A honlap egyetlen intézménynek sem hivatalos oldala. Bővebben az impresszumban... > Versenyek > Tanulmányi versenyek > Eredmények, 2004–2005 <előző | következő>

Tanulmányi versenyek, 2004/2005

hittan

„Velünk az Isten” – VIII. országos bibliaismereti verseny, Kecskemét

II. korcsoport (3-4. osztály)
Baár–Madas csapat II. hely csapattagok: Bencze Gergő (4.), Borsody Benjámin (4.), Gados Máté (3.), Pálóczy Júlia (3.), Zsáry Norina (4.)
III. korcsoport (5-6. osztály)
Baár–Madas csapat II. hely csapattagok: Balla Gergő (5.), Kisvárday-Papp Dániel (5.), Nagy-Baló Zsuzsa (6.), Pardi Petra (6.), Salacz Johanna (6.)
IV. korcsoport (7-8. osztály)
Baár–Madas csapat I. hely csapattagok: Bencze Dóra (8. b), Pál Domonkos (7. a), Pálóczy Emese (8. b), Pálúr Jonatán (7. a), Szőllőssy Dániel (8. b)

Országos Luther Márton-verseny

döntő
Baár–Madas csapat I. hely csapattagok: Boda Lídia, Plicher Dorottya, Seltsam Anna (7. a)

magyar nyelv

„Édes Anyanyelvünk” verseny

országos döntő
Pálffy Miklós (12. a) emlékérem

Kazinczy-verseny

országos döntő
Bélteki Judit (12. b) Kazinczy-érem

Országos középiskolai tanulmányi verseny

döntő
Lévay Emese (12. c) V. hely Vásáry Ákos (12. a) XI. hely Hargitai Anikó (12. c) XIV. hely

magyar irodalom

Országos középiskolai tanulmányi verseny

döntő
Pásztor Gabriella (11. b)

Református középiskolák országos Áprily Lajos vers- és prózamondó versenye, Csurgó

döntő
Usztics Lili (11. b) arany Heimann Zoltán (11. b) bronz Putnoki Péter (10. c) bronz

történelem

„Cultura Nostra” országos történelemverseny

11. a csapat VI. hely csapattagok: Juhász Anna, Nagy Réka, Vincze Rita

Horváth Mihály történelemverseny

Székely Tamás (10. a) II. hely Lékó András (8. b) I. hely

matematika

Varga Tamás országos matematikaverseny

országos döntő
Nagy-Baló András (8. b) I. hely

Kenguru országos matematikaverseny

Nagy-Baló András (8. b) III. hely Juhász Boldizsár (9. a) VII. hely Tóth Réka (8. b) VIII. hely

Református iskolák országos matematikaversenye, Debrecen

Nagy-Baló András (8. b) I. hely Juhász Boldizsár (9. a) I. hely Nagy Réka (11. a) II. hely Mészáros András (12. a) dicséret Baár-Madas csapat I. hely

XVI. bátaszéki matematikaverseny

országos egyéni döntő
Nagy-Baló Zsuzsa (6.) IV. hely Tóth Réka (8. b) III. hely Nagy-Baló András (8. b) IV. hely

Kalmár László országos matematikaverseny

országos döntő
Nagy-Baló András (8. b) II. hely

biológia

Országos középiskolai tanulmányi verseny

döntő
Polgár Lívia (12. b) VI. hely Soós Gergely (12. a) XI. hely

francia nyelv

Institut Français, francia nyelvű énekverseny

országos döntő
Hinsenkamp Fanni (11. c)IV. hely

Institut Français, Verne Gyula francia nyelvű képregény-verseny

országos döntő
Sáfrán Zoltán (9. a)

latin nyelv

Országos középiskolai tanulmányi verseny

döntő
Cseke Anna (11. a)

rajz/művészettörténet

Országos középiskolai tanulmányi verseny

Sebestyén Ágnes (11. a) I. hely Juhász Annamária (11. a) III. hely Pálóczy Enikő (11. a) VII. hely Demény Ilka (12. c) VIII. hely