A honlap egyetlen intézménynek sem hivatalos oldala. Bővebben az impresszumban... > Információk a tanévről > 2010–2011 > Fogadóórák <előző | következő>

Fogadóórák, 2010–2011

név beosztás/szak ofő/(napk) mellék fogadónap fogadóóra
A-C
Ambrusné Kenézy Judit kollégiumi nevelőtanár 136 megbeszélés szerint
Benkő Csilla rajz 116 péntek 12:45-13:30
Berényi Eszter magyar nyelv és irodalom, latin nyelv 116 kedd 11:45-12:30
Berkesi Gábor református hittan 116 szerda 11:45-12:30
Berta Zsolt református hittan 116 péntek 12:45-13:30
Blaskóné Szűcs Marianna magyar nyelv és irodalom, angol nyelv 116 szerda 11:45-12:30
Bognár Barnabás testnevelés 9. d 145 hétfő 09:45-10:30
Bognár Barnabásné testnevelés 9. d 145 csütörtök 09:45-10:30
Borbás Magdolna művészettörténet 116 kedd 10:45-11:30
Bölcsföldiné Türk Emese református hittan, német nyelv 7. a 124 csütörtök 08:45-09:30
Császár Katalin napközis tanító; rajz, technika, néptánc (5-6.) 124 hétfő 09:45-10:30
Csízi Katalin református hittan, magyar nyelv és irodalom 116 szerda 09:45-10:30
Csorbáné Ágoston Éva tanító 4. a 124 csütörtök 07:45-08:30
D-F
Décsei Andrea magyar nyelv és irodalom, történelem 5. a 124 csütörtök 08:45-09:30
Diószeghy Csaba fizika, kémia 8. a 102 megbeszélés szerint
Dobrosi Márta testnevelés 9. c 145 péntek 10:45-11:30
Farkas Orsolya német nyelv 11. b 116 csütörtök 10:45-11:30
Farsang Dorottya angol nyelv 12. e 102 megbeszélés szerint
Fehér Jánosné napközis tanító (1. a) 124 kéthetenként csütörtök 16:30-17:30
Felső Tímea francia nyelv 116 hétfő 11:45-12:30
G-I
Gergely Magdolna református hittan, magyar nyelv és irodalom 8. b 116 hétfő 11:45-12:30
Grynaeus András dr történelem 12. b 160 csütörtök 09:45-10:30
Gudricza Ágnes német nyelv, természetismeret 116 szerda 10:45-11:30
Gyarmati Krisztina földrajz 116 megbeszélés szerint
Gyimesi Zoltán földrajz 112 hétfő 11:45-12:30
Györffy Bertalanné német nyelv 131 kedd 11:45-12:30
Gyurka János matematika 12. c 112 péntek 08:45-09:30
Hollókői Lajos filozófia 116 kedd 08:45-09:30
Horvát Emese református hittan, német nyelv, ének 6. a 124 szerda 10:45-11:30
Horváth Norbert fizika 10. b 129 kedd 10:45-11:30
J-L
dr Jánossyné dr Solt Anna biológia, kémia 128 hétfő 08:45-09:30
Jaskó Dorottya testnevelés, gyógytestnevelés 9. a 145 hétfő 09:45-10:30
Kajla Zoltánné matematika, fizika 129 szerda 08:45-09:30
Kántor Szilvia magyar nyelv és irodalom, kollégiumi nevelőtanár 116 hétfő 09:45-10:30
Kántorné Varasdják Márta tanító 2. a 124 szerda 08:45-09:30
Kerekes Barnabás történelem 160 szerda 12:45-13:30
Kiss Veronika ének-zene 116 hétfő 11:45-12:30
Kissné Kovács Adria általános iskolai tagozatvezető, angol nyelv 124 megbeszélés szerint
Kodácsi Kinga magyar nyelv és irodalom, angol nyelv 116 szerda 10:45-11:30
Kondor Ágnes angol nyelv 116 csütörtök 08:45-09:30
Laczik István matematika, kémia 11. c 130 csütörtök 10:45-11:30
M-O
Madas Pál informatika 240 csütörtök 09:45-10:30
Magyar Réka olasz nyelv 116 szerda 09:45-10:30
Marton Ágota Flóra magyar nyelv és irodalom, latin nyelv 10. c 116 péntek 08:45-09:30
Mercz Klára angol nyelv 11. a 116 csütörtök 09:45-10:30
Merényi Imre matematika 116 hétfő 10:45-11:30
Meskó László informatika 240 kedd 09:45-10:30
Mezei Csilla kollégiumi nevelőtanár 136 szerda 12:45-13:30
Molnárné Szombatfalvy Csilla ének-zene 124 hétfő 11:45-12:30
Moncrieff Emily angol nyelvi lektor 116
Nagy Zsuzsanna francia nyelv 116 hétfő 10:45-11:30
Nagy-Baló András matematika 116 szerda 11:45-12:30
Németh Antalné napközis tanító 124 péntek 16:30-17:30
P-S
Pálóczyné Nagy Judit tanító 3. a 124 kedd 11:45-12:30
Papp Ildikó matematika 116 hétfő 12:45-13:30
Pataki Andrea magyar nyelv és irodalom, latin nyelv 116 hétfő 11:45-12:30
Perlaki Kinga tanító 1. a 124 hétfő 08:45-09:30
Péter Anikó református hittan, angol nyelv 7. b 116 szerda 13:45-14:30
Pojják Klára angol nyelv 116 péntek 10:45-11:30
Porkoláb Eszter napközis tanító (4. a) 124 csütörtök 12:45-13:30
Puskásné Benczúr Csilla matematika 124 csütörtök 09:45-10:30
Somogyi Pál kollégiumi nevelőtanár 121 szerda 12:45-13:30
Szabó Lászlóné napközis tanító (2. a) 124 szerda 16:00-17:00
Szalai László kollégiumi nevelőtanár 121 kedd 12:45-13:30
Szatmári Boglárka informatika 240 kedd 10:45-11:30
Szilágyi András fizika 116
Szilágyi Beatrix német nyelv 116 szerda 09:45-10:30
T-V
Tombor László igazgató, történelem 112 megbeszélés szerint
Tóth Péter internátusvezető 121 megbeszélés szerint
Váci Krisztina angol nyelv 116 hétfő 14:45-15:30
Vértesy Andrea napközis tanító (3. a) 124 kedd 16:30-17:15
Vetlényi Dávid biológia 12. a 128 csütörtök 10:45-11:30
W-Z
Wrábel Judit kémia 9. b 130 kedd 12:45-13:30
Zöllnerné Kondella Márta angol nyelv 10. a 116 szerda 11:45-12:30