A honlap egyetlen intézménynek sem hivatalos oldala. Bővebben az impresszumban... > Információk a tanévről > 2009–2010 > Fogadóórák <előző | következő>

Fogadóórák, 2009–2010

név beosztás/szak mellékfogadónap fogadóóra
A-C
Ambrus Eszter magyar nyelv és irodalom 116 hétfő 11:45-12:30
Benkő Csilla rajz 116 péntek 12:45-13:30
Berényi Eszter magyar nyelv és irodalom, latin nyelv 116 kedd 10:45-11:30
Berkesi Gábor református hittan 116 szerda 11:45-12:30
Berta Zsolt református hittan 116 szerda 11:45-12:30
Bognár Barnabás testnevelés 145 péntek 10:45-11:30
Borbás Magdolna művészettörténet 116 kedd 11:45-12:30
Bölcsföldiné Türk Emese református hittan, német nyelv 124
Császár Katalin napközis tanító 124
Csorbáné Ágoston Éva tanító 124
D-F
Décsei Andrea magyar nyelv és irodalom, történelem 124 csütörtök 10:45-11:30
Diószeghy Csaba kémia, fizika 102 megbeszélés szerint
Dobrosi Márta testnevelés 145 szerda 10:45-11:30
Farkas Orsolya német nyelv 116 kedd 11:45-12:30
Farsang Dorottya angol nyelv 102 megbeszélés szerint
Fehér Jánosné tanító 124
Felső Tímea francia nyelv 116 hétfő 12:45-13:30
Fischer Péterné napközis tanító 124
G-I
Gergely Magdolna magyar nyelv és irodalom, református hittan 116 csütörtök 13:45-14:30
Grynaeus András dr történelem 160 csütörtök 10:45-11:30
Gudricza Ágnes német nyelv, természetismeret 116 szerda 10:45-11:30
Gyimesi Zoltán földrajz 112 péntek 09:45-10:30
Györffy Bertalanné német nyelv 131 csütörtök 10:45-11:30
Győri Katalin angol nyelv 116 szerda 11:45-12:30
Gyurka János matematika 112 kedd 10:45-11:30
Hollókői Lajos filozófia 116 kedd 13:45-14:30
Horvát Emese református hittan, német nyelv, ének 124
Horváth Norbert fizika 129 hétfő 10:45-11:30
J-L
dr Jánossyné dr Solt Anna biológia, kémia 128 hétfő 10:45-11:30
Jaskó Dorottya testnevelés, gyógytestnevelés 145 hétfő 09:45-10:30
Kajla Zoltánné matematika, fizika 129 szerda 10:45-11:30
Kántor Szilvia magyar nyelv és irodalom 116 hétfő 08:45-09:30
Kerekes Barnabás történelem 160 kedd 10:45-11:30
Kiss Ferenc informatika 240 kedd 09:45-10:30
Kiss Veronika ének-zene 116 péntek 09:45-10:30
Kissné Kovács Adria általános iskolai tagozatvezető, angol nyelv124 megbeszélés szerint
Laczik István matematika, kémia 130 csütörtök 10:45-11:30
M-O
Madas Pál informatika 240 csütörtök 10:45-11:30
Magyar Réka olasz nyelv 116 kedd 08:45-09:30
Marton Ágota Flóra magyar nyelv és irodalom, latin nyelv 116 csütörtök 09:45-10:30
Mercz Klára angol nyelv 116 péntek 11:45-12:30
Merényi Imre matematika 116 hétfő 10:45-11:30
Meskó László informatika 240
Nagy Zsuzsanna francia nyelv 116 csütörtök 09:45-10:30
Nagy-Baló András matematika 116 péntek 08:45-09:30
Németh Antalné napközis tanító 124
P-S
Pálóczyné Nagy Judit tanító 124
Papp Ildikó matematika 116 péntek 10:45-11:30
Péter Anikó református hittan, angol nyelv 116
Popincsák-Nagy Ildikó magyar nyelv és irodalom 116 kedd 11:45-12:30
Porkoláb Eszter napközis tanító 124
Puskásné Benczúr Csilla matematika 124 péntek 09:45-10:30
Szabó Lászlóné napközis tanító 124
Szilágyi Beatrix német nyelv 116 kedd 10:45-11:30
Szűcs Marianna magyar nyelv és irodalom, angol nyelv 116 csütörtök 09:45-10:30
T-V
Tombor László igazgató, történelem 112 megbeszélés szerint
Tóth Péter internátusvezető 121 megbeszélés szerint
Váci Krisztina angol nyelv 116 hétfő 11:45-12:30
Vetlényi Dávid biológia 128 csütörtök 10:45-11:30
W-Z
Wrábel Judit kémia 130 kedd 12:45-13:30
Zöllnerné Kondella Márta angol nyelv 116 szerda 11:45-12:30