A honlap egyetlen intézménynek sem hivatalos oldala. Bővebben az impresszumban... > Információk a tanévről > 2008–2009 > Fogadóórák <előző | következő>

Fogadóórák, 2008–2009

név beosztás/szak mellékfogadónap fogadóóra
A-C
Adamekné Németh Zsófia református hittan 116 hétfő 10:45-11:30
B Tóth Klára rajz 116 csütörtök 10:45-11:30
Berényi Eszter magyar nyelv és irodalom, latin nyelv 116 szerda 10:45-11:30
Berkesi Gábor református hittan 116 péntek 11:45-12:30
Berta Zsolt református hittan 116 péntek 11:45-12:30
Bognár Barnabás testnevelés 145 péntek 10:45-11:30
Borbás Magdolna művészettörténet 116 kedd 09:45-10:30
Bölcsföldiné Türk Emese református hittan, német nyelv 124
D-F
Décsei Andrea magyar nyelv és irodalom, történelem 124 csütörtök 11:45-12:30
Diószeghy Csaba kémia, fizika 102 megbeszélés szerint
Dobrosi Márta testnevelés 145 péntek 10:45-11:30
dr Egey Emese angol nyelv 116 szerda 09:45-10:30
Farkas Orsolya német nyelv 116 péntek 11:45-12:30
Farsang Dorottya angol nyelv 102 megbeszélés szerint
Felső Tímea francia nyelv 116 hétfő 12:45-13:30
G-I
Gergely Magdolna magyar nyelv és irodalom, református hittan 116 csütörtök 10:45-11:30
dr Grynaeus András történelem 160 kedd 09:45-10:30
Gyimesi Zoltán földrajz 112 péntek 08:45-09:30
Györffy Bertalanné német nyelv 131 kedd 11:45-12:30
Győri Katalin angol nyelv 116 hétfő 10:45-11:30
Gyurka János matematika 112 szerda 09:45-10:30
Hollókői Lajos filozófia 116
Horváth Norbert fizika 129 hétfő 10:45-11:30
Ihász Katalin ének-zene péntek 08:45-09:30
J-L
dr Jánossyné dr Solt Anna biológia, kémia 128 hétfő 10:45-11:30
Jaskó Dorottya testnevelés, gyógytestnevelés 145 hétfő 09:45-10:30
Kajla Zoltánné matematika, fizika 129 szerda 10:45-11:30
Kántor Szilvia magyar nyelv és irodalom 116 hétfő 08:45-09:30
Kerekes Barnabás történelem 160 kedd 10:45-11:30
Kiss Ferenc informatika 240 kedd 09:45-10:30
Kiss Veronika ének-zene 116 péntek 09:45-10:30
Kissné Kovács Adria általános iskolai tagozatvezető, angol nyelv124 megbeszélés szerint
Laczik István matematika, kémia 130 csütörtök 10:45-11:30
M-O
Madas Pál informatika 240 csütörtök 10:45-11:30
Magyar Réka olasz nyelv 116 kedd 08:45-09:30
Marton Ágota Flóra magyar nyelv és irodalom, latin nyelv 116 csütörtök 09:45-10:30
Mercz Klára angol nyelv 116 péntek 11:45-12:30
Merényi Imre matematika 116 hétfő 10:45-11:30
Meskó László informatika 240
Mórocz Ildikó egyházi ének 140 hétfő 09:45-10:30
Nagy Zsuzsanna francia nyelv 116 csütörtök 09:45-10:30
Nagy-Baló András matematika 116 péntek 08:45-09:30
P-S
Papp Ildikó matematika 116 péntek 11:45-12:30
Popincsák-Nagy Ildikó magyar nyelv és irodalom 116 kedd 10:45-11:30
Szilágyi Beatrix német nyelv 116 szerda 13:45-14:30
T-V
Tombor László igazgató, történelem 112 megbeszélés szerint
Tóth Péter internátusvezető 121 megbeszélés szerint
Vetlényi Dávid biológia 128 csütörtök 09:45-10:30
W-Z
Wrábel Judit kémia 130 szerda 08:45-09:30
Zöllnerné Kondella Márta angol nyelv 116 péntek 09:45-10:30