A honlap egyetlen intézménynek sem hivatalos oldala. Bővebben az impresszumban... > Információk a tanévről > 2009–2010 > Tanévi naptár, gimnázium <előző | következő>

Tanévi naptár a gimnazisták számára, 2009–2010

szeptember
2.szeemelt szintű érettségi felkészítésre jelentkezés módosításának leadása igh. iroda
3-4.cs-p12. évfolyam osztályainak tanulmányi kirándulása
7.hőszi érettségi jelentkezési határidő a kijelölt iskolábanigh. iroda
10.cs16:307. a, 7. b, 9. c, 12. a, 12. b, 12. c osztályok szülői értekezletetantermek
17.cs16:308. a, 8. b, 9. a, 9. b osztályok szülői értekezletetantermek
17.cs17:00igazgatói tájékoztató a felvételi rendjéről a 11. évfolyamosok szüleinekdíszterem
17.cs17:4010. a, 10. b, 10. c, 11. e, 11. a, 11. b, 11. c, 12. e osztályok szülői értekezletetantermek
21.h08:45egyetemek bemutatkozásadíszterem
22.k17:00szülőtanácsi megbeszélésdíszterem
25.paz OKTV-re való jelentkezések határideje a tanulóknak igh. iroda
26.szo08:00őszi túra (közösségi verseny)
28.h15:00felvételi előkészítő nyolcadikosoknak matematikábólA010
30.sze15:00felvételi előkészítő nyolcadikosoknak magyar nyelv és irodalombólA010
október
2.p17:00gólyabáltornaterem
5.h07:45ünnepi megemlékezés az aradi vértanúkrólTorockó téri templom
5.h15:00aradi emlékmű avatása a földszinti aulábaniskola
5.hKálvin tablóverseny anyagának leadási határidejeigh. iroda
12.h08:45egyetemek bemutatkozásadíszterem
12.h13:00látogatás az alapítók sírjánál 7. a, 7. b, 9. cFiumei úti sírkert
12.h14:00OKTV művészettörténet első forduló
12.hpockingi testvériskola látogatása a Baár–Madasban
13.k15:00Implom József helyesírási versenykönyvtár
15. cs15:00osztályozóvizsgákA116
15. cs14:00OKTV matematika első fordulóA116
15. cs17:00táncház (DÖK szervezés)díszterem
16.p14:30Bolyai matematika csapatverseny körzeti fordulóiskola
20.kemlékezés az 1956-os forradalomraTerror Háza Múzeum
20.k08:00őszi érettségi írásbeli matematikábólkijelölt iskola
21.sze15:00úrvacsora előkészítő díszterem
22.cs07:45úrvacsorás istentisztelet (ünnepi öltözet)Torockó téri templom
22.cs09:00csendesnapiskola
22.cs08:00őszi érettségi írásbeli angol nyelvbőlkijelölt iskola
23.pnemzeti ünnep, tanítási szünet
25-30.őszi szünet
26.h08:00őszi érettségi írásbeli informatikábólkijelölt iskola
27.k08:00őszi érettségi írásbeli német nyelvbőlkijelölt iskola
november
2.hőszi szünet utáni első tanítási nap
2.h14:00OKTV földrajz első fordulóA116
3.knagyberegi testvériskola látogatása a Baár–Madasban
3.k14:00OKTV történelem első fordulóA116
4.sze14:00OKTV magyar nyelv első fordulóA116
5.cs17:00fogadóóra I. (mat, fiz, inf, kém, biol, földr. ének, rajz, testn, tanítók)iskola
6.p14:00Bolyai verseny (magyar nyelv és irodalom, 5-8. évfolyam) körzeti forduló
9.h08:45egyetemek bemutatkozásadíszterem
9.h14:00OKTV I. forduló magyar irodalom A116
10.k14:00OKTV angol nyelv első fordulóA116
11.sze14:00OKTV latin első fordulóA116
12.cs14:00OKTV fizika első fordulóA116
12.cs15:00osztályozóvizsgaiskola
12.cs17:00fogadóóra II. (irod, nyelvek, tört, hittan szakosok, int. nevelők)iskola
13.p15:00Kazinczy-verseny 9-12. évfolyamosoknakkönyvtár
14.szo09:00nyílt nap a gimnáziumban (tanításmentes munkanap)iskola
16-20.hpapírgyűjtés (közösségi verseny)
17.k14:00OKTV francia első fordulóA116
17:00szülőtanácsi megbeszélésdíszterem
18.sze15:00DÖK-rendezvénydíszterem
19.cs14:00OKTV biológia első fordulóA116
19-27.őszi érettségi szóbelik időpontjakijelölt iskola
21.szo09:00-13:00hat évfolyamos képzésre jelentkezőknek előkészítőA116
21.szoBolyai matematikaverseny döntőVeres Péter gimn.
22.v17:00szalagavató bál (ünnepi öltözet)Elektromos csarnok
23.h14:00OKTV német első fordulóA116
24.k14:00OKTV olasz első fordulóA116
28.szo09:00Bolyai-verseny (magyar nyelv szóbeli), döntőiskola
december
1.k14:00OKTV kémia első fordulóA113
4.p16:00nyelvi délutándíszterem
5.szo09:00ádventi általános iskolai rendezvénytornaterem
7.h08:45egyetemek bemutatkozásadíszterem
11.p15:00Kazinczy-verseny 7-8. évfolyamosoknakkönyvtár
11.p15:00adventi kézműves foglalkozásalagsori aula
19.szotanítási nap
21.h07:45úrvacsorai előkészítő istentiszteletTorockó téri templom
22.k07:45úrvacsorás adventi istentisztelet, karácsonyi ünnepség (ünnepi öltözet)Torockó téri templom
23-01.01.téli szünet
január
4.helső tanítási nap
6.sze10:00OKTV második forduló történelemkijelölt iskola
7.cs10:00OKTV második forduló matematikakijelölt iskola
10:00OKTV földrajz második fordulókijelölt iskola
9.szotanítási napiskola
11.h08:45egyetemek bemutatkozásadíszterem
14.cs15:00osztályozó vizsgákA113
15.p első félév vége
15.p 15:00mozifanatikusok délutánja, DÖK szervezéstantermek
16.szo09:00Áprily-szavalóverseny iskolai fordulódíszterem
22.pa félévi értesítők kiosztása, rövidített tanítási órák
22.p14:00egységes felvételi írásbeli a hat évfolyamra jelentkezőknekA203-210
23.szo10:00egységes felvételi írásbeli a négy évfolyamra jelentkezőknek, tanításmentes munkanapA203-210
26.k17:00szülőtanácsi megbeszélésdíszterem
27.sze10:00OKTV magyar nyelv második fordulókijelölt iskola
28.cs14:00pótló írásbeli a négy és a hat évfolyamra jelentkezőknekA113
29.p 17:00teaház a DÖK szervezésébendíszterem
február
1.hiskolai asztalitenisz bajnokság kezdete (közösségi verseny)alagsori aula
2.k10:00OKTV második forduló németkijelölt iskola
3.sze10:00OKTV második forduló angolkijelölt iskola
4.cs15:30szülői értekezlet az internista diákok szüleinekdíszterem
4.cs16:30szülői értekezlet (7. a, 7. b, 8. a, 8. b, 9. a, 9. b, 9. c, osztály)osztálytermek
4.cs17:40szülői értekezlet (10. a, 10. b, 10, c, 11. a, 11. b, 11. c, 12. a, 12. b, 12. c osztály)osztálytermek
5.pérettségi jelentkezések belső leadásaigh. iroda
5.p10:00OKTV francia második fordulókijelölt iskola
8.h10:00OKTV magyar irodalom második fordulókijelölt iskola
9.k10:00OKTV kémia második fordulókijelölt iskola
10.sze10:00OKTV latin második fordulókijelölt iskola
11.cs10:00OKTV fizika második fordulókijelölt iskola
15.h10:00OKTV biológia második fordulókijelölt iskola
16.k09:00tudományos napiskola
17.sz09:00diáknap iskola
17.sz10:00OKTV művészettörténet második fordulókijelölt iskola
18-19.síszünet
22.h07:45megemlékezés a kommunista diktatúra áldozatairólTorockó téri templom
23.k10:00OKTV olasz második fordulókijelölt iskola
23.k15:00Áprily szavalóverseny iskolai forduló 7-8. évfolyamdíszterem
március
2.kOKTV matematika döntőkijelölt iskola
12.p15:00március 15-i ünnepély (ünnepi öltözet)tornaterem
15.hnemzeti ünnep, munkaszünet
17.sze15:00DÖK rendezvénydíszterem
18.cs15:00osztályozóvizsgákA113
18.cs17:00fogadóóra I. (mat, fiz, inf, kém, biol, földr. ének, rajz, testn, tanítók)iskola
23.kOKTV latin döntőkijelölt iskola
24.szeOKTV angol döntőkijelölt iskola
25.cs17:00fogadóóra II. (irod, nyelvek, tört, hittan szakosok, int. nevelők)iskola
29.h07:45úrvacsorai előkészítő istentiszteletTorockó téri templom
29.h14:00édes anyanyelvünk versenykönyvtár
29.hOKTV német döntőkijelölt iskola
30.k07:45húsvéti úrvacsorás istentisztelet (ünnepi öltözet)Torockó téri templom
30.k09:00csendesnapiskola
31.-04.06.tavaszi szünet
31.sze15:00OKTV francia döntőkijelölt iskola
április
7.szeszünet utáni első tanítási nap
7.szeOKTV magyar irodalom döntőkijelölt iskola
9.pOKTV magyar nyelv döntőkijelölt iskola
10.szoOKTV kémia döntőkijelölt iskola
12.h07:45megemlékezés a holokauszt áldozatairólTorockó téri templom
14.szOKTV művészettörténet döntőkijelölt iskola
15.csOKTV fizika döntőkijelölt iskola
19.h08:45ökonap (közösségi verseny)iskola,külső helyszín
19.hOKTV biológia döntőkijelölt iskola
20.kOKTV olasz döntőkijelölt iskola
21.sze17:00szülőtanácsi megbeszélésdíszterem
22.cs15:00osztályozóvizsgákA113
22.csOKTV történelem döntőkijelölt iskola
23.pOKTV földrajz döntőkijelölt iskola
24.szotavaszi kerékpártúra (közösségi verseny)
26.háltalános tájékoztató az érettségi szabályairól a 12. osztályosok részéreosztályonként
29.cs14:0012. évfolyam utolsó tanítási napja, díszebéddíszterem
30.p14:00ballagás (ünnepi öltözet)iskola
30.p16:00ballagási istentisztelet, ünnepélyTorockó téri templom
május
3.h08:00magyar nyelv és irodalom írásbeli érettségi vizsgaII. emelet
3.h13:00istentiszteletTorockó téri templom
3.h07:45tanítási nap
4.k08:00matematika írásbeli érettségi vizsgaII. emelet
4.k13:00tanítási nap
5.sze08:00történelem írásbeli érettségi vizsgaII. emelet
5.sze13:00tanítási nap
6.cs08:00angol nyelv írásbeli érettségi vizsgaII. emelet
6-7.tanulmányi kirándulások a 7-11. évfolyamon
7.p08:00német nyelv írásbeli érettségi vizsgaII. emelet
7.p16:30általános iskola műsoros délutánjatornaterem
11.k08:00informatika érettségi vizsga (emelt szintű)kijelölt intézmény
11.k14:00latin nyelv írásbeli érettségi vizsgaI. emelet
12.sz08:00biológia írásbeli érettségi vizsgaI. emelet
13.cs08:00kémia írásbeli érettségi vizsgaI. emelet
13.cs14:00földrajz írásbeli érettségi vizsgaI. emelet
14.pa 10-11. évfolyamon jelentkezés érettségi felkészítés szintjére (végső határidő)igh. iroda
14.p16:00szülői értekezlet a felvett diákok szüleinekdíszterem
17.h07:45pünkösdi ünnepi istentisztelet (ünnepi öltözet)Pasarét
17.h08:00informatika érettségi vizsga (középszintű)info. terem
17.h14:00ének-zene, művészettörténet írásbeli érettségi vizsgaI. emelet
18.k08:00fizika írásbeli érettségi vizsga
19.sze08:00francia nyelv írásbeli érettségi vizsgaI. emelet
20.cs08:00olasz nyelv írásbeli érettségi vizsgaI. emelet
24.hpünkösd, munkaszüneti nap
26.sz08:00OH OKÉV országos mérése (matematika, magyar 4., 6., 8., 10. évf. számára)iskola
június
1.k08:00érettségi írásbeli dolgozatok megtekintéseA114,115,116
3-9.emelt szintű szóbeli érettségi vizsgákvizsgaközpontok
9.sz15:00osztályozóvizsgákA113
11.putolsó tanítási nap iskola
14-16.h-sze07:3012. b középszintű szóbeli érettségi vizsga nyitásaA210
15.k16:00tanévzáró ünnepély az általános iskolábanTorockó téri templom
16.sze14:00tanévzáró ünnepély a gimnáziumban (ünnepi öltözet)Torockó téri templom
17-19.cs-szo07:3012. a középszintű szóbeli érettségi vizsga nyitásaA210
21-23.h-sze07:3012. c középszintű szóbeli érettségi vizsga nyitásaA210
23.sze08:00beiratkozás a gimnáziumbaA114,A115, A116
24.cs07:30d vizsgacsoport (előre hozottak) középszintű szóbeli érettségi vizsgaA210