A honlap egyetlen intézménynek sem hivatalos oldala. Bővebben az impresszumban... > Versenyek > Tanulmányi versenyek > Eredmények, 2006–2007 <előző | következő>

Tanulmányi versenyek, 2006/2007

hittan

Református általános iskolák országos tanulmányi versenye, Debrecen

Lakó Anna, Szabó Eszter (4. o) II. hely

Református általános iskolák országos tanulmányi versenye, Kaposvár

Balla Csenge (3. o), Nikházy Nikolett (3. o), Szekeres Péter (3. o) 8. hely

Református általános iskolák országos tanulmányi versenye, Kecskemét

Bartha Veronika (3. o), Elbe Hajnalka (3. o), Sagát Anna (4. o), Szabó Eszter (4. o), Virágos Gáspár (3. o) I. hely Csuka Róbert (6. o), Márté Szabolcs (6. o), Pálóczy Júlia (5. o), Szabó Enikő (5. o), Varga Dávid (6. o) II. hely

Országos református diakóniai csapatverseny

Duráczky Bálint, Pécsváradi Ákos, Putnoki Péter (12. c) különdíj

Multimédiás biblaiismereti verseny

Csuka Róbert (6. o), Illés Apród (5. o), Kiss Benedek (5. o), Varga Dávid (6. o) III. hely

magyar irodalom

Arany János országos irodalmi verseny

Hegedűs Ágnes (10. c) országos döntőbe jutott

Áprily Lajos országos református vers- és prózamondóverseny

Lékó András (10. b) fokozat Pölcz Ádám (12. c) fokozat Vágási-Kovács Anna (11. c) fokozat

Református általános iskolák országos meseíró versenye, Tiszakécske

Elbe Hajnalka (3. o) II. hely Dévényi-Győrffy Imola (4. o) III. hely

Bolyai-csapatverseny

fővárosi forduló
Csöregi Endre, Emri Tamás, Illés Apród, Kiss Benedek (5. o) 11. hely Balázs Zsuzsanna, Tóth Emese, Varga Vanda, Zsáry Norina (6. o) 11. hely Lakó Ágnes, Rónyai Zsófia, Szabó Kata, Vajda Réka (7. o) 6. hely Emri Attila, Lukács Márton, Piróth Dániel, Piróth László (7. o) 11. hely Illés Bora, Jámbor István, Kisvárday-Papp Ákos, Kurcz Fanni (8. o) I. hely Békefi Klára, Gulyás Katalin, Nagy-Baló Zsuzsa, Vajda Lilla (8. o) 5. hely

magyar nyelv

Simonyi Zsigmond kárpát-medencei helyesírási verseny

kerületi forduló
Kisvárday-Papp Dániel (7. b) I. hely

Országos középiskolai tanulmányi verseny

Pölcz Ádám (12. c) I. hely Polgár Eszter (12. a) 10. hely Illés Kisanna (12. b) 12. hely Vályi Viktória (12. a) második fordulóba jutott

Kazinczy-verseny

országos döntő
Vágási-Kovács Anna (11. c) különdíj Varga Flóra (10. a) legjobb írásbeli dolgozat

„Édes anyanyelvünk” verseny

országos döntő
Pölcz Ádám (12. c) I. hely (Széphalom emlékplakett) Illés Kisanna (12. b) a zsüri különdíja

Országos Péchy Blanka-emlékverseny

versmondó kategória

Putnoki Péter (12. c) I. hely

kiejtésjelölő kategória

Székely Tamás (12. a) II. hely

Református általános iskolák országos tanulmányi versenye, Kaposvár

Nikházy Nikolett (3. o) I. hely Bencze Réka (3. o) II. hely Bartha Veronika (3. o) III.hely

Református középiskolák Németh László anyanyelvi versenye

Pölcz Ádám (12. c) I. hely Vágási-Kovács Anna (11. c) II. hely

Budenz József anyanyelvi csapatverseny

9-10. évfolyam

Fejes Anna, Jeszenszky Marina, Simonfi Enikõ (10. b) III. hely

11-12. évfolyam

Polgár Eszter (12. a), Pölcz Ádám (12. c), Vágási Kovács Anna (11. c) III. hely

Kárpát-medencei rovásírásverseny

körzeti forduló
Nagy-Baló Zsuzsanna (8. b) I. hely

történelem

Református általános iskolák országos tanulmányi versenye, Debrecen

Tokai Timea (4. o), Varga Sarolta (3. o) II. hely

Horváth Mihály fõvárosi történelemverseny

Lékó András (10. b) 4. hely Kuti Andrea (10. a) 8. hely Lakatos Sára (10. a) 9. hely

angol nyelv

Országos középiskolai tanulmányi verseny

Laky Balázs (12. a) második fordulóba jutott Lénárt Veronika (12. a) második fordulóba jutott

Református általános iskolák országos tanulmányi versenye, Debrecen

Pázmány Dezső, Pirka Benjámin (8. a) II. hely

latin nyelv

Országos középiskolai tanulmányi verseny

Kneipp Vince (12. a) második fordulóba jutott

német nyelv

Református általános iskolák országos tanulmányi versenye, Debrecen

Agg Zsófia, Balla Csanád (6. o) 5. hely

Református általános iskolák országos tanulmányi versenye, Kaposvár

Szalay Sándor (5. o) II. hely

matematika

Arany Dániel matematikaverseny

Pósfai Balázs (9. e) II. hely Barna Edit (9. e) második fordulóba jutott Daróczy-Kiss Endre (9. e) második fordulóba jutott Juhász Marcell (9. e) második fordulóba jutott Lékó András (10. b) második fordulóba jutott Locher Petra (9. c) második fordulóba jutott Simonfi Enikő (10. b) második fordulóba jutott Szász László (10. b) második fordulóba jutott

Varga Tamás matematikaverseny

Tóth Emese (6. o) 7. hely Nagy-Baló Zsuzsa (8. b) 18. hely Gulyás Katalin (8. b) második fordulóba jutott Illés Bora (8. b) második fordulóba jutott Jánossy András (8. b) második fordulóba jutott Kisvárday-Papp Ákos (8. b) második fordulóba jutott Móréh Judit (8. a) második fordulóba jutott Tóth Máté (8. a) második fordulóba jutott Villányi Zoltán (8. b) második fordulóba jutott

Kalmár László matematikaverseny

országos döntő
Csuka Róbert (6. o) III. hely Tóth Emese (6. o) 9. hely

Bátaszéki matematikaverseny

Tóth Emese (6. o) I. hely Nagy-Baló Zsuzsa (8. b) 5. hely Csuka Róbert 6. o) második fordulóba jutott Emri Tamás (5. o) második fordulóba jutott Szalay Sándor (5. o) második fordulóba jutott Varga Dávid (6. o) második fordulóba jutott

Református általános iskolák országos tanulmányi versenye, Debrecen

Jámbor Zsombor, Sagát Lóránt (2. o) III. hely Sagát Anna (4. o) IV. hely

Református általános iskolák országos tanulmányi versenye, Kaposvár

Varga Sarolta (3. o) I. hely

Református iskolák országos matematikaversenye, Debrecen

egyéni verseny

Tóth Emese (6. o) I. hely Nagy-Baló Zsuzsanna (8. b) I. hely Pósfai Balázs (9. e) II. hely Szász László (10. b) dicséret

csapatverseny

Baár–Madas Református Gimnázium I. hely

Bolyai-csapatverseny

országos döntő
Bencze Gergő, Csuka Róbert, Nagy Bendegúz, Tóth Emese (6. o) III. hely Balla Csanád, Márté Szabolcs, Simonfi Péter, Varga Dávid (6. o) 17. hely
körzeti forduló
Békefi Klára, Gulyás Katalin, Nagy-Baló Zsuzsa, Vajda Lilla (8. b) 9. hely

Amfiteátrum Kupa matematikaverseny

egyéni verseny

Tóth Emese (6. o) II. hely Csuka Róbert (6. o) 7. hely

csapatverseny

Csuka Róbert, Emri Tamás, Szalay Sándor, Tóth Emese (6. o) II. hely

Kenguru nemzetközi matematikaverseny

Pósfai Balázs (9. e) II. hely Tóth Emese (6. o) III. hely Csuka Róbert (6. o) 15. hely

Zrínyi Ilona matematikaverseny

országos döntő
Nagy-Baló Zsuzsanna (8. b) 29. hely Csuka Róbert (6. o) 35. hely
körzeti forduló
Jánossy András (8. b) II. hely Németh Luca (8. a) II. hely

Gordiusz matematika tesztverseny

országos döntő
Juhász Boldizsár (11. a) 16. hely

fizika

Jedlik Ányos országos fizikaverseny

Konkoly Csaba (7. a) 4. hely

kémia

Református középiskolák országos kémiaversenye

Kisvárday-Papp Dávid (7. b) 4. hely Kisvárday-Papp Ákos (8. b) 4. hely Õri Bálint (9. c) III. hely Bartók Gábor (10. c) III. hely

Hevesy György kémiaverseny

kerületi forduló
Kisvárday-Papp Dávid (7. b) II.hely

biológia

Országos középiskolai tanulmányi verseny

Szabó Gergely (11. b) 12. hely Csere Júlia (12. a) második fordulóba jutott Ferenczy Katalin (12. c) második fordulóba jutott Pathó Zoltán (11. c) második fordulóba jutott Wéber Tímea (12. c) második fordulóba jutott

Református középiskolák Budai József biológiaversenye

Arany Gergely (11. b) II. hely Kõbányai Éva (9. a) II. hely Bagyinka Noémi (12. c) III. hely

Árokszálási Zoltán biológiaverseny

Cseke Dóra (10. a) 10. hely

földrajz

Országos középiskolai tanulmányi verseny

Juhász Boldizsár (11. a) 28. hely

Református középiskolák természettudományos diákkonferenciája, Csurgó

Szabó Anikó (9. a) I. hely Boross Máté (8. b) III. hely Nemes Andrea (8. b) 4. hely Kisvárday-Papp Ákos (8. b)

rajz/művészettörténet

Országos középiskolai tanulmányi verseny

Oláh Nikolett (11. a) 13. hely Bán Boróka (12. c) 14. hely

Református általános iskolák országos versenye, Tiszakécske

kézműves kategória (csapatverseny)
Bajdik Zsuzsanna, Bartha Veronika, Kapornai Dóra (3. o) I. hely

Díszlet- és jelmeztervezés Verdi Nabucco című operájához (Erkel Színház)

Márkus Máté (5. o) különdíj Varga Alíz (7. a) különdíj

ének-zene

XII. országos népzenei találkozó és Verseny, Bonyhád

Konkoly Csenge (10. b) kiemelt nívódíj Konkoly Borbála (8. a) kiemelt nívódíj Konkoly Csenge–Konkoly Borbála kiemelt nívódíj

Általános iskolák országos énekversenye, Nagykanizsa

Konkoly Borbála (8. a) I. hely

Béres Ferenc országos népdal- és zsoltáréneklő verseny, Budapest

Ondreász Celeszta (2. o) III. hely

I. bukovinai székely országos verseny, Pécs

Konkoly Borbála (8. a) 5. hely Konkoly Csenge (10. b)döntőbe jutott

Országos zsoltáréneklő verseny, Karácsony Sándor Református Általános Iskola

Ondreasz Celeszta (2. o) arany minősítés Balla Csenge (3. o) ezüst minősítés Zöllner Zita (4. o) bronz minősítés Pálóczy Júlia (5. o) arany minősítés + II. hely Zsáry Norina (6. o) ezüst minősítés Németh Luca (8. a) arany minősítés + III. hely
Ki tud több zsoltárt?
Bencze Réka (3. o) I. hely Pálóczy Júlia (5. o) IV. hely Németh Luca (8. a) II. hely

Református általános iskolák országos tanulmányi versenye, Kaposvár

Balla Csenge (3. o) III. hely

Budapesti népdaléneklési verseny

kerületi forduló
Kiss Réka–Révész Barbara (11. c) I. hely Konkoly Borbála–Konkoly Csenge I. hely