A honlap egyetlen intézménynek sem hivatalos oldala. Bővebben az impresszumban... > Versenyek > Sportversenyek > Eredmények, 2003–2004 <előző | következő>

Sportversenyek, 2003-2004.

asztalitenisz

Református iskolák országos asztaliteniszbajnoksága

fiúk

Bakos Ödön (10. a) II. hely Bakó Máté (10. a) III. hely Baár–Madas csapat III. hely csapattagok: Bakos Ödön 10. a, Bakó Máté 10. a, Bréda Zsombor 10. c

leányok

Baár–Madas csapat II. hely csapattagok: Bán Boróka, Berzétei Zsófia, Csikós Andrea 9. c

atlétika

Mezei futó diákolimpia

fiúk

IV. korcsoport (2200 m)
Fóthi Ábel (7. a) X. hely Szabó Bernát (8. b) XIX. hely
V. korcsoport (2500 m)
Szabó Márk (9. a) IV. hely
összesített csapatversenyben
Baár–Madas csapat IV. hely fölkészítő tanár: Bejek Géza, Bognár Barnabás tagok: Fóthi Ábel 7. a, Szabó Bernát 8. b, Szabó Márk 9. a

leányok

VI. korcsoport (2500 m)
Bocsor Barbara (12. a) III. hely fölkészítő tanár: Dobrosi Márta

Református középiskolák I. nemzetközi atlétikai találkozója, Debrecen

fiúk

V-VI. korcsoport
Fekete András (11. c) III. hely fölkészítő tanár: Bognár Barnabás
800 m síkfutás
Somogyi Zsolt (11. a) I. hely fölkészítő tanár: Dobrosi Márta
magasugrás
Fekete Dávid (11. c) III. hely fölkészítő tanár: Bognár Barnabás

leányok

V-VI. korcsoport
svédváltó
Baár–Madas csapat II. hely fölkészítő tanár: Dobrosi Márta, Bognár Barnabás csapattagok: Alkony Hajnalka 12. b, Hargitay Zsófia 11. b, Juhász Anna 8. b, Németh Klára 12. c
távolugrás
Juhász Anna (8. b) III. hely fölkészítő tanár: Dobrosi Márta
súlylökés
Horváth Hajnal (9. c) I. hely fölkészítő tanár: Bejek Géza

Atlétikai diákolimpia, budapesti döntő

fiúk

V. korcsoport
súlylökés
Sáfrán Zoltán (8. a) III. hely fölkészítő tanár: Bejek Géza

kosárlabda

Református iskolák országos kosárlabdabajnoksága, Mezőtúr

leányok

IV. korcsoport
Baár–Madas leánycsapat I. hely fölkészítő tanár: Dobrosi Márta csapattagok: Forró Zsófia 9. b, Gál Renáta 7. b, Illés Bora 5. o, Illés Kisanna 9. b, Illés Luca 6. o, Jeszenszky Marina 7. b, Juhász Anna 8. b, Rácz D. Adrienn 9. a, Ruttkay Zsuzsanna 7. b, Simonfi Enikő 7. b, Varga Sára 8. b Rácz D. Adrienn 9. a különdíj fölkészítő tanár: Dobrosi Márta

Református iskolák országos kosárlabdaversenye, Miskolc

fiúk

V-VI. korcsoport
Baár–Madas fiúcsapat IV. hely fölkészítő tanár: Bognár Barnabás

Kosárlabda diákolimpia, budapesti döntő

leányok

IV. korcsoport
Baár–Madas leánycsapat II. hely fölkészítő tanár: Dobrosi Márta

Víg József kosárlabdakupa (II. kerületi bajnokság)

leányok

V. korcsoport
Baár–Madas leánycsapat I. hely fölkészítő tanár: Dobrosi Márta csapattagok: Forró Krisztina 10. a, Forró Zsófia 9. b, Gál Renáta 7. b, Illés Kisanna 9. b, Juhász Anna 8. b, Keresztes Andrea 8. b, Magócsi Alexandra 9. c

labdarúgás

II. kerületi labdarúgó diákolimpia, őszi forduló

fiúk

VI. korcsoport
Baár–Madas csapat II. hely fölkészítő tanár: Bejek Géza csapattagok: Draskóczy Bálint 12. b, Farkas Márk Kristóf 11. a, Juhász Mátyás 11. a, Nagy Domonkos 12. b, Nagy Márton 12. a, Pataky Bálint 12. b, Rácz Gábor 11. c, Zakar Zsombor 11. b

II. kerületi labdarúgó diákolimpia, tavaszi forduló

fiúk

V. korcsoport
Baár–Madas csapat II. hely fölkészítő tanár: Bejek Géza csapattagok: Farkas Márk Kristóf 11. a, Juhász Mátyás 11. a, Kőhalmi Gábor 11. a, Puy Kristóf Szabolcs 10. b, Szabó Márton 11. b

II. kerületi teremlabdarúgó diákolimpia

fiúk

IV. korcsoport
Baár–Madas csapat II. hely fölkészítő tanár: Bejek Géza
V. korcsoport
Baár–Madas csapat V. hely fölkészítő tanár: Bejek Géza
VI. korcsoport
Baár–Madas csapat I. hely fölkészítő tanár: Bejek Géza

Lónyay ökumenikus teremlabdarúgó kupa

Baár–Madas csapat I. hely Nagy Márton 12. a: gólkirály fölkészítő tanár: Bejek Géza csapattagok: Draskóczy Bálint 12. b, Farkas Márk Kristóf 11. a, Juhász Mátyás 11. a, Nagy Domonkos 12. b, Nagy Márton 12. a, Pataky Bálint 12. b, Rácz Gábor 11. c, Zakar Zsombor 11. b

II. kerületi kispályás labdarúgó diákolimpia, tavaszi forduló

leányok

V-VI. korcsoport
Baár–Madas A csapat I. hely fölkészítő tanár: Bejek Géza csapattagok: Berkesi Judit 12. b, Borsi Judit 12. b, Heltay Anna 12. b, Németh Klára 12. c, Nemes Orsolya 12. c, Frondelius Johanna 12. b, Lázár Eszter Csenge 10. c Baár–Madas B csapat II. hely fölkészítő tanár: Bejek Géza csapattagok: Berzétei Zsófia 9. c, Csóka Zita 10. c, Denke Dorottya 11. a, Dobó Márta 11. a, Mercz Orsolya 11. a, Mészáros Dóra 11. b, Tari Zsófia 11. c

sakk

Református iskolák országos sakkbajnoksága, Kiskunhalas

középiskolás korcsoport
Baár–Madas csapat I. hely csapattagok: Farkas Örs 9. b, Nagy Miklós 9. b, Szobi Dániel 9. c, Szobi Marcell 11. c

II. kerületi sakk diákolimpia

középiskolás korcsoport
Szobi Dániel (9. c) IV. hely Szobi Marcell (11. c) VI. hely

torna

Országos kadett tornászbajnokság, szerenkénti döntő

leányok

felemás korlát
Gondos Flóra (5. o) I. hely edző: Esztergályos Mihály, Muzsnayné Bellák Erzsébet

úszás

Református iskolák IV. országos úszóbajnoksága, Mezőtúr

fiúk

V-VI. korcsoport
50 m gyorsúszás
Fekete András (11. c) II. hely Fekete Dávid (11. c) III. hely
50 m mellúszás
Kapitány Attila (9. a) II. hely Fekete Dávid (11. c) III. hely
50 m pillangóúszás
Fekete András (11. c) III. hely
4x50 m vegyesúszás
Fekete András (11. c) II. hely Fekete Dávid (11. c) III. hely
4x50 m gyorsváltó
Baár–Madas csapat II. hely tagok: Dobrosi Gábor 11. b, Fekete András 11. c, Fekete Dávid 11. c, Mozsár Péter 9. c
4x50 m vegyesváltó
Baár–Madas csapat I. hely tagok: Fekete András 11. c, Fekete Dávid 11. c, Kapitány Attila 9. a, Mozsár Péter 9. c

leányok

I. korcsoport
50 m hátúszás
Pálóczy Júlia (2. o) I. hely
III. korcsoport
4x50 m gyorsváltó
Baár–Madas csapat II. hely tagok: Illés Luca 5. o, Kapitány Edina 5. o, Pardi Petra 5. o, Pálóczy Emese 7. b
4x50 m vegyesváltó
Baár–Madas csapat II. hely tagok: Illés Luca 5. o, Kapitány Edina 5. o, Pardi Petra 5. o, Pálóczy Emese 7. b
IV. korcsoport
50 m gyorsúszás
Pardi Petra (5. o) III. hely
50 m hátúszás
Bencze Dóra (7. b) II. hely
4x50 m gyorsváltó
Baár–Madas csapat III. hely tagok: Bencze Dóra 7. b, Illés Luca 5. o, Pardi Petra 5. o, Pálóczy Emese 7. b
V-VI. korcsoport
4x50 m vegyesúszás
Farkas Karolina (9. c) III. hely
4x50 m gyorsváltó
Baár–Madas csapat II. hely tagok: Bencze Dóra 7. b, Farkas Karolina 9. c, Mészáros Dóra 11. b, Pardi Petra 5. o
4x50 m vegyesváltó
Baár–Madas csapat II. hely tagok: Bencze Dóra 7. b, Farkas Karolina 9. c, Mészáros Dóra 11. b, Pálóczy Emese 7. b
összesített csapatpontverseny
Baár–Madas csapat II. hely tagok: Bárdos Laura 2. o, Bencze Dóra 7. b, Farkas Karolina 9. c, Gondos Laura 2. o, Illés Luca 5. o, Kapitány Edina 5. o, Mészáros Dóra 11. b, Pardi Petra 5. o, Pálóczy Emese 7. b, Pálóczy Júlia 2. o, Salacz Johanna 5. o, Dobrosi Gábor 11. b, Fekete András 11. c, Fekete Dávid 11. c, Kapitány Attila 9. a, Mozsár Péter 9. c

Úszó diákolimpia, budapesti döntő

fiúk

V-VI. korcsoport
100 m gyorsúszás
Mozsár Péter (9. c) IV. hely
100 m hátúszás
Kapitány Attila (9. a) II. hely
100 m mellúszás
Kapitány Attila (9. a) III. hely

leányok

V-VI. korcsoport
100 m gyorsúszás
Nemes Kata (9. a) V. hely Mészáros Dóra (11. b) VI. hely
100 m hátúszás
Nemes Kata (9. a) III. hely Mészáros Dóra (11. b) IV. hely Frondelius Johanna (12. b) V. hely
100 m mellúszás
Páczay Sarolta (12. b) III. hely Farkas Karolina (9. c) VI. hely
4x50 m gyorsváltó
Baár–Madas csapat IV. hely csapattagok: Farkas Karolina 9. c, Mészáros Dóra 11. b, Nemes Kata 9. a, Páczay Sarolta 12. b