A honlap egyetlen intézménynek sem hivatalos oldala. Bővebben az impresszumban... > Információk a tanévről > 2007–2008 > Fogadóórák <előző | következő>

Fogadóórák, 2007–2008

A-C
Adamekné Németh Zsófia református hittan hétfő 14:30-15:15
Antal Erika internátusi nevelés kedd 14:00-15:00
B. Tóth Klára rajz péntek 09:40-10:25
Balicza Iván evangélikus hittan szerda 11:40-12:25
Berkesi Gábor református hittan szerda 11:40-12:25
Berkesiné Berényi Eszter magyar nyelv és irodalom, latin nyelv szerda 09:40-10:25
Berta Zsolt református hittan szerda 11:40-12:25
Bognár Barnabás testnevelés csütörtök 10:45-11:30
Borbás Magdolna művészettörténet szerda 09:40-10:25
Bögre Zsuzsanna tanulószobai foglalkozás péntek 10:45-11:30
Bölcsföldiné Türk Emese református hittan, német nyelv, egyházi ének hétfő 12:35-13:20
Cseri Zsófia ének-zene, karvezetés csütörtök 10:45-11:30
D-F
dr. Dálnokiné Pécsi Klára német nyelv kedd 09:40-10:25
Décsei Andrea magyar nyelv és irodalom, történelem hétfő 11:40-12:25
Diószeghy Csaba fizika, kémia csütörtök 10:45-11:30
Dobrosi Márta testnevelés csütörtök 09:40-10:25
dr. Egey Emese angol nyelv hétfő 09:40-10:25
Farkas Orsolya német nyelv hétfő 09:40-10:25
Farsang Dorottya angol nyelv szerda 07:45-08:35
Fehér Jánosné általános iskolai tanítás – 2. osztály csütörtök 08:45-09:30
Fejes Gyuláné általános iskolai tanítás – 1. osztály hétfő 10:45-11:30
Felső Tímea francia nyelv szerda 08:45-09:30
Fischer Péterné általános iskolai tanítás – 3. osztály csütörtök 11:40-12:25
Fuchsné Fasang Márta könyvtár csütörtök 14:00-15:00
G-I
Gergely Magdolna magyar nyelv és irodalom, református hittan hétfő 09:40-10:25
dr. Grynaeus András történelem kedd 09:40-10:25
Gyimesi Zoltán földrajz péntek 09:40-10:25
Györgyné Várady Andrea ének, napközis foglalkozás péntek 09:40-10:25
Győrffy Bertalanné német nyelv szerda 10:45-11:20
Győri Katalin angol nyelv kedd 12:35-13:20
Gyurka János matematika szerda 08:45-09:30
Hartai Attiláné katolikus hittan szerda 11:40-12:25
Horváth Emese református hittan, testnevelés, napközis foglalkozás hétfő 08:45-09:30
Horváth Norbert fizika csütörtök 08:45-09:30
J-L
dr. Jánossyné dr. Solt Anna biológia, kémia hétfő 08:45-09:30
Jaskó Dorottya testnevelés, gyógytestnevelés csütörtök 09:40-10:25
Józsa Gergely internátusi nevelés kedd 11:30-12:30
Kajla Zoltánn matematika, fizika kedd 12:35-13:20
Kántor Szilvia magyar nyelv és irodalom csütörtök 09:40-10:25
Kántorné Varasdják Márta napközi foglalkozás hétfő 11:40-12:25
Kárpáti Viktória olasz nyelv csütörtök 09:40-10:25
Kerekes Barnabás történelem szerda 09:40-10:25
Kiss Ferenc informatika hétfő 10:45-11:25
Kissné Kovács Adria általános iskolai tagozatvezető, angol nyelv megbeszélés szerint
Koháry Mária matematika hétfő 10:45-11:25
Kovács-Sztrikó Sarolta néptánc, napközis foglalkozás kedd 12:35-13:20
Laczik István matematika péntek 08:45-09:30
M-O
Madas Pál informatika kedd 08:45-09:30
Marton Ágota Flóra magyar nyelv és irodalom, latin nyelv péntek 10:45-11:30
Mercz Klára angol nyelv csütörtök 08:45-09:30
Merényi Imre matematika csütörtök 08:45-09:30
Meskó László informatika csütörtök 09:45-10:25
Nagy Zsuzsanna francia nyelv csütörtök 11:40-12:25
Nagy-Baló András matematika kedd 11:40-12:25
Ölvedi Szabó Péter internátusi nevelő szerda 11:30-12:30
P-S
Papp Ildikó matematika kedd 11:40-12:25
Papp István Gergely magyar nyelv és irodalom, olasz nyelv kedd 13:30-14:15
Pálóczyné Nagy Judit általános iskolai tanítás – 4. osztály kedd 10:45-11:30
Szák-Kocsis Pálné könyvtár, pedagógia kedd 10:45-11:30
Szilágyi Beatrix német nyelv kedd 07:45-08:35
Szuhánszki Tímea internátusi nevelés hétfő 14:00-15:00
Szűcs Marianna magyar nyelv és irodalom, angol nyelv péntek 09:40-10:25
T-V
Tombor László igazgató, történelem megbeszélés szerint
Tóth Péter internátusvezető megbeszélés szerint
Vetlényi Dávid biológia szerda 10:45-11:30
W-Z
Wrábelné Hadházy Judit kémia kedd 09:40-10:25
Zöllnerné Kondella Márta angol nyelv péntek 11:40-12:25