A honlap egyetlen intézménynek sem hivatalos oldala. Bővebben az impresszumban... > Versenyek > Tanulmányi versenyek > Eredmények, 2007–2008 <előző | következő>

Tanulmányi versenyek, 2007/2008

hittan

Református iskolák országos tanulmányi versenye, Debrecen

Bartha Veronika, Virágos Gáspár (4. o) 4. hely Pálóczy Júlia, Szabó Enikő (6. o) I. hely

Multimédiás bibliaismereti verseny, Szentes

Körösvölgyi Márton (3. o) III. hely Lakó Zoltán (3. o) III. hely Bencze Gergő (7.) III. hely Csuka Róbert (7.) III. hely

magyar irodalom

Arany János országos irodalmi verseny

Szűts Melinda (10. b) arany fokozat Pósfai Balázs (10. e) országos döntőbe jutott Szabó Csenge (10. a) országos döntőbe jutott

Áprily Lajos országos szavalóverseny

országos döntő
Pető Márta (9. c) II. hely Lékó András (11. b) I. hely Szöllősy Dániel (11. b) döntőbe jutott

„Regösök húrján” országos vers- és prózamondó verseny

Pető Márta 9. c különdíj

Református iskolák országos mesemondó, meseíró és kézműves versenye, Tiszakécske

mesemondás

Virágos Gáspár (4. o) III. hely

Füvészkert Alapítvány országos meseíró pályázata

Dávid Réka (7. a) 5. hely

Szenczi Molnár Albert műveltségi csapatverseny

Bárdi Bogáta, Nagy Alexandra Dóra, Tóth Júlia (11. c) 5. hely

II. kerületi vers és prózamondó verseny

Sarf Zsófia (2. o) II. hely

magyar nyelv

Országos középiskolai tanulmányi verseny

Vágási-Kovács Anna (12. c) 19. hely Győrffy Anna (11. c) második fordulóba jutott Hegedűs Ágnes (11. c) második fordulóba jutott

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

kerületi forduló
Tokai Tímea (5. o) II. hely Deli Janka (8. a) II. hely

Kazinczy-verseny

Vágási-Kovács Anna (12. c) Kazinczy-érem Varga Flóra (11. a) Kazinczy-érem

„Édes anyanyelvünk” verseny

Vágási-Kovács Anna (12. c) országos döntőbe jutott

Országos Péchy Blanka-emlékverseny

szépkiejtési verseny

Varga Flóra (11. a) III. hely

kiejtésjelölő verseny

Simonfi Enikő (11. b) I. hely Kuti Andrea (11. a) II. hely

Beszédművelő körök országos versenye

Bognár Balázs (8. b) I. hely

Református iskolák országos tanulmányi versenye, Debrecen

anyanyelv

Bartha Emily, Elbe Orsolya (2. o) 4. hely

nyelvhelyesség

Kapornai Dóra (4. o), Ondreász Celeszta (3. o) III. hely

Református iskolák országos magyar nyelvi versenye

Kapornai Dóra (4. o) II. hely Bajdik Zsuzsanna (4. o) III. hely Tokai Tímea (5. o) I. hely Lakó Anna (5. o) II. hely Szalay Sándor (6. o) I. hely Pálóczy Júlia (6. o) I. hely Deli Janka (8. a) I. hely

Bolyai-csapatverseny

döntő
Lakó Anna, Sagát Anna, Szujó Júlia, Tokai Tímea (5. o) II. hely Balázs Zsuzsanna, Dávid Réka, Kristály Emese, Varga Vanda (7. a) III. hely Csuka Róbert, Gáspár Kolos, Márté Szabolcs, Nagy Bendegúz (7. a) 5. hely Ferenczy Áron, Khoór Flóra, Nemes Nikolett, Szupera Zita (8. a) 4. hely Devich Réka, Juhász Zsófia, Pálúr Johanna, Sztojanovics Hédi (8. a) 7. hely

II. kerületi anyanyelvi csapatverseny

Békési Fanny (10. e), Dudás Eszter (10. e), Pálóczy Júlia (11. a), Szőllőssy Dániel (11. b), Vágási-Kovács Anna (12. c) III. hely

Országos rovásírásverseny

Nagy-Baló Zsuzsa (9. b) országos döntőbe jutott Harkányi Izabella (9. a) országos döntőbe jutott

történelem

Mátyás király és öröksége országos csapatverseny

Csuka Zsolt, Hegyi Dániel, Szabó Anikó (10. a) 5. hely

angol nyelv

Jane Haining angol nyelvi emlékverseny

Lukács Márton (8. a) döntőbe jutott Szupera Zita (8. a) döntőbe jutott

német nyelv

Református iskolák országos tanulmányi versenye, Debrecen

Bárdos Laura, Szalay Sándor (6. o) III. hely Durst Hanna, Gondos Laura (6. o) 4. hely

francia nyelv

Országos középiskolai tanulmányi verseny

Szász László (11. a) második fordulóba jutott

matematika

Országos középiskolai tanulmányi verseny

Juhász Boldizsár (12. a) második fordulóba jutott

Arany Dániel országos matematikaverseny

Pósfai Balázs (10. e) országos döntőbe jutott Nagy-Baló Zsuzsa (9. b) országos döntőbe jutott Barna Edit (10. e) második fordulóba jutott Dávid Huba (10. e) második fordulóba jutott Juhász Marcell (10. e) második fordulóba jutott Békefi Klára (9. b) második fordulóba jutott Döbrentey Csaba (9. b) második fordulóba jutott Hinsenkamp Fülöp (9. b) második fordulóba jutott Kisvárday-Papp Dániel (9. b) második fordulóba jutott Móréh Judit (9. a) második fordulóba jutott Németh Luca (9. a) második fordulóba jutott Pirka Benjámin (9. a) második fordulóba jutott Vajda Lilla (9. b) második fordulóba jutott

Varga Tamás országos matematikai verseny

Csuka Róbert (7. a) országos döntőbe jutott Varga Dávid Gábor (7. a) országos döntőbe jutott Balázs Zsuzsa (7. a) második fordulóba jutott Dávid Réka (7. a) második fordulóba jutott Nagy Bendegúz (7. a) második fordulóba jutott Tilly Dóra (7. a) második fordulóba jutott

Zrínyi Ilona matematikaverseny

Asztalos Krisztina (7.) országos döntőbe jutott Sagát Lóránt (3. o) országos döntőbe jutott

Bátaszéki matematikaverseny

Csuka Róbert (7. a) I. hely Sagát Anna (5. o) második fordulóba jutott Emri Tamás (6. o) második fordulóba jutott Varga Dávid (7. a) második fordulóba jutott

Gordiusz matematikaverseny

országos döntő
Pósfai Balázs (10. e) 16. hely
területi forduló
Nagy-Baló Zsuzsa (9. b) 4. hely

Kenguru matematikaverseny

Pósfai Balázs (10. e) 13. hely

Református középiskolák országos matematikaversenye, Debrecen

egyéni verseny

Csuka Róbert (7. a) I. hely Nagy-Baló Zsuzsa (9. b) III. hely Pósfai Balázs (10. e) II. hely Juhász Boldizsár (12. a) II. hely

csapatverseny

Baár–Madas Református Gimnázium I. hely

Református iskolák országos tanulmányi versenye, Debrecen

Varga Sarolta (4. o) II. hely

Bolyai-csapatverseny

országos döntő
Ardai István, Lakó Zoltán, Sagát Lóránt, Székely Péter (3. o) 7. hely Bencze Gergő, Csuka Róbert, Nagy Bendegúz, Varga Dávid (7. a) 4. hely

fizika

Országos középiskolai tanulmányi verseny

Török Csaba (12. b) második fordulóba jutott

Jedlik Ányos országos fizikaverseny

Harkányi Gábor (8. a) II. hely Csuka Róbert (8. b) országos döntőbe jutott

Tornyai Sándor országos református fizikaverseny

Ferenczy László (11. a) III. hely Papp Ádám (12. b) különdíj

kémia

Irinyi János országos kémiaverseny

Pósfai Balázs (10. e) fővárosi döntőbe jutott

Hevesy György országos kémiaverseny

Kisvárday-Papp Dániel (8. b) országos döntőbe jutott Csuka Róbert (7. a) fővárosi döntőbe jutott Nagy Bendegúz (7. a) fővárosi döntőbe jutott

Református iskolák országos kémiaversenye

Nagy Bendegúz (7. a) I. hely Pető Márta (9. c) III. hely

biológia

Országos középiskolai tanulmányi verseny

Lékó András (11. b) 10. hely Cseke Dóra (11. a) 25. hely

Árokszállási országos biológiaverseny

országos döntő
Kőbányai Éva (10. a) 11. hely

Herman Ottó biológiaverseny

Újvári Gergely (7. b) országos döntőbe jutott

Csapody Vera országos természetismereti csapatverseny

Ablonczy Áron (11. a), Arany Gergő (12. b), Cseke Dóra (11. a), Kőbányai Éva (10. a), Várady Gábor (10. a) 4. hely

Budai József biológiai feladatmegoldó verseny

Pathó Zoltán (12. c) I. hely Balczó Gáspár (11. c) III. hely Váradi Gábor (10. a) 7. hely

földrajz

Országos középiskolai tanulmányi verseny

Kiss Réka (12. a) 20. hely

rajz/művészetörténet

Országos középiskolai tanulmányi verseny

Dovák Csenge (11. a) 18. hely

Mátyás király kora országos pályázat

Illésházi Katalin (10. b) kiemelt I. hely

Füvészkert Alapítvány országos meseíró pályázata – illusztráció

Dávid Réka (8. a) I. hely

ének-zene

Országos népdalverseny

egyéni

Konkoly Borbála (9. a) fővárosi döntőbe jutott

duó

Konkoly Borbála (9. a), Konkoly Csenge (11. a) fővárosi döntőbe jutott

Kálmán Lajos országos népdaléneklési verseny

Kiss Réka (12. c) ezüst fokozat Révész Barbara (12. c) ezüst fokozat

Református iskolák országos zsoltáréneklő versenye, Budapest

Molnár Ilona (2. o) bronz minősítés Székely Péter (3. o) ezüst minősítés Pirka Rebeka (4. o) arany minősítés és III. hely Szujó Júlia (5. o) bronz minősítés Pálóczy Júlia (6. o) arany minősítés és különdíj Kóra Kamilla (7.) bronz minősítés

Református iskolák országos Béres Ferenc énekversenye

Kaposi Benedek (2. o) III. hely Ondreász Celeszta (3. o) különdíj Balla Csenge (4. o) I. hely Sagát Anna (5. o) III. hely Durst Hanna (6. o) II. hely

„Tiszán innen–Dunán túl” fővárosi népdaléneklési verseny

szóló

Konkoly Borbála (9. a) kiemelt I. hely

kisegyüttes

Konkoly Borbála (9. a) I. hely Konkoly Csenge (11. a) I. hely

Kerületi népdalverseny

Ondreász Celeszta (3. o) I. hely

technika

Református iskolák országos mesemondó, meseíró és kézműves versenye, Tiszakécske

kézművesség

Bajdik Zsuzsanna, Bartha Veronika, Varga Sarolta (4. o) I. hely

testnevelés

Országos illemtanverseny

Budai Balázs, Mátyás Dénes, Muskáth Bianka (10. c) 5. hely