A honlap egyetlen intézménynek sem hivatalos oldala. Bővebben az impresszumban... > Versenyek > Tanulmányi versenyek > Eredmények, 2008–2009 <előző | következő>

Tanulmányi versenyek, 2008/2009

hittan

Országos bibliaismereti verseny, Kunhegyes

Kiss Anna (8. b) I. hely Luzsicza Fanni (8. b) I. hely

magyar irodalom

Arany János országos irodalmi verseny

országos döntő
Papp Dorina (11. c) bronz fokozat

Latinovits Zoltán országos vers- és prózamondó verseny

döntő
Bálint Zádor (9. c) különdíj Pető Márta (10. c) különdíj

magyar nyelv

Országos középiskolai tanulmányi verseny

országos döntő
Varga Flóra (12. a) 24. hely Varga Adrienn (12. a) 27. hely Bunyevácz Ágnes (11. c) második fordulóba jutott Hegedűs Ágnes (12. c) második fordulóba jutott Pálóczy Emese (12. b) második fordulóba jutott Simonfi Enikő (12. b) második fordulóba jutott Solty Flóra Karina (11. c) második fordulóba jutott

Kazinczy-verseny

7-8. osztályosok

országos döntő
Pálóczy Júlia (7. b) bronzérem

9-12. osztályosok

országos döntő
Szűts Melinda (11. b) Kazinczy-érem Bartha Katalin (12. c) különdíj

„Édes anyanyelvünk” verseny

országos döntő
Simonfi Enikő (12. b) különdíj

Beszédművelő körök országos Péchy Blanka-emlékversenye

kiejtésjelölő verseny

egyéni verseny
Simonfi Enikő (12. b) I. hely Kuti Andrea (12. b) II. hely
csapatverseny
Fejes Anna, Jeszenszky Marina, Kuti Andrea, Simonfi Enikő I. hely

helyesírási verseny

Fejes Anna (12. b) III. hely

Bolyai-csapatverseny

döntő
Barta Emily, Budai Zsófia, Elbe Orsolya, Kaposi Benedek (3. o) 4. hely Ardai István, Sagát Lóránt, Szabó Márton, Székely Péter (4. o) 10. hely Bajdik Zsuzsanna, Bartha Veronika, Bencze Réka, Nikházy Nikolett (5. o) 8. hely Lakó Anna, Sagát Anna, Szujó Júlia, Tokai Tímea (6. o) 5. hely Durst Hanna, Palágyi Szofi, Pálóczy Júlia, Szabó Enikő (7. b) 4. hely Balázs Zsuzsanna, Dávid Réka, Kristály Emese, Varga Vanda (8. a) 10. hely Csuka Róbert, Oberfrank Réka, Pósa Evelin, Varga Dávid (8. a) 11. hely

történelem

Országos középiskolai tanulmányi verseny

Pátkai Nándor (12. b) harmadik fordulóba jutott

Iustitia történelemverseny

Kuti Andrea, Lakatos Sára, Pátkai Nándor(12. b) I. hely Bán Áron, Szőr Levente, Tombor Márton (11. b) III. hely

angol nyelv

Országos középiskolai tanulmányi verseny

országos döntő
Muskáth Bianka (11. c) 4. hely

Jane Haining angol nyelvi emlékverseny

országos döntő
Marczika Zsolt I. hely

olasz nyelv

Országos középiskolai tanulmányi verseny

Konkoly Csenge (12. a) második fordulóba jutott

matematika

Arany Dániel országos matematikaverseny

Nagy-Baló Zsuzsa (10. b) országos döntőbe jutott Pósfai Balázs (11. e) országos döntőbe jutott Konkoly Csaba (9. a) második fordulóba jutott

Kalmár László matematikaverseny

Csuka Róbert (8. a) országos döntőbe jutott

Varga Tamás országos matematikai verseny

országos döntő
Dávid Réka (8. a) 12. hely Emri Tamás (7. b) második fordulóba jutott Erdélyi Gábor (7. b) második fordulóba jutott Márté Szabolcs (7. b) második fordulóba jutott Nemes Alexandra (7. a) második fordulóba jutott Szalay Sándor (7. b) második fordulóba jutott Tilly Dóra (7. b) második fordulóba jutott Asztalos Krisztina (8. b) második fordulóba jutott Csuka Róbert (8. a) második fordulóba jutott Kácsor Bence (8. a) második fordulóba jutott Varga Dávid (8. a) országos döntőbe jutott

Zrínyi Ilona matematikaverseny

országos döntő
Csuka Róbert (8. a) 17. hely

Bátaszéki matematikaverseny

országos döntő
Emri Tamás (8. a) 4. hely Mezei Kristóf (5. o) második fordulóba jutott Sagát Anna (5. o) második fordulóba jutott Virágos Gábor (5. o) második fordulóba jutott Kácsor Bence (7. b) második fordulóba jutott Karosi Tamás (7. b) második fordulóba jutott Szalay Sándor (7. b) második fordulóba jutott Asztalos Krisztina (8. b) második fordulóba jutott Csuka Róbert (8. a) második fordulóba jutott Varga Dávid (8. a) második fordulóba jutott

Református középiskolák országos matematikaversenye, Debrecen

egyéni verseny

Csuka Róbert (8. a) I. hely Lakó Ágnes (9. b) 4. hely Nagy-Baló Zsuzsa (10. b) 7. hely Pósfai Balázs (11. e) I. hely Szász László (12. b) III. hely

csapatverseny

Baár–Madas II. hely

Bolyai-csapatverseny

országos döntő
Elbe Orsolya, Lakó Zoltán, Sagát Lóránt, Székely Péter (3. o) 14. hely Ardai István, Durst Tamás, Kaposi Benedek, Nemes Tamás (4. o) 12. hely

fizika

Jedlik Ányos országos fizikaverseny

országos döntő
Emri Tamás (7. b) III. hely Nagy Bendegúz (8. a) III. hely

Öveges József országos fizikaverseny

országos döntő
Csuka Róbert (8. a) II. díj Nagy Bendegúz (8. a) III. díj

kémia

Irinyi János országos kémiaverseny

Pósfai Balázs (10. e) fővárosi döntőbe jutott

Református iskolák országos kémiaversenye

Pósfai Balázs (11. e) I. hely Nagy Bendegúz (8. a) II. hely Kondor Miklós (9. b) III. hely

biológia

Országos középiskolai tanulmányi verseny

országos döntő
Farkas Alexandra (11. b) 15. hely Tóth Zita (11. c) 27. hely

Árokszállási Zoltán országos biológiaverseny

országos döntő
Ujvári Gergely II. hely Cseke Dóra 15. hely Kőbányai Éva 20. hely

Herman Ottó biológiaverseny

országos döntő

Ujvári Gergely (8. b) 4. hely

kerületi forduló

Gáspár Kolos (8. a) II. hely

Kitaibel Pál biológia- és környezetvédelmi verseny

Pósfai Balázs (11. e) fővárosi döntőbe jutott

Református iskolák Budai József biológiai feladatmegoldó versenye

Ujvári Gergely (9. b) II. hely Harkányi Izabella (10. a) III. hely Harkányi Gábor (9. a) 4. hely Őry Bálint (11. c) 4. hely

földrajz

Országos középiskolai tanulmányi verseny

országos döntő
Farkas Márton Pál (12. a) 27. hely

rajz/művészetörténet

Országos középiskolai tanulmányi verseny

országos döntő
Balogh Pál Géza (11. c) 4. hely Tasnádi Zsófia (12. a) 8. hely Illésházy Katalin Anna (11. b) második fordulóba jutott

ének-zene

Soli Deo Gloria

Kóra Kamilla (8. b) ezüst fokozat