A honlap egyetlen intézménynek sem hivatalos oldala. Bővebben az impresszumban... > Versenyek > Tanulmányi versenyek > Eredmények, 2005–2006 <előző | következő>

Tanulmányi versenyek, 2005/2006

hittan

Országos Bibliaismereti Verseny, Kecskemét

Bencze Gergő (5.), Borsodi Benjámin (5.), Csuka Róbert (5.), Hatházy Tamara (6.), Kisvárday-Papp Dániel (6.) III. hely Felszeghy Luca, Pál Domonkos, Pálúr Jonathán, Plicher Dorottya, Szabó Anikó (8. a) I. hely

magyar irodalom

Országos Áprily-szavalóverseny

Putnoki Péter (11. c) arany fokozat Pölcz Ádám (11. c) ezüst fokozat Szilágyi Szabolcs (12. b) a zsüri különdíja

Országos meseíró pályázat

Grót Csilla (11. b) I. hely

„A bor dicsérete” fővárosi szavalóverseny

Heimann Zoltán (12. b) II. hely Szilágyi Szabolcs (12. b) IV. hely

magyar nyelv

Országos középiskolai tanulmányi verseny

országos döntő
Leichtner Ida (11. c) XX. hely Fejes Nóra (12. b) XXI. hely

Kazinczy-verseny

általános iskolai kategória

II. kerületi forduló
Szűts Melinda (8. b) I. hely
országos döntő
Szűts Melinda (8. b) arany jelvény

gimnáziumi kategória

II. kerületi forduló
Pölcz Ádám (11. c) II. hely Mészáros Bence (10. b) III. hely Varga Flóra (9. a) VI. hely
fővárosi forduló
Koller Angéla (11. a) továbbjutott az országos döntőbe
országos döntő
Mészáros Bence (10. b) I. hely, Kazinczy-érem

„Édes Anyanyelvünk” verseny

országos döntő
írásbeli verseny
Tolnai Gábor (12. a) I. hely Pátyodi Szandra (12. c) V. hely
összetett verseny
Tolnai Gábor (12. a) különdíj Pátyodi Szandra (12. c) különdíj

XV. országos Péchy Blanka-emlékverseny

Kazinczy-verseny
Pálóczy Enikő (12. a) II. hely
kiejtésjelölő verseny
Tolnai Gábor (12. a) I. hely Simonfi Enikő (9. b) II. hely
nyelvtan-helyesírási verseny
Fejes Nóra (12. b) II. hely
kiejtésjelölő verseny (nyílt kategória: az összes versenyzőnek)
Tolnai Gábor (12. a) I. hely Pálóczy Enikő (12. a) II. hely Simonfi Enikő (9. b) II. hely Fejes Nóra (12. b) III. hely

Református középiskolák országos Németh László anyanyelvi versenye

Pölcz Ádám (11. c) I. hely Tolnai Gábor (12. a) I. hely Vörös Szabolcs (12. c) V. hely

Bolyai-csapatverseny

gimnáziumi kategória, 7. osztályosok

Békefi Klára, Gulyás Katalin, Nagy-Baló Zsuzsa, Vajda Lilla II. hely

gimnáziumi kategória, 8. osztályosok

Karvaly Kata, Kőbányai Éva, Plicher Dorottya, Seltsam Anna I. hely Farkas Alexandra, Krix Mónika, Nagy Ildikó Judit, Szűts Melinda III. hely Bereczki Anna, Borka Zsófia, Szabó Csenge, Szőke Piroska IV. hely

II. kerületi anyanyelvi csapatverseny

Devecsai Enikő (11. c), Pölcz Ádám (11. c), Tolnai Gábor (12. a) I. hely Kelemen Zoltán (10. c), Pathó Zoltán (10. c), Vágási-Kovács Anna (10. c) III. hely

történelem

Horváth Mihály fővárosi történelemverseny

Lékó András (9. b) I. hely

angol nyelv

Jane Haining országos angol nyelvi verseny

Szűcs Dorina (8. a) III. hely

II. kerületi angol művészeti verseny

Bartha Zsuzsanna (8. a) ezüst

francia nyelv

Országos középiskolai tanulmányi verseny

országos döntő
Tolnai Gábor (12. a) XVIII. hely Hinsenkamp Fanni (12. c) XXII. hely

német nyelv

Budapest főváros II. kerületi német kisebbségi önkormányzat „Stille Nacht” német nyelvű szavalóverseny

Gulyás Boglárka(11. b) I. hely Gazdag Orsolya(11. b) II. hely Kónya Balázs (7. b) különdíj

matematika

Arany Dániel matematikai tanulóverseny

Szász László (9. b) országos döntős

Varga Tamás országos matematikaverseny

7. osztályosok

kerületi forduló
Nagy-Baló Zsuzsa (7. b) I. hely Jánossy András (7. b) fővárosi fordulóba jutott Korpos Kőpál Zsuzsanna (7. b) fővárosi fordulóba jutott Torda Laura (7. b) fővárosi fordulóba jutott
országos döntő
Nagy-Baló Zsuzsa (7. b) VI. hely

Zrínyi Ilona országos matematikaverseny

kerületi forduló
Baár–csapat I. hely csapattagok: Kisvárday-Papp Ákos (7. b), Nagy-Baló Zsuzsa (7. b), Németh Luca (7. a)
körzeti forduló
Nagy-Baló Zsuzsa (7. b) I. hely (országos döntőbe jutott)
országos döntő
Nagy-Baló Zsuzsa (7. b) VIII. hely

Gordiusz matematikaverseny

területi forduló
Juhász Boldizsár (10. a) I. hely (országos döntőbe jutott) Szász László (9. b) IX. hely
országos döntő
Juhász Boldizsár (10. a) V. hely

Kenguru országos matematikaverseny

Juhász Boldizsár (10. a) X. hely

Református iskolák országos matematikaversenye

7. osztályosok

Nagy-Baló Zsuzsa (7. b) I. hely

9. osztályosok

Szász László (9. b) II. hely

10. osztályosok

Juhász Boldizsár (10. a) II. hely

a gimnáziumok közötti versenyben

Baár–Madas I. hely

Bolyai-csapatverseny

gimnáziumi kategória, 7. osztályosok

fővárosi döntő
Gulyás Katalin, Illés Bora, Nagy-Baló Zsuzsa, Vajda Lilla II. hely

Amfitátrum kupa (budapesti verseny)

5-6. osztályosok

Csuka Róbert (5. o) I. hely tanára: Nagy-Baló András

kémia

Irinyi János országos kémiaverseny

Juhász Boldizsár (10. a) második fordulóba jutott Szász László (9. b) második fordulóba jutott

Hevesi György országos kémiaverseny

Nagy Nándor (7. a) körzeti fordulóba jutott

biológia

Országos középiskolai tanulmányi verseny

országos döntő
Gulyás Ildikó (12. a) XV. hely Cseke Anna (12. a) XVII. hely

Tudományos diákkörök országos konferenciája

regionális döntő
Ács Orsolya I. hely Gulyás Ildikó és Haraszti Zsófia (12. a) III. hely
országos döntő
Ács Orsolya különdíj

Református iskolák Budai József biológiai feladatmegoldó versenye

Csere Júlia I. hely

Hermann Ottó II. kerületi verseny

Kőbányai Éva (8. a) I. hely Szőke Piroska (8. a) III. hely Váradi Gábor (8. a) VI. hely

földrajz

Lóczy Lajos országos földrajzverseny

Juhász Boldizsár (10. a) I. hely

Református középiskolák Kárpát-medencei tudományos versenye

Fekete Zsuzsanna (9. b) I. hely Lékó András (9. b) II. hely Pál Domokos (8. a) III. hely Magai Miklós (9. b) V. hely Baár-Madas–csapat IV. hely

ének

Pesovár Ferenc országos népdaléneklési verseny

Konkoly Csenge (9. a) és Konkoly Borbála (7. a) kiemelt arany minősítés

Országos népdaléneklési verseny (a PSzK szervezésében)

kerületi forduló
Konkoly Borbála (7. a) arany Bereczky Réka és Sántha Fanni (11. b) ezüst Vágási-Kovács Anna (10. c) bronz
budapesti forduló
Konkoly Borbála (7. a) arany minősítés Konkoly Csenge (9. a) arany minősítés

Református iskolák országos zsoltáréneklő versenye

Németh Luca (7. a) arany oklevél