-Székely Júlia
  • Lassányi Zsófia Ágnes (970)
  • László Réka
  • Nádor Koppány Zsombor
  • Pogrányi Károly Attila
  • Raab Zsuzsanna
  • Sarkadi-Nagy István Botond
  • Simon Csaba
  • Somló Eszter Judit
  • Sótonyi Katalin Melinda
  • Szőke Tamás
  • Tomka Péter (980)
03c – a 2003-ban érettségizett C osztály
03c – a 2003-ben érettségizett C osztály

  • Bagdi Zsófia
  • Balpataki Fruzsina Anna
  • Boros Anikó Emese
  • Csernus Szilvia
  • Csics Zsófia
  • Derecskei Edina Csilla
  • Dimény Gábor Béla
  • Hegedűs Nóra
  • Hornos Tamás
  • Hörömpöli Attila (990)
  • Kayser Dóra Zsófia
  • Kálmán Vera
  • Koreny Kinga
  • Kovács Áron
  • Kovács Fruzsina Márta
  • Lakos Tamás
  • Mátyás Csaba
  • Mészáros Csilla
  • Mikó István László
  • Móréh Ágnes (1000)
  • Nagy Attila
  • Németh Géza Kálmán
  • Pápista Györgyi Anna
  • Páris Edina Andrea
  • Perjési Orsolya
  • Raduka Lilla
  • Simon Evelin
  • Sörös Péter
  • Szabó Ágnes
  • Szemerey Gergely András (1010)
  • Tamás Károly
  • Tőkés Zsuzsa
  • Turbucz Dávid
  • Vajda Erika
  • Váradi Alexandra
  • Várady Linda
  • Wisnovszky Gábor György
04a – a 2004-ben érettségizett A osztály
04a – a 2004-ben érettségizett A osztály

  • Alkér Júlia Zsuzsanna
  • Bari Diána Éva
  • Belcsák Eszter (1020)
  • Bocsor Barbara
  • Borcsa-Bodolay Zoltán
  • Bornemisza Sándor
  • Csűrös Borbála
  • Fiedler Laura Ágnes
  • Hornyák Livia
  • Kállay Márk
  • Kiss Eszter Vivien
  • Lakos Zsuzsanna Katalin
  • Metzing Árpád (1030)
  • Nagy Ágnes Júlia
  • Nagy Márton Lóránt
  • Oroszi Péter
  • Petersmarck Edina Bianca Timea Yasmin Clarina
  • Piukovics András
  • Schneeberger Csaba
  • Szabó Attila Zsolt
  • Szőllőssy Krisztina
  • Tóth Eszter
  • Tóth Zsófia (1040)
  • Váci Krisztina
  • Vargha György Domokos
  • Verestóy Emőke
  • Vigh Katinka
  • Vikidál Zsófia
  • Walter Krisztián
04b – a 2004-ben érettségizett B osztály

(Legjobb tudomásunk szerint az osztályról nem készült érettségi tabló.)

04b – a 2004-ben érettségizett B osztály

  • Alkony Hajnalka Anetta
  • Bársony Réka
  • Bartók Melinda
  • Békési Ágnes Ilona (1050)
  • Berkesi Judit
  • Borsi Judit Éva
  • Draskóczy Bálint András
  • Durkó András Péter
  • Elter András Brúnó
  • Erdős Ágnes Tímea
  • Frondelius Saara Johanna
  • Gegus Zsuzsa
  • Gryllus Ábris Pál
  • Gulya Ferenc (1060)
  • Hégely László
  • Heltay Anna
  • Istvánffy Dániel
  • Juhász Benjámin
  • Kis Emőke Ibolya
  • Köteles Vajk István
  • Lippai Erzsébet
  • Marton Gergő
  • Nagy Domokos Károly
  • Németh Anna Eszter (1070)
  • Páczay Sarolta Zsuzsanna
  • Pataky Bálint
  • Simon Ágnes
  • Szabó Áron
  • Számely Cecília Olga
04c – a 2004-ben érettségizett C osztály
04c – a 2004-ben érettségizett C osztály

  • Baráth Anna
  • Bányai Tamás
  • Duka Krisztina Mária
  • Dunai Márk Bence
  • Fekete János (1080)
  • Gazda Márta Zsuzsanna
  • Gazdag Szilvia
  • Győri Zoltán Gábor
  • Haas Sándor
  • Horváth Anna Sarolta
  • Kardos Gyöngyvér Judit
  • Katona-Kiss Balázs
  • Kereszt Anikó
  • Kollár Krisztina
  • Koren Kinga (1090)
  • Molnár Berta
  • Molnár Zsuzsanna Judit
  • Murányi Emese Fruzsina
  • Müller Eszter Anna
  • Nagy Linda
  • Nemes Orsolya Ajna
  • Németh Klára
  • Ormándlaky Karola
  • Orosz Anna Ida
  • Orosz Tamás (1100)
  • Pályi Zsófia
  • Polgár András
  • Ruprech Dániel
  • Sepsi Tibor Dániel
  • Somogyi Erika
  • Szalai László
  • Tóth György
  • Vitányi Dóra Fruzsina