A honlap egyetlen intézménynek sem hivatalos oldala. Bővebben az impresszumban... > Versenyek > Sportversenyek > Eredmények, 2005–2006 <előző | következő>

Sportversenyek, 2005-2006.

asztalitenisz

Református középiskolák V. országos asztalitenisz- és sakkbajnoksága, Kiskunhalas, 2005. XII. 2-3.

fiúk

általános iskolások
Szemkeő Gábor (8. a) I. hely Jugovits Pál (8. b) III. hely Baár–Madas A csapat I. hely csapattagok: Jugovits Pál (8. b), Szemkeő Gábor (8. a) Baár–Madas B csapat III. hely csapattagok: Bán Áron (8. b), Tombor Márton (8. b)
középiskolások
Bakos Ödön (12. a) II. hely Baár–Madas A csapat III. hely csapattagok: Bakos Ödön (12. a), Kelemen Zoltán (10. c), Meleg Gergő (12. c)

atlétika

Református középiskolák III. országos atlétikai versenye, Debrecen, 2005. x.

fiúk

V. korcsoport
400 méteres síkfutás
Szobi Dániel (11. c) III. hely
távolugrás
Szobi Dániel (11. c) I. hely
súlylökés
Sáfrán Zoltán (10. a) I. hely
VI. korcsoport
1500 méteres síkfutás
Tolnai Gábor (12. a) II. hely
magasugrás
Kozma Imre (12. a) II. hely Bédi Sándor (10. c) 6. hely
távolugrás
Bédi Sándor (11. c) II. hely Kozma Imre (11. a) 6. hely

leányok

V. korcsoport
800 méteres síkfutás
Kovács Ágnes (10. a) I. hely
svédváltó
Baár-Madas csapat 4. hely
magasugrás
Papp Zsófia (9. c) 4. hely
súlylökés
Horváth Zsuzsa (10. c) I. hely
VI. korcsoport
800 méteres síkfutás
Bujáky Anikó (11. c) 6. hely
súlylökés
Horváth Hajnal (11. c) I. hely
összesített pontverseny
Baár–Madas leánycsapata III. hely

Diákolimpia, budapesti és pest megyei döntő, Bp. Szilágyi u. 2006. V. 2-3.

fiúk

V. korcsoport
diszkoszvetés
Sáfrán Zoltán (10. a) 45,42m II. hely
súlylökés
Sáfrán Zoltán (10. a) 15,25m II. hely mindkét versenyszámban az országos döntőbe jutott
távolugrás
Szobi Dániel (11. c) 597cm 4. hely
VI. korcsoport
távolugrás
Bédi Sándor (11. c) 6. hely
4 x 400 m váltófutás
Baár-Madas csapat III. hely a csapat tagjai: Bédi Sándor, Mozsár Péter, Pintér Dániel, Szobi Dániel 11. c

leányok

V. korcsoport
200 m síkfutás
Duka Eszter (10. c) előfutamban 3. hely
400 m síkfutás
Kovács Ágnes (10. b) ef 2. hely Duka Eszter (10. c) ef 3. hely Cseh-Szombathy Flóra (10. a) ef 4. hely
diszkoszvetés
Horváth Zsuzsa (10. c) I. hely
gerelyhajítás
Horváth Zsuzsa (10. c) III. hely
súlylökés
Horváth Zsuzsa (10. c) I. hely
VI. korcsoport
1500 m síkfutás
Khell Róza (11. a) 5. hely
3000 m síkfutás
Khell Róza (11. a) 4. hely
diszkoszvetés
Horváth Hajnal (11. c) II. hely
gerelyhajítás
Horváth Hajnal (11. c) III. hely
súlylökés
Horváth Hajnal (11. c) 4. hely

Diákolimpia, országos döntő, Zalaegerszeg, 2006.VI.2-3.

fiúk

V. korcsoport
diszkoszvetés
Sáfrán Zoltán (10. a) 46,62m III. hely
súlylökés
Sáfrán Zoltán (10. a) 14,45m 6. hely

Mezei futóbajnokság, budapesti döntő

leány

VI. korcsoport
Khell Róza (11. a) 9. hely

kosárlabda

fiúk

VI. korcsoport

Diákolimpia, budapesti selejtező, 2005. XII.

Baár-Madas - Széchenyi Szki. 105 : 69 Baár-Madas - Kerék u. G. 87 : 111 A selejtezőcsoportban a Baár-Madas a 2. helyen végzett, így nem jutott a döntőbe.

Budapesti középiskolás amatőr kosárlabda bajnokság, 2005.X. - 2006.V.

24 csapat részvételével 4 x 6 csapatos csoportban zajlottak az alapszakasz küzdelmei. Az alapszakaszban 10 mérkőzést játszottunk: 5 győzelem, 5 vereség. A csoporton belül a 3. helyen végeztünk és a legjobb 16 közé kerültünk. A rájátszásban a legjobb 8-ba kerülésért kétszer vereséget szenvedtünk, így csak a 9-12. helyért játszhattunk. A továbbiakban 6 mérkőzést játszottunk: 5 győzelem, 1 vereség és ezzel a 24 csapatból a 9. helyen zártuk az ez évi bajnokságot!

II. kerületi középiskolai CSATHÓ LÁSZLÓ Kupa, 2005.XI. - 2006.V.

6 csapat részvételével, 10 mérkőzésen az alapszakaszban: 7 győzelem, 3 vereség, ezzel az 1. helyen végeztünk. A rájátszásban a három legjobb körmérkőzésén Baár-Madas - Thán K. 49 : 22 Csík F. - Baár-Madas 33 : 42 A CSATHÓ LÁSZLÓ Kupa 2005-2006. évi győztese: BAÁR-MADAS A tanév folyamán a fiú kosárlabda csapatban játszottak Kozma Imre (12.a), Horváth Géza, Tóth Krisztián, Vörös Szabolcs (12.c), Székely Dániel (11.a), Bédi Sándor, Mozsár Péter, Pécsváradi Ákos, Pintér Dániel, Szobi Dániel (11.c), Kapuvári András, Sáfrán Zoltán, Vereczkei Zsolt (10.a), Szabó István (10.b), Zátonyi Márton (9.a), Székely György (9.b), Bakó Bence, Sinkai Mátyás (9.c)

leányok

IV. korcsoport

II. kerületi diákolimpia ("zárt")

Baár-Madas csapata III. hely

II. kerületi diákolimpia ("nyílt")

Baár-Madas csapata II. hely

Református iskolák országos bajnoksága, Gödöllő, 2006. V. 28.

Baár-Madas csapata III. hely
V. korcsoport

Diákolimpia, országos elődöntő, Budapest, 2006. IV. 10.

Berzsenyi D. Evangélikus G. Sopron - Baár-Madas 86 : 57 Baár-Madas - Petőfi S. G. Mezőberény 103 : 46 Baár-Madas csapata II. hely (sajnos csak az 1. helyezett jutott az országos döntőbe)
VI. korcsoport

Református középiskolák országos kosárlabda bajnoksága, Mezőtúr, 2006.II.

Baár-Madas csapata II. hely

Diákolimpia, budapesti döntő, 2005.XII.-2006.III.

Eötvös - Baár-Madas 59 : 68 Baár-Madas - ELTE Trefort 71 : 72 Városmajor - Baár-Madas 59 : 40 Baár-Madas csapata III. hely

Vígh József kupa, 2005. X. - 2006. V.

Baár-Madas csapata I. hely A tanév folyamán a leánycsapatban szerepeltek Szalóki Sára (11.a), Forró Zsófia, Rácz Anita, Dicső Bernadett, Illés Kisanna, Viatorisz Ágnes (11.b), Magócsi Alexandra (11.c), Kovács Ágnes, Béres Karola, Zágoni Lilla (10.a), Cseh-Szombathy Flóra, Keresztes Dóra (10.b), Csöregi Csenge, Simonfi Enikő, Gál Renáta (9.b), Nemes Dóra, Gulyás Hanna, Kelemen Krisztina, Madarász Júlia (9.c), Szabó Anikó, Borka Zsófia, Plicher Dorottya (8.a), Illés Luca, Dimény Ildikó, Földes Panni, Szőke Rebeka, Boros Luca, Sarkadi Zsófia (8.b), Illés Bora, Kovács Veronika, Vajda Lilla, Békefi Klára, Kurcz Fanni (7.b)

labdarúgás

fiúk

III. korcsoport

II. kerületi teremlabdarúgó diákolimpia, Marczibányi tér, 2006.II.18.

A 12 csapat részvételével megrendezett tornán a csoportmérkőzéseken 1 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget értünk el, ezzel az 5. helyet szereztük meg a csoporton belül, így nem jutottunk tovább.

II. kerületi labdarúgó diákolimpia (kispályás), II. Kolozsvári T. u., 2006.IV.24.

Baár-Madas csapata II. hely A 12 csapat részvételével megrendezett tornán 5 mérkőzésen: 4 győzelem és 1 vereség A két tornán a csapat tagjai voltak Jámbor István (7.a), Balla Gergely, Brandisz Máté, Emri Attila, Jeszenszky Kristóf, Lukács Márton (6. oszt.), Balla Csanád, Varga Dávid (5. oszt.)

Szabó Imre Kupa teremlabdarúgó torna, 2006.IV.29.

Az 5 csapat részvételével megrendezett tornán négy mérkőzésen négyszer vereséget szenvedtünk, de a csapat becsületesen küzdött. A korosztályos különbség tükröződött az eredményeken. A csapat tagjai: Jánossy András (7.b), Brandisz Máté, Lukács Márton (6.oszt.), Alföldy Bendegúz, Bencze Gergő, Borsody Benjámin, Márté Szabolcs, Nikházi Ádám, Szántó Dávid, Varga Dávid (5.oszt.)
IV. korcsoport

II. kerületi teremlabdarúgó diákolimpia,Marczibányi tér, 2006.II.18.

Baár-Madas csapata II. hely A 8 csapat részvételével megrendezett tornán a csoportmérkőzéseken: 2 győzelem, 1 döntetlen a döntőben: Szabó Lőrinc - Baár-Madas 1 : 0

II. kerületi labdarúgó diákolimpia (kispályás), II. Kolozsvári T. u. 2006.IV.25.

Baár-Madas csapata: 9. hely A 16 csapat részvételével megrendezett tornán a csoprtmérkőzéseken: 1 győzelem, 1 döntetlen, 1 vereség. 9-12. helyért: 2 győzelem A csapat tagjai: Vida Gergő (9.c), Puy Sebestyén (9.b), Balázs István, Pálúr Jonatán, Szemkeő Gábor, Váradi Gábor (8.a), Tombor Márton, Balla Zsolt (8.b), Balla Gergő, Jeszenszky Kristóf, Emri Attila (6.o.)
V. korcsoport

II. kerületi labdarúgó diákolimpia (kispályás),őszi forduló, Kolozsvári T. u., 2005.IX.10.

A 10 csapat részvételével megrendezett tornán a csoportmérkőzéseken háromszor vereséget szenvedtünk, így nem jutottunk tovább a csoportból.

II. kerületi teremlabdarúgó diákolimpia, Marczibányi tér, 2006.II.25.

Baár-Madas csapata III. hely A 8 csapat részvételével megrendezett tornán a csoportmérkőzéseken: 2 győzelem, 1 vereség. A 3. helyért lejátszott mérkőzésen: Csík - Baár-Madas 1 : 4

II. kerületi labdarúgó diákolimpia (kispályás), II. Kolozsvári T. u. 2006.IV.26.

A 9 csapat részvételével megrendezett tornán 1 győzelemmel és 3 vereséggel a Baár-Madas csapata 9. hely Az V. korcsoportban a tanév folyamán a csapatban szerepeltek: Bartha István, Giday Örs, Kenesei Máté, Pataky Bence (10.a), Grászl Balázs, Szabó Gergely (10.b), Tombor Csaba (10.c), Puy Sebestyén, Rácz Péter (9.b), Tóth Zágon (9.c), Balázs István (8.a)
VI. korcsoport

Budapesti Diáksport Szövetség 2005-2006. évi "zárt" labdarúgó bajnoksága (nagypályás)

ősszel Kölcsey - Baár-Madas 2 : 2 Baár-Madas - Veres Pálné 1 : 1 Pogány - Baár-Madas 5 : 2 tavasszal Baár-Madas - Kölcsey 2 : 3 Veres Pálné - Baár-Madas 0 : 1 Baár-Madas - Pogány 2 : 1 Végeredmény 1. Kölcsey 2. Baár-Madas 3. Pogány 4. Veres Pálné

IX. Lónyay Kupa ökumenikus teremlabdarúgó torna, 2006.II-III.

12 csapat részvételével 3 csoportban, a csoportmérkőzéseken: 2 győzelem 1 vereség, a rájátszásban: 1 döntetlen és 1 vereség. Végeredmény 1. Fasori Ev. G. 2. Lónyay "A" 3. Baár-Madas 4. Szent Margit G. 5. Sylvester G. 6. Szent Imre G. 7. Piarista G. 8. Szentendre 9. Deák Téri Ev. G. 10. Lónyay "B" 11-12. Halásztelek "A", Halásztelek "B"

II. kerületi labdarúgó diákolimpia, (őszi forduló) II. Kolozsvári T. u. 2005.X.11.

8 csapat részvételével a csoportmérkőzéseken 3 győzelem A döntőben CSÍK - BAÁR-MADAS 2 : 0 Baár-Madas csapata II. hely

II. kerületi teremlabdarúgó diákolimpia, II. Marcibányi tér, 2006.II.25.

7 csapat részvételével a csoportmérkőzéseken 1 győzelem, 1 vereség Az elődöntőben: Baár-Madas - Pasaréti G. 2 : 4 A 3. helyért: Csík - Baár-Madas 3 : 1 Baár-Madas csapata 4. hely

II. kerületi labdarúgó diákolimpia (tavaszi forduló)

sakk

Református középiskolák V. országos asztalitenisz- és sakkbajnoksága, Kiskunhalas 2005. XII. 2-3.

fiúk

középiskolások
Baár-Madas csapat 4. hely a csapat tagjai: Lakatos Tibor (10. a), Pataky Bence (10. a), Szobi Dániel (11. c)