A honlap egyetlen intézménynek sem hivatalos oldala. Bővebben az impresszumban... > Versenyek > Sportversenyek > Eredmények, 2006–2007 <előző | következő>

1907 perces foci

A Baár-Madas centenáriumi ünnepségeinek keretében 1907 perces folyamatos foci zajlott az iskola tornatermében 2007. ápr. 27-én pénteken 12 óra 13 perctől szombaton este 20 óráig. A lelkészekből, már érettségizett diákokból, szülőkből, az iskola jelenlegi diákjaiból és tanáraiból álló két csapat óránként váltotta egymást. A kék színű mezt viselő csapat 687 : 610 arányban győzött a fehér mezes csapat ellen, de győztesnek érezheti magát mindenki, aki valamilyen formában részt vállalt a Baár-Madas elmúlt száz évét ilyen formában köszöntő rendezvényén! Köszönet az adományozóknak, a szervezőknek, a rendezőknek és a résztvevőknek!!!

Baár-Madas sítábor, Martinské hole (Szlovákia) 2007.III.14.-18.

25 fő részvételével sikeres és szép sítáborozáson vettünk részt a négy napos szünetben. Az időjárás és a hóviszonyok is megfelelőek voltak, nem úgy mint Európa más síterepein, ahol nem vagy csak alig volt síelésre alkalmas hó. Az utolsó napon még egy síversenyt (szlalom) is rendeztünk. A verseny végeredménye 1. Kónya Balázs (8.b) 2. Nagy Dénes (12.c) 3. Döbrentey Csaba (8.b)

asztalitenisz

Református iskolák országos asztalitenisz és sakkbajnoksága, Kiskunhalas, 2006.XI.30.-XII.01.

fiúk

IV. korcsoport
csapatverseny
Baár-Madas csapata I. hely a csapat tagjai: Tóth Máté (VIII. A), Dicső Belián (VII. B)
egyéni verseny
Tóth Máté (VIII. A) I. hely

leány

IV. korcsoport
egyéni verseny
Torda Laura (VIII. B) III. hely

atlétika

Budapesti Kupa (meghívásos verseny), Margitszigeti Atlétikai Centrum, 2006. IX. 21.

súlylökés
Sáfrán Zoltán (XI. A) II. hely
gerelyhajítás
Sáfrán Zoltán (XI. A) II. hely

Református iskolák IV. országos atlétikai versenye, Debrecen, 2006. IX. 30.

fiúk

súlylökés
Sáfrán Zoltán (XI. A) I. hely

leányok

súlylökés
Horváth Zsuzsanna (XI. C) II. hely
800 méteres síkfutás
Khell Róza (XII. B) III. hely

II. kerületi mezei futóbajnokság, Hűvösvölgyi Nagyrét, 2006. X. 11.

fiúk

III. korcsoport
Márté Szabolcs (VI. o.) 8. hely Borsody Benjámin (VI. o.) 17. hely Kiss Benedek (V. o.) 38. hely Szántó Dávid (VI. o.) 42. hely Jámbor Ákos (V. o.) 52. hely Baár-Madas csapat 6. hely
IV. korcsoport
Piróth László (VII. A) 29. hely Jánossy András (VIII. B) 31. hely Piróth László (VII. A) 39. hely Villányi Zoltán (VIII. B) 41. hely Szent-Iványi Dávid (VIII.B) 45. hely Baár-Madas csapat 7. hely
V. korcsoport
Bolberitz Balázs (IX. E) 4. hely Ablonczy Áron (X. A) 9. hely Sinkai Mátyás (X. C) 10. hely Balczó Gáspár (X. C) 11. hely Szőnyi Benjámin (X. E) 15. hely Galambos István (X. A) 17. hely Bartók Gábor (X. C.) 18. hely Baár-Madas csapat II. hely
VI. korcsoport
Kapitány Attila (XII. A) III. hely Madarász Bálint(XII. A) III. hely

lányok

III. korcsoport
Bárdos Laura (V. o.) 6. hely Gondos Laura (V. o.) 8. hely Tóth Emese (VI. o.) 23. hely Agg Zsófia (VI. o.) 30. hely Varga Vanda (VI. o) 33. hely Kiss Sarolta (VI. o.) 35. hely Baár-Madas csapat 4. hely
IV. korcsoport
Khoor Flóra (VII. B) 5. hely Ördög Zita (VII. B) 10. hely Kuhár Anna (VII. B) 13. hely Mohás Eszter (VIII. A) 16. hely Bertalan Éva (VII. B) 17. hely Salacz Johanna (VIII. A) 21. hely Szabó Zsófia (VII. B) 31. hely Baár-Madas csapat I. hely
V. korcsoport
Haljárszki Dóra (IX. C) 5. hely Bujáky Kamilla (X. C) 8. hely Móréh Judit (VIII. A) 10. hely Töreky Flóra (X. C) 15. hely Locher Petra (IX. C) 16. hely Mozsár Szilvia (X. C) 18. hely Baár-Madas csapat III. hely
VI. korcsoport
Khell Róza (XII. B) II. hely

Diákolimpia budapesti és Pest-megyei döntő, UTE atlétikai stadion Szilágyi u. 2007.V.3.

fiúk

V. korcsoport
súlylökés
Sáfrán Zoltán (11.a) 16,36 m I. hely
diszkoszvetés
Sáfrán Zoltán 48,66 m I. hely Mindkét számban az országos döntőbe jutott!
VI. korcsoport
távolugrás
Szobi Dániel (12.c) 611 cm 5. hely

lányok

V. korcsoport
3000 m síkfutás
Mayer Szonja (11.c) 11,48 s I. hely Országos döntőbe jutott!
VI. korcsoport
3000 m síkfutás
Khell Róza (12.b) 11,21 I. hely Országos döntőbe jutott!
súlylökés
Horváth Zsuzsa (11.c) II. hely
diszkoszvetés
Horváth Zsuzsa I. hely Országos döntőbe jutott!

Diákolimpia országos döntő, Debrecen, 2007. VI. 2.

fiú

V. korcsoport
súlylökés
SÁFRÁN ZOLTÁN 16,39 m I. hely 2006-2007. tanév ORSZÁGOS DIÁKOLIMPIAI BAJNOKA!
diszkoszvetés
SÁFRÁN ZOLTÁN 48,70 II. hely Felkészítő: Saskőy Alfonz edző

lányok

V. korcsoport
3000 m síkfutás
Mayer Szonja 11:27,25 sec 7. hely Felkészítő: Jenkei András edző
VI. korcsoport
diszkoszvetés
Horváth Zsuzsa 28,00 m 9. hely (3000 m-en sérülés miatt nem tudott elindulni Khell Róza)

kézilabda

Budapesti feljutásos és amatőr kézilabda diákolimpia

V-VI. korcsoport
őszi forduló Nagy László G. - Baár-Madas 12 : 4 Bernáth Dóra 4 gól Szent Imre G. - Baár-Madas 14 : 11 Nagy Csenge 5, Bernáth Dóra, Deli Anikó, Nemes Kata 2-2 gól Baár-Madas -Fasori Evangélikus G. 17 : 8 Bernáth Dóra 12, Nemes Kata 2, Deli Anikó, Lakatos Sára, Nagy Csenge 1-1 gól Baár-Madas - Károlyi M. G. 13 : 7 Bernáth Dóra 5, Lakatos Sára, Nemes Kata 3-3, Deli Anikó 2 gól Szent László G. - Baár-Madas 19 : 25 Bernáth Dóra 12, Nemes Kata 7, Deli Anikó 5, Bélteki Zsófia 1 gól tavaszi forduló Károlyi M. G. - Baár-Madas 12 : 12 Bernáth Dóra, Nemes Kata 4-4, Nagy Csenge 3, Deli Anikó 1 gól Baár-Madas - Szent Imre G. 3 : 14 Nemes Kata 2, Várkonyi Katalin 1 gól Szily Szki. - Baár-Madas 18 : 13 Bernáth Dóra, Nemes Kata 4-4, Lakatos Sára 3, Deli Anikó 2 gól
Végeredmény az amatőr kategóriában:
Baár-Madas csapata III. hely

kosárlabda

fiúk

V. korcsoport

Budapesti Diáksport Szövetség "nyílt" kosárlabda bajnoksága

Résztvevők: 1. I. Toldy F. Gimn. 2. Baár-Madas 3. XI. József A. Gimn. 4. XVII. Balassi B. Gimn. 5. VIII. ELTE Trefort Gy. G. A lebonyolítás rendje Egyfordulós körmérkőzések. A bajnokság győztese az országos elődöntőbe jut, a második helyezett selejtezőre nevezhet. 1. mérkőzés: 2006.XII.19 Toldy - Baár-Madas 73 : 52 Sáfrán Zoltán (11.a) 20, Bakó Bence (10.c), Székely György (10.b) 11-11, Szőnyi Benjámin (10.e), Szőts Lóránt (10.c) 4-4, Tóth Kovács Bence (9.b) 2 pontot szerzett 2. mérkőzés: 2007.II.27. Baár-Madas - ELTE Trefort G. 50 : 84 Sáfrán Z., Zátonyi M. 14-14, Sinkai M. 8, Bakó B. 7, Szőnyi B. 6, Székely Gy. 1 pont 3. mérkőzés: 2007.II.28. Baár-Madas - József A. G. 64 : 96 Zátonyi M. 15, Sinkai M. 14, Szőnyi B. 10, Bakó B. 9, Székely Gy. 8, Tóth Kovács B. 6, Szőts L. 2 pont 4. mérkőzés: 2007.III.6. Baár-Madas - Balassi B. G. 63 : 66 Sáfrán Z. 26, Zátonyi M. 20, Székely Gy. 9, Sinkai M. 4, Bakó B., Szőnyi B. 2-2 pont Sajnos a budapesti döntőben az 5. helyen végeztünk, így búcsúzunk a további küzdelmektől.

Csathó László Kupa

Apáczai tornaterme,2007.IV.26.
Apáczai - Baár-Madas 25 : 54 Klebelsberg - Baár-Madas 15 : 37
Baár-Madas tornaterme, 2007.V.16.
Baár-Madas - Klebelsberg 43 : 28 Klebelsberg - Apáczai 20 : 0 Baár-Madas - Apáczai 20 : 0 Az Apáczai csapata nem jelent meg
Klebelsberg tornaterme, 2007.V.30.
Klebelsberg - Baár-Madas 32 : 66 Apáczai - Baár-Madas 0 : 20 Klebelsberg - Apáczai 20 : 0 (Az Apáczai csapata nem jelent meg) BAÁR-MADAS I. hely
Végeredmény:
1. BAÁR-MADAS 2. Klebelsberg 3. Apáczai
VI. korcsoport

Budapesti Diáksport Szövetség "nyílt" kosárlabda bajnoksága

Résztvevők A csoport 1. X. Zrínyi M. Gimn. 2. XI. Szent Margit Gimn. 3. Baár-Madas B csoport 1. I. Toldy F. Gimn. 2. XV. Dózsa Gy. Gimn. 3. XI. József A. Gimn. C csoport 1. III. Kerék u. Isk. Gimn. 2. V. Eötvös Gimn. 3. VII. Széchenyi Szki. Gimn. 4. XIII. Ady E. Gimn. A lebonyolítás rendje A csoportokon belül egyfordulós körmérkőzések. Az A és a B csoportból a győztesek, míg a C csoportból az 1. és a 2. helyezett vesz részt a rájátszásban, ahol: A1-C1, B1-C2. A döntőben a két győztes mérkőzik meg egymással. A budapesti bajnok jut az országos elődöntőbe, a második helyezett selejtezőre nevezhet. 1. mérkőzés: 2006.XII.14. Szent Margit G. - Baár-Madas 85 : 60 Szobi Dániel (12.c) 21, Sinkai Mátyás (10.c) 10, Székely Dániel (12.a) 9, Pintér Dániel (12.c) 8, Sáfrán Zoltán (11.a) 6, Szabó István (11.b) 4, Zátonyi Márton (10.a) 2 pontot szerzett 2. mérkőzés: 2007.I.09. Baár-Madas - Zrínyi M. G. 68 : 106 Pintér D. 21, Szobi D. 19, Székely D. 13, Sáfrán Z. 9, Sinkai M. 4, Szabó I. 2 pontot szerzett Sajnos ezzel a két vereséggel a csoporton belül a 3. helyet szereztük meg, így a további küzdelmektől elbúcsuztunk. (Az érdeklődők a további eredményeket a www.mdsz.hu honlapon találhatják!)

Csathó László Kupa

2006.XII.11. Kalmár Szi. - Baár-Madas 39 : 67 Pintér Dániel (12.c) 22, Sáfrán Zoltán (11.a) 12, Szabó István (11.b), Sinkai Mátyás (10.c) 10-10,Vereczkey Zsolt (11.a) 8, Székely György (10.b) 3, Jónás Endre (9.e) 2 pontot szerzett. 2006.XII.12. Baár-Madas - Csík F. G. 63 : 49 Pintér D. 22, Szobi Dániel (12.c) 17, Sinkai M. 10, Sáfrán Z. 8, Székely Dániel (12.a) 4, Szabó I. 2 pontot szerzett 2007.II.6. Baár-Madas - Kalmár Szi. 69 : 30 2007.II.20. Baár-Madas - Klebelsberg 80 : 48 Székely D. 24, Pintér D. 20, Szabó I. 11, Sinkai M. 8, Sáfrán Z. 5, Szobi D. 4, Inovay J., Bakó M. 3-3, Szőcs L. 2 pont 2007.III.7. Baár-Madas - Apáczai 58 : 40 Szobi D. 17, Pintér D., Sáfrán Z. 12-12, Szabó I. 6, Inovay J. 5, Bartók M.(11.c) 4, Sinkai M.2 pont 2007.III.21. Csík - Baár-Madas 71 : 62 2007.III.27. Apáczai - Baár-Madas 32 : 35
Rájátszás, hármas döntő, Csík F. G. tornaterme, 2007.IV.24.
Csík - Baár-Madas 47 : 46 Baár-Madas - Apáczai 36 : 36 hosszabbítás után 38 : 42 BAÁR-MADAS csapata III. hely A Csathó Kupa sorozatban szerepeltek Székely Dániel, Inovay János (12.a), Szobi Dániel, Pintér Dániel (12.c), Sáfrán Zoltán, Vereczkey Zsolt (11.a), Szabó István (11.b), Bartók Miklós (11.c),Zátonyi Márton (10.a), Székely György (10.b), Jugovics Pál, Tóth Kovács Bence (9.b), Szőts Lóránt (9.c), Szőnyi Benjámin (9.e)

Református középiskolák XV. országos kosárlabda bajnoksága, Kunszentmiklós, 2007.III.10.

A 9 benevezett iskola csapatából hatnak selejtezőt kellett játszani a legjobb 6 közé kerülésért, de csak egy mérkőzést. Az itt vereséget szenvedő 3 csapat már csak a 7-9. helyért játszhatott. A selejtezőben Baár-Madas - Nagykőrös 45 : 51 7-9. helyért: Baár-Madas - Lónyay 79 : 46 Debrecen Dóczi - Baár-Madas 29 : 46 Baár-Madas csapata 7. hely A csapatban szerepeltek: Székely Dániel (12.a), Sáfrán Zoltán (11.a), Szabó István (11.b),Bartók Miklós (11.c), Zátonyi Márton (10.a), Székely György (10.b), Bakó Bence, Sinkai Mátyás (10.c), Jugovics Pál, Tóth Kovács Bence (9.b), Szőts Lóránt (9.c), Szőnyi Benjámin (9.e)

leány

IV. korcsoport

II. kerületi kosárlabda diákolimpia, 2006.XI.27.

Baár-Madas - Szent Angéla 22 : 9 Illés Bora 16, Haljárszki Dóra 4, Kurcz Fanni 2 pont Baár-Madas - Klébelsberg 14 : 22 Illés Bora 7, Haljárszki Dóra 5, Kurcz Fanni 2 pont Baár-Madas - Remetekertváros 45 : 11 Illés Bora 14, Haljárszki Dóra 12, Kovács Vera 11, Békefi Klára, Kurcz Fanni 4-4 pont

II. kerületi kosárlabda diák kupa, Baár-Madas tornaterme, 2007.V.21.

Baár-Madas - Pitypang 47 : 6 Baár-Madas - Klebelsberg 55 : 32 BAÁR-MADAS csapata I. hely A csapat tagjai: Haljárszki Dóra (9.c), Illés Bora, Kovács Veronika, Kurcz Fanni, Vajda Lilla (8.b), Tasnádi Katalin, Bertalan Éva, Ördög Zita (7.b)
V-VI. korcsoport

Református középiskolák országos kosárlabda bajnoksága, Mezőtúr, 2007.II.16-17.

Baár-Madas - Kecskemét 86 : 0 Baár-Madas - Nagybánya 46 : 29 Baár-Madas - Szentendre 67 : 30 Baár-Madas - Gödöllő 68 : 30 BAÁR-MADAS I. hely A torna pontkirálynője: Kovács Ágnes (11.a) 81 pont A torna all star csapat tagja: Cseh-Szombathy Flóra (11.b) A csapat tagjai: Vietórisz Ágnes, Dicső Bernadett (12.b), Magócsi Alexandra (12.c), Kovács Ágnes, (11.a), Cseh-Szombathy Flóra, Keresztes Dóra (11.b), Simonfi Enikő, Gál Renáta (10.b), Haljárszki Dóra, Molnár Sára, Molnár Zsuzsanna(9.c), Illés Bora (8.b)

II. kerületi kosárlabda diákolimpia, Víg József Kupa, 2006-2007. tanév

A döntőben Baár-Madas - Klebelsberg 56 : 25 BAÁR-MADAS csapata I. hely A csapatban szerepeltek Vietorisz Ágnes, Dicső Bernadett, Rácz Anita (12.b), Cseh-Szombathy Flóra, Keresztes Dóra (11.b), Kovács Ágnes, Béres Karola (11.a), Gál Renáta, Simonfi Enikő (10.b), Szabó Anikó (9.a), Haljárszki Dóra, Molnár Sára, Molnár Zsuzsa, Locher Petra, Kocsis Eszter(9.c)

labdarúgás

II. kerületi kispályás labdarúgó diákolimpia (őszi forduló), II.Kolozsvári T. u.

fiúk

III. korcsoport, 2006.IX.27.
Baár-Madas (10 induló csapat) 5. hely
IV. korcsoport, 2006.IX.28.
BAÁR-MADAS (9 induló csapat) III. hely
V. korcsoport, 2006.X.2.
Baár-Madas (10 induló csapat) 5. hely
VI. korcsoport, 2006.X.3.
BAÁR-MADAS (10 induló csapat) II. hely

Budapesti Diáksport Szövetség "zárt" labdarúgó bajnoksága (nagypályás)

fiúk

V-VI. korcsoport
őszi forduló Kölcsey F. G. - Baár-Madas 1 : 4 Baár-Madas - Veres Pálné G. 2 : 1 Pogány Szi. - Baár-Madas 5 : 1 őszi állás 1. Pogány 3 2 1 0 9-2 7p. 2. BAÁR-MADAS 3 2 0 1 6-6 6p. 3. Veres P. 3 1 1 1 4-3 4p. 4. Kölcsey 3 0 0 3 2-10 0p. tavaszi forduló, X. Terebesi út április 12. Kölcsey G. - Baár-Madas 1 : 2 április 19. Baár-Madas - Veres P-né G. 3 : 3 április 26. Pogány Szi. - Baár-Madas 3 : 6 BAÁR-MADAS csapata II. hely
Végeredmény:
1. Pogány F. 2. BAÁR-MADAS

BLSZ téli középiskolás teremtorna

fiúk

V. korcsoport
Lebonyolítás: A 32 csapat részvételével zajló tornán a selejtezőket 8 db 4 csapatos csoportban bonyolítjuk. A csoportokból az első két helyezett jut tovább a középdöntőbe, ahol 4 db 4 csapatos csoportból az első kettő továbbjutása után egy nyolccsapatos tornán dől el a végső sorrend. 'C' csoport: (Városmajor műfüves sátor, 2007.I.17.) Baár-Madas - Bláthy Otto Inf. Szki 3 : 1 Baár-Madas - Öveges J. Szki 7 : 0 Baár-Madas - Szily K. Szki 4 : 1 A csapatban szerepeltek Bakó Bence, Bartók Gábor, Mátyus Péter, Tóth Zágon Attila, Vida Gergely (10.c), Puy Sebestyén, Rácz Péter (10.b), Ács Barnabás (9.e), Bagi L. Barnabás, Bágyi Alpár, Budai Balázs (9.c), Balla Zsolt, Tombor Márton (9.b), Balázs István (9.a) A csoportból az első helyen jutottunk a középdöntőbe. Középdöntő 2007.II.10. Budafoki Sportcsarnok, XXII. Promontor u. Baár-Madas - Csonka J. Szki. 4 : 2 Bornemissza P. G. - Baár-Madas 2 : 1 Baár-Madas - Waldorf G. 2 : 4 Sajnos a középdöntő csoportban a 3. helyen végeztünk, így nem jutottunk a döntőbe. A csapatban szerepeltek Bakó Bence, Mátyus Péter, Tóth Zágon Attila, Vida Gergely, Rácz Péter, Bagi L. Barnabás, Budai Balázs, Tombor Márton
VI. korcsoport
Lebonyolítás: A 45 csapat részvételével zajló tornán a selejtezőket 9 db 5 csapatos csoportban bonyolítjuk. A csoportokból az első két helyezett jut tovább a középdöntőbe, ahol 6 db 3 csapatos csoportból az elsők továbbjutása után egy hatcsapatos tornán dől el a végső sorrend. 'G' csoport: (Városmajor műfüves sátor, 2007.II.9.) Bláthy O. Inf.Szki - Baár-Madas 2 : 2 Dózsa Gy.G. - Baár-Madas 3 : 1 Xantus J.Szki - Baár-Madas 2 : 6 Fazekas G.- Baár-Madas 4 : 2 A csapatban szerepeltek Bédi Sándor, Duráczky Bálint, Putnoki Péter, Szobi Dániel (12.c), Tóth Ádám (12.b), Pataki Bence (11.a), Graszl Balázs (11.b), Tombor Csaba (11.c), Tóth Zágon Attila (10.c), Tombor Márton (9.b) A selejtezőcsoportban a 3. helyet szereztük meg, ezzel nem tudtuk kiharcolni a továbbjutást a középdöntőbe.

II. kerületi teremlabdarúgó diákolimpia

fiúk

III. korcsoport, 2007.II.24. Marczibányi tér
9 csapat részvételével 3 selejtezőcsoportban 'B' csoport Baár-Madas - Szent Angéla 0 : 0 Pitypang - Baár-Madas 0 : 0 4-6. helyért Szabó Lőrinc - Baár-Madas 1 : 1 Remetekertváros - Baár-Madas 1 : 1 Baár-Madas csapata 5. hely A csapatban szerepeltek Harkányi Gábor (7.a), Balla Csanád, Bencze Gergő, Boross Bálint, Borsody Benjámin, Csuka Róbert, Fekete Miklós, Márté Szabolcs, Simonfi Péter (6.o.), Szerető Márton (4.o.)
IV. korcsoport, 2007.II.24. Marczibányi tér
9 csapat részvételével 3 selejtezőcsoportban 'C' csoport: Baár-Madas - Csík 2 : 3 Budenz - Baár-Madas 2 : 1 Sajnos e két vereséggel nem jutottunk be a legjobb hat csapat közé. A csapat tagjai Balázs István, Pálúr Jonathán (9.a), Motyovszky Dávid (8.a), Csuha István (8.b), Harkányi Gábor, Veperdi Mátyás (7.a), Balla Gergely, Dicső Belián, Jeszenszky Kristóf, Rácz Ambrus (7.b)
V. korcsoport, 2007.II.25. Rákóczi Gimn.
14 csapat részvételével 4 selejtezőcsoportban 'A' csoport Budenz - Baár-Madas/B (9.o) 0 : 4 Baár-Madas/B - Csík 3 : 2 Kodály - Baár-Madas/B 0 : 2 Csoportelsőként jutottunk a későbbi időpontban megrendezésre kerülő 4-es döntőbe! A csapat tagjai: Szemkeő Gábor (9.a), Balla Zsolt, Jugovits Pál (9.b), Bagi L. Barnabás, Bágyi Alpár, Budai Balázs, Nagy Levente (9.c), Ács Barnabás (9.e) 'C' csoport Baár-Madas/A (10.o) - Klebelsberg 0 : 1 Baár-Madas/A - Kalmár 4 : 0 Klebelsberg - Kalmár 3 : 2 Sajnos a csoportunkban a 2. helyen végeztünk, így nem jutottunk a 4-es döntőbe. A csapat tagjai Puy Sebestyén, Rácz Péter (10.b), Bakó Bence, Bartók Gábor, Mátyus Péter, Tóth Zágon Attila, Vida Gergely (10.c), Tombor Márton (9.b)
Négyes döntő, 2007.III.13. Kolozsvári T. u.
Baár-Madas - Rákóczi 1 : 1 Klebelsberg - Baár-Madas 0 : 0 Szent Angéla - Baár-Madas 0 : 0 Szent Angéla - Klebelsberg 1 : 1 Rákóczi - Szent Angéla 1 : 2 Klebelsberg - Rákóczi 1 : 3 BAÁR-MADAS III. hely
Végeredmény:
1. Szent Angéla 3 : 2 5 pont 2. Rákóczi 5 : 4 4 pont 3. BAÁR-MADAS 1 : 1 3 pont 4. Klebelsberg 2 : 4 2 pont
VI. korcsoport, 2007.II.25. Rákóczi Gimn.
Than K. - Baár-Madas 0 : 3 Klebelsberg - Baár-Madas 0 : 2 Baár-Madas - Kalmár 1 : 2 Csoportelsőként a döntőben Baár-Madas - Csík 0 : 0 (büntetőrúgásokkal: 2 : 3) BAÁR-MADAS II. hely

X. Lónyay Kupa teremlabdarúgó torna 2007.III.3.,III.25.,IV.14. Bp.Spartacus Kőér u-i kézilabdacsarnoka

'A' csoport Lónyay "A", Gödöllő, Sylvester, Halásztelek 'B' csoport Baár-Madas, Piarista, Szent Imre, Fót 'C' csoport Szent Margit, Deák tér, Lónyay "B"
1. játéknap: 2007.III.3.
10,00: Baár-Madas - Piarista 2 : 1 gl.: Bagi B. (9.c) 2 gól 13,40: Baár-Madas - Szent Imre 1 : 1 (büntetőkkel: 4 : 3) gl.: Bagi B. 15,00: Fót - Baár-Madas 1 : 2 gl.: Bagi B., Duráczky B. (12.c) A 'B' csoportban a Baár-Madas az első helyen végzett!
2. játéknap: 2007.III.25.
10,20: Baár-Madas - Halásztelek 4 : 0 gl.: Duráczky B. 2, Graszl B. 2 A döntőbe jutásért: 12,35: Baár-Madas - Szent Margit 1 : 4 gl.: Szobi D.
3. játéknap: 2007.IV.14.
Baár-Madas - Piarista 1 : 0 gl.: Pataki B.(11.a) Baár-Madas - Fót 2 : 1 gl.: Graszl B. (11.a), Bagi B. Baár-Madas csapata 4. hely A csapatban szerepeltek Bédi Sándor, Duráczky Bálint, Szobi Dániel(12.c), Tóth Ádám (12.b), Pataki Bence (11.a), Graszl Balázs (11.b), Tóth Zágon (10.c), Tombor Márton (9.b), Bagi Barnabás (9.c) A gólkiráyi címért hármas holtversenyben 5 rúgott góllal első helyezett lett Bagi Barnabás

II. kerületi kispályás labdarúgó diákolimpia (tavaszi forduló), Kolozsvári T. u.,2007. IV. 18.

VI. korcsoport:
8 induló csapat két csoportban, a csoportmérkőzéseken Baár-Madas - Budenz 5 : 2 gl.: Tóth Á., Tombor Cs. 2, Bagi B., Pataki B. Szent-Angéla - Baár-Madas 1 : 1 gl.: Duráczky B. a döntőben Baár-Madas - Than K. 1 : 0 BAÁR-MADAS csapata I. hely A torna legjobb játékosa Duráczky Bálint (Baár-Madas 12.c) A csapatban szerepeltek Tóth Ádám (12.b), Bédi Sándor, Duráczky Bálint, Putnoki Péter (12.c), Pataki Bence (11.a), Szabó Gergely (11.b), Tombor Csaba (11.c), Tombor Márton (9.b), Bagi Barnabás (9.c)
IV. korcsoport, 2007.IV.19.
A csoportmérkőzéseken Csík - Baár-Madas 2 : 0 Pitypang - Baár-Madas 2 : 0 7-9. helyért Baár-Madas - S.E.K. 4 : 0 gl.: Dicső B. 2, Emri A., Balla G. Baár-Madas - Rákóczi 1 : 0 gl.: Balla G. Baár-Madas csapata 7. hely A csapatban szerepeltek Balla Gergely, Dicső Belián, Emri Attila, Harkányi Gábor, Jeszenszky Kristóf, Lukács Márton, Piróth Dániel, Piróth László, Veperdi Mátyás
II. korcsoport, 2007.IV.25.
14 induló csapat 4 csoportban Ökumenikus - Baár-Madas 1 : 0 Baár-Madas - Kodály 0 : 0 A 1-4. közé jutásért Szabó L. - Baár-Madas 4 : 2 5-7. helyért Baár-Madas - Törökvész 3 : 0 Szent Angéla - Baár-Madas 1 : 0 Baár-Madas csapata 6. hely
III. korcsoport, 2007.IV.26.
14 induló csapat 4 csoportban 'A' csoport Áldás - Törökvész 0 : 0 Baár-Madas - Remetekertv. 1 : 1 Törökvész - Baár-Madas 1 : 1 Remetekertv. - Áldás 0 : 0 Áldás - Baár-Madas 0 : 0 Remetekertv. - Törökvész 1 : 1 Hármas holtversenyben büntetőrúgásokkal a 8 közé kerülésért Törökvész - Baár-Madas 2 : 1 Remetekertv. - Baár-Madas 1 : 0 A Baár-Madas csapata ezzel nem jutott a legjobb nyolc csapat közé, de becsületesen helytállt. A csapat tagjai
V. korcsoport, 2007.V.3.
12 induló csapat 4 csoportban A csoportmérkőzéseken A csoport Baár-Madas/B - Than K. 1 : 3 Szent Angéla - Baár-Madas/B 0 : 1 C csoport Baár-Madas/A - Móricz 2 : 1 Budenz - Baár-Madas/A 0 : 1 A2-B1: Baár-Madas/B - Csík F. 0 : 0 (büntetőkkel 2 : 1) C1-D2: Baár-Madas/A - Szabó L. 2 : 0 Elődöntőben: Baár-Madas/A - Baár-Madas/B 2 : 1 3. helyért Rákóczi - Baár-Madas/B 4 : 1 Döntőben Baár-Madas/A - Than K. 4 : 1 BAÁR-MADAS/A csapata I. hely A torna legjobb kapusa Tombor Márton (Baár-Madas 9.b) A csapatban szerepeltek Graszl Balázs (11.b), Bakó Bence, Bartók Gábor, Mátyus Péter, Tóth Zágon Attila, Vida Gergely (10.c), Tombor Márton (9.b) BAÁR-MADAS/B csapata 4. hely A csapatban szerepeltek Szabó Balázs (11.b), Szemkeő Gábor (9.a), Balla Zsolt, Jugovits Pál (9.b), Bagi Barnabás, Bágyi Alpár (9.c), Ács Barnabás(9.e)

úszás

Diákolimpia budapesti döntő, Komjádi Sportuszoda, 2006. XI. 19.

'B' kategória

lányok

III. korcsoport
100 m gyorsúszás
Szathmáry Boglárka (V. o.) 4. hely Bárdos Laura (V. o.) 5. hely Pál Zsófia (V. o.) 6. hely Gondos Laura (V. o.) 7. hely
100 m hátúszás
Pálóczy Júlia (V. o.) II. hely országos döntőbe jutott Bárdos Laura (V. o.) 4. hely
50 m mellúszás
Pálóczy Júlia (V. o.) II. hely országos döntőbe jutott Szathmáry Boglárka (V. o.) 5. hely Pál Zsófia (V. o.) 6. hely Gondos Laura (V. o.) 7. hely
4 x 50 m gyorsváltó
Baár-Madas csapat 4. hely

Református iskolák VII. országos úszóbajnoksága, a 3. Széchy Tamás Emlékverseny, Mezőtúr, 2007.IV.13-14.

fiúk

IV. korcsoport
50 m hátúszás
Szeles Balázs (8.b) III. hely Kondor Miklós (7.b) 5. hely Forrai Márton (7.b) 6. hely Ferenczy Áron (7.b) 7. hely
50 m pillangó úszás
Kondor Miklós 5. hely
50 m gyors úszás
Kisvárday-Papp Dániel(7.b) 29. hely
4 x 50 m vegyesváltó
BAÁR-MADAS (Forrai, Kisvárday-Papp Á.(8.b), Szeles, Kondor) III. hely
V-VI. korcsoport
100 m hátúszás
Mozsár Péter (12.c) II. hely Sümeghi Dániel (12.b) 4. hely
100 m vegyes úszás
Mozsár Péter I. hely Sümeghi Dániel III. hely
50 m pillangó úszás
Mozsár Péter II. hely
100 m gyors úszás
Sümeghi Dániel II. hely Mozsár Péter 4. hely
100 m mellúszás
Sümeghi Dániel 5. hely Ulrich Ákos (10.b) 15. hely
4 x 50 m vegyesváltó
BAÁR-MADAS (Ferenczy L./10.a/, Sümeghi, Mozsár, Mészáros /11.b/) I. hely
4 x 50 gyorsúszó váltó
BAÁR-MADAS (Brandisz /10.a/, Sümeghi, Mozsár, Mészáros) II. hely

lányok

IV. korcsoport
50 m hátúszás
Bertalan Éva (7.b) 6. hely Szabó Zsófia (7.b) 9. hely
V. korcsoport
50 m pillangó úszás
Sipos Zsófia (9.c) III. hely
100 m gyors úszás
Sipos Zsófia 4. hely
Összesített pontversenyben:
BAÁR-MADAS csapata II. hely
A torna legeredményesebb versenyzője: MOZSÁR PÉTER (Baár-Madas 12.c)

vívás

Országos vívó diákolimpia Rády József Emlékverseny, Veszprém, 2007.IV.29.

V. korcsoport
férfi kard egyéni
Iliász Nikolász (9.e) I. hely Puy Sebestyén (10.b) III. hely
férfi kardcsapat:
BAÁR-MADAS csapata I. hely a csapat tagjai: Iliász Nikolász, Puy Sebestyén, Szász László (10.b)