A honlap egyetlen intézménynek sem hivatalos oldala. Bővebben az impresszumban... > Versenyek > Sportversenyek > Eredmények, 2004–2005 <előző | következő>

Sportversenyek, 2004-2005.

asztalitenisz

Református iskolák országos asztaliteniszbajnoksága, Kiskunhalas

fiúk

általános iskolások
Jugovits Pál I. hely Baár–Madas III. hely (Bán Á, Jugovits P, Tombor M)
gimnazisták
Bakos Ödön IV. hely Bornemissza Zsolt V. hely Pintér Dániel VI. hely Baár–Madas A csapat II. hely (Bakos Ö, Meleg G, Pintér D) Baár–Madas B csapat IV. hely (Borcsa-Bodolay A, Bornemissza Zs)

leányok

gimnazisták
Bán Boróka IV. hely Baár–Madas III. hely (Bán B, Berzétei Zs, Csikós A)

atlétika

Diákolimpia, budapesti döntő

fiúk

V. korcsoport
súlylökés
Sáfrán Zoltán I. hely

leányok

V. korcsoport
1500 méteres síkfutás
Khell Róza IV. hely
3000 méteres síkfutás
Khell Róza III. hely
gerelyhajítás
Horváth Hajnalka IV. hely
súlylökés
Horváth Hajnalka III. hely

Diákolimpia, országos döntő

fiúk

V. korcsoport
súlylökés
Sáfrán Zoltán V. hely

Református Középiskolák II. nemzetközi atlétikai találkozója, Debrecen

fiúk

V-VI. korcsoport
400 méteres síkfutás
Fekete András IV. hely
1500 méteres síkfutás
Somogyi Zsolt III. hely Pálffy Zoárd VI. hely
magasugrás
Pálffy Zoárd V. hely
távolugrás
Bereczki Máté V. hely
súlylökés
Sáfrán Zoltán I. hely
svédváltó
Baár–Madas IV. hely (Fekete A, Fekete D, Pálffy Z, Somogyi Zs)

leányok

V-VI. korcsoport
400 méteres síkfutás
Kovács Ágnes IV. hely
800 méteres síkfutás
Khell Róza IV. hely Cseh-Szombathy Flóra V. hely
távolugrás
Horváth Zsuzsa VI. hely
súlylökés
Horváth Hajnalka I. hely Horváth Zsuzsa II. hely
svédváltó
Baár–Madas V. hely (Szalóki T, Kovács Á, Cseh-Szombathy F, Khell R)

kosárlabda

Református középiskolák XII. országos kosárlabdabajnoksága

fiúk (Budapest, Baár–Madas/Lónyai)

V-VI. korcsoport
Baár–Madas (12 induló csapatból) III. hely A csapat tagjai: Bereczki M, Fekete A, Fekete D, Puha F, Kozma I, Vörös Sz, Berzétei Á, Inovay J, Tóth K, Székely D, Horváth G, Szobi M, Szobi D

leányok (Mezőtúr)

IV. korcsoport
Baár–Madas I. hely
V-VI. korcsoport
Baár–Madas II. hely

Budapesti középiskolák amatőr kosárlabdabajnoksága

fiúk

VI. korcsoport
Baár–Madas (28 induló csapatból) XVI. hely

Csathó László Kupa

fiúk

VI. korcsoport
Baár–Madas (10 induló csapatból) III. hely

Víg József Kupa

leányok

V-VI. korcsoport
Baár–Madas I. hely

II. kerületi diákkupa

leányok

IV. korcsoport
Baár–Madas I. hely A csapat tagjai: Keresztes D, Márkus E, Forró Zs, Illés K, Rácz A, Magócsi A, Szalóki S, Forró K, Varga E, Béres K, Szabó N, Kovács Á, Cseh-Szombathy F, Simonffy E, Szabó A, Bartha Zs, Boross L, Bereczki A, Borka Zs, Novák S, Dicső B, Illés L, Gál R, Csöregi Cs, Zátonyi L, Sarkadi Zs, Dimény I

labdarúgás

Teremlabdarúgó diákolimpia

leányok

VI. korcsoport
Baár–Madas III. hely Csapattagok: Szőke B, Mercz O, Sai-Halász A, Kurcz F, Tokai P, Varga E, Berzétei Zs, Mészáros D, Dobó M

fiúk

IV. korcsoport
Baár–Madas V. hely
V. korcsoport
Baár–Madas I. hely
VI. korcsoport
Baár–Madas IV. hely

Lónyai ökumenikus teremfoci kupa

Baár–Madas IV. hely Csapattagok: Berzétei Á, Bornemissza Zs, Bakos Ö, Duráczky B, Pataki B, Osváth S, Puy K, Tóth P

sakk

Református iskolák országos sakkbajnoksága

Szobi Dániel VI. hely Szobi Marcell XII. hely Baár–Madas A csapat III. hely Csapattagok: Szobi M, Szobi D, Farkas Ö Baár–Madas B csapat VII. hely Csapattagok: Pataki B, Kelemen Z, Lakatos T

Országos sílesikló diákolimpia

Somogyi Zsolt I. hely Kőhalmi Gábor II. hely

úszás

Országos úszó diákolimpia, Székesfehérvár

fiúk

B kategória
100 méteres gyorsúszás
Fekete Dávid VI. hely Mozsár Péter IX. hely

Református iskolák országos úszóbajnoksága, Mezőtúr

fiúk

100 méteres gyorsúszás
Fekete Dávid II. hely
100 méteres hátúszás
Mozsár Péter III. hely
50 méteres mellúszás
Mészáros Bence II. hely
100 méteres mellúszás
Fekete Dávid III. hely
100 méteres vegyesúszás
Fekete Dávid III. hely
4x50 méteres gyorsváltó
Baár–Madas I. hely
4x50 méteres vegyesváltó
Baár–Madas I. hely
összesített pontverseny
Baár–Madas III. hely