Városmajori Gimnázium > Diákok és tanárok > Érettségi tablók > 2000–2004 <előző | következő>
00c – a 2000-ben érettségizett C osztály
Foto Lerner
készült: 2014. III. 27. 14:04:48
00c – a 2000-ben érettségizett C osztály (Nagyné Bulinszky Marianna – Bordán Dezsőné)

  1. Biri Ingrid
  2. Czentár Katalin
  3. Dévényi Judit
  4. Gergely Krisztina
  5. Gergics Flóra
  6. Gyenes László
  7. Hangya Éva
  8. Hegyesi Orsolya
  9. Ivády Nóra
  10. Jex Anna Rita
  11. Kardos Ágnes
  12. Katona Orsolya
  13. Kósa Katalin
  14. Körmendy Pál Imre
  15. Magyar Hedvig Ágota
  16. Makkai-Kovács Krisztina
  17. Makovecz Ádám
  18. Mándi Benedek
  19. Marton Adorján
  20. Matalin Viktor
  21. Mátyássy Bence
  22. Mészáros Zsófia
  23. Molnár Kinga
  24. Nagy Ágoston
  25. Németh Dániel
  26. Nick Brigitta
  27. Püspöki Borbála
  28. Rehák Piroska
  29. Rényi Örs Péter
  30. Sándorfi Judit
  31. Somlai Anna
  32. Suvada Péter
  33. Szabados Veronika
  34. Tiszai Tamás
  35. Tóth Adrienn
  36. Török András
  37. Török Katalin Eszter
  38. Udvardy Nagy Kinga
00d – a 2000-ben érettségizett D osztály
Foto Lerner
készült: 2014. III. 27. 14:02:12
00d – a 2000-ben érettségizett D osztály (Lődi Tamás – dr Buzás Lászlóné)

  1. Agócs Zoltán
  2. Albert Veronika
  3. Asztalos Péter
  4. Balázs Péter
  5. Balogh Levente
  6. Balogh Zsuzsanna
  7. Barna Tibor
  8. Berkes Bálint
  9. Bíró Melinda
  10. Borbély Mihály
  11. Boza Édua
  12. Dina Orsolya
  13. Dózsa Dániel
  14. Fekete Balázs
  15. Fodor Jadwiga
  16. Gaul Zsófia
  17. Hernádi Péter
  18. Horváth Krisztián Gergő
  19. Kiss Annamária
  20. Kotsis András
  21. Kovács Ádám
  22. Kovács Erika
  23. Lenkefi Marcell
  24. Makray Ádám Ferenc
  25. Mihálffy Éva
  26. Nagy Dávid
  27. Némedi Varga Dániel
  28. Papp Gergely Levente
  29. Pápay Kinga
  30. Rácz Anna
  31. Rubik Ernő Zoltán
  32. Stocker Nóra
  33. Szabady Attila
  34. Tarcsi Tamás
  35. Varga Orsolya
  36. Wéber Tamás
  37. Zakariás Eszter
  38. Zsadon Eszter
00e – a 2000-ben érettségizett E osztály
00e – a 2000-ben érettségizett E osztály (Iván László)

  1. Bayer Anna
  2. Bérczes Rita
  3. Bognár Viktória
  4. Böröcz Imola
  5. Chehadé Abdel-Rahim
  6. Csáki András
  7. Csepely-Knorr Luca
  8. Csontos Eszter
  9. Czirák Ádám
  10. Eörsi Márton
  11. Eplényi Kata
  12. Faragó Katalin
  13. Hámori Balázs
  14. Homola Gergely
  15. Horváth Márton
  16. Janács Szilvia
  17. Kassai-Farkas Daniella
  18. Kormányos Eszter
  19. Koszorús Tamás
  20. Kosztolányi Rita
  21. Lénárt Zsófia
  22. Mihályffy Anna
  23. Moldován Márton
  24. Molnár Viktor
  25. adattörlést kért
  26. Nelhiebel András
  27. Németh Zsófia
  28. Nyitrai Viktor Péter
  29. Oláh Balázs
  30. Palotás Gergely
  31. Pályi Benedek Bence
  32. Pászka Dóra
  33. Penner Orsolya
  34. Pézsa Nikolett
  35. Pődör Beáta
  36. adattörlést kért
  37. Sarlós Eszter
  38. Sebes Júlia
  39. Tömpe Ágnes
  40. Zombori Luca
01c – a 2001-ben érettségizett C osztály (Ambrus Huba)

  1. Alpár Balázs
  2. Balasi Barnabás
  3. Balázs Krisztina
  4. Bartányi Réka
  5. Bonifert Anna
  6. Csörgő Szonja
  7. Demtsa András
  8. Elek Nikoletta
  9. Erdőhegyi Luca
  10. Galavics Katalin
  11. Horváth Vera
  12. Jekl Ágnes
  13. Karosi Júlia
  14. Keglovich Tamás Milán
  15. Kék Bernadett
  16. Kézsmárki Katalin
  17. Kis Levente Zoltán
  18. Kristó Katalin
  19. Kulcsár Andrea
  20. Lapsánszky Nóra
  21. Lovas András
  22. Mátyássy Jónás
  23. Mogyorósi Zsófia
  24. Mohácsy Rita
  25. Molnár Judit
  26. Novák Emese
  27. Rádi Veronika
  28. Sárosdy Enikő
  29. Simó Áron
  30. Simon Dorottya
  31. Simonfalvi Bence
  32. Szabados Gabriella
  33. Szászkő Dóra
  34. Szittner Júlia
  35. Szlankó Viola
  36. Szutrély Nóra
  37. Takács Gergely
  38. Terplán Janka
  39. Valkusz Mátyás
  40. Veres Monika
  41. Veszprémi Ágnes
  42. Zavaros Eszter
01d – a 2001-ben érettségizett D osztály
01d – a 2001-ben érettségizett D osztály (dr Gulyás Judit)

  1. Ádám Szilvia
  2. Antal Barbara
  3. Bellay Szilvia
  4. Bíró Gergely
  5. Bodzsár Márk
  6. Boromissza Gergely
  7. Böszörményi Péter
  8. Breuer András
  9. Eörsi Júlia
  10. Ganszky Márton
  11. Gebri Luca
  12. Halák Emese
  13. Harmath Dávid Csaba
  14. Huszty Csaba
  15. Járvás Kata
  16. Jobbágy Zsófia
  17. Kádár Szonja
  18. Koskóci Zsófia
  19. Könczöl Péter
  20. Körmendy Klára
  21. Móga Rita
  22. Nagy Alexandra
  23. Nagygyörgy András
  24. Nemes Péter
  25. Németh Zsófia
  26. Nick Ádám
  27. Parti Zoltán
  28. Rabár Anna
  29. Rácz Kristóf
  30. Rácz Olivér
  31. Reé Marcell Péter
  32. Sándor Csaba
  33. Tárczy Balázs
  34. Tóth Julianna
  35. Török Tímea
  36. Vargha Lili
  37. Vásárhelyi Kriszta
  38. Veisz Ákos
  39. Vikár Péter
01e – a 2001-ben érettségizett E osztály
Foto Lerner
készült: 2014. III. 27. 13:59:35
01e – a 2001-ben érettségizett E osztály (Pósfai Péterné)

  1. Bakó Melinda
  2. Barna Sándor
  3. Bartos Ábel
  4. Bogdán Gergely
  5. Chripkó Balázs
  6. Dobos Eszter
  7. Dudás Anna
  8. Erményi Csaba
  9. Fábián Gábor
  10. Fajt András
  11. Gógl Buda
  12. Hegedűs Katalin
  13. Hegedűs Viktória
  14. Horti Fruzsina
  15. Jacsó Edit
  16. Jánossy Bence
  17. Kecskés Dóra
  18. Koncz Péter
  19. Kőhalmi Dóra
  20. Kövesi Dániel
  21. Magyar Gábor
  22. Marschall Márton
  23. Nagy Zsófia
  24. Nyitrai Viktória Petra
  25. Pelikán András
  26. Pfeffer Annamária
  27. Pongrácz Fruzsina
  28. Ringhofer Zsolt
  29. Sasvári Ágnes
  30. Soós Eszter
  31. Szabó Piroska
  32. Szulyovszky László Henrik
  33. Tamás Erzsébet
  34. Terjéki Gábor
  35. Vági Andrea
  36. Vladár Anna
  37. Wirth Klára
  38. Zilahy Gábor
02a – a 2002-ben érettségizett A osztály
Foto Lerner
készült: 2014. III. 27. 14:00:01
02a – a 2002-ben érettségizett A osztály (Mészárosné Romhányi Margit)

  1. Bartha Linda
  2. Bednárik Júlia
  3. Boros Márta
  4. Eőry Áron
  5. Faludi Gábor
  6. Falus Anna
  7. Futó Zsófia
  8. Haraszti Ágnes
  9. Hetényi Anna
  10. Horváth Simon Gergely
  11. Kátai Zita
  12. Kiskovács Eszter
  13. Kiss Julianna
  14. Kolumbán Zsuzsanna
  15. Lukácsy Fanni
  16. Peller Magdolna
  17. Péter Anna
  18. Róka András
  19. Rudas Klára
  20. Szabad Júlia
  21. Szabó Kinga
  22. Szabó Zsuzsanna
  23. Szász Anna
  24. Tamási András
  25. Tősér Júlia Katalin
  26. Udvardy Nagy Petra
  27. Vaspál Veronika
  28. Váradi Simon Dávid
02b – a 2002-ben érettségizett B osztály
Foto Lerner
készült: 2014. III. 27. 14:10:48
02b – a 2002-ben érettségizett B osztály (dr Haas Jánosné)

  1. Berkes Zsolt
  2. Elek Péter
  3. Farkas Gergely
  4. Frankó Gábor
  5. Gémes Ádám
  6. Göb Ágnes
  7. Herein Mátyás
  8. Herpai Ágnes
  9. Kelemen Szabolcs
  10. Lammel Miklós
  11. Marton Sára Edit
  12. Metzing Katalin
  13. Miczek Zsófia
  14. Mossóczy Zsófia
  15. Pataki Lőrinc
  16. Petres Norbert
  17. Radványi Anna
  18. Sólyom Zoltán
  19. Szamosközi Gábor
  20. Tilless Dávid
  21. Tóth Zsuzsanna
  22. Venczel Sára
  23. Vetter Szilvia
02c – a 2002-ben érettségizett C osztály
Picasa
készült: 2014. V. 8. 00:21:51
02c – a 2002-ben érettségizett C osztály (Latin Anna – Fórizs Andrea)

  1. Bán Tímea
  2. Bányai Georgina
  3. Bársony Bence
  4. Bassó Szilvia
  5. Darabos Dániel
  6. Dévai Gyöngyi
  7. Faltusz Adrienn
  8. Fretyán Viktor
  9. Hajzer Nikolett
  10. Herczog Emese
  11. Hirschberg Linda
  12. Jakab Dorottya
  13. Jerk Judit
  14. Kósa Luca Kornélia
  15. Laki Eszter Ágnes
  16. Lelovich György Péter
  17. Molnár Dorottya
  18. Molnár Krisztina
  19. Murányi Márta
  20. Pál Kata Klára
  21. Pelles Péter
  22. Simó Réka
  23. Simonyi Dóra
  24. Szabó Etelka
  25. Szabó Janka
  26. Szatmári Csaba
  27. Szénási Mónika
  28. Szendrei Viktória
  29. Szigeti Diána
  30. Tóth Balázs
  31. Tóth Zita Veronika
  32. Valentiny Gábor
  33. Vas Veronika
  34. Zoltai Edina
02d – a 2002-ben érettségizett D osztály
02d – a 2002-ben érettségizett D osztály (Kovács Károlyné)

  1. Balázs Eszter
  2. Bánfai Károly
  3. Becker Ákos
  4. Bérczes Judit
  5. Bolla Fruzsina
  6. Császár Attila
  7. Dobay Ádám
  8. Farkas Katalin
  9. Futó Júlia
  10. Giber Kristóf
  11. Grünczeisz Berta
  12. Hahn András
  13. Horváth Ágnes
  14. Horváth Judit
  15. Kertész Liliána
  16. Komjáthy László
  17. Lakatos Ilona Éva
  18. Matolcsy Máté Huba
  19. Merkel Judit
  20. Mészáros Ágnes
  21. Nagy Béla
  22. Nyitray László
  23. Radnóczi András
  24. Regőczi Dénes
  25. Rick Róbert
  26. Robotos Petronella
  27. Sárosi Márton
  28. Somogyi Lajos
  29. Szabó Csaba
  30. Szakács Dániel
  31. Szalai Krisztina
  32. Tóth Katinka
  33. Veres Péter
  34. Zádor Linda
03a – a 2003-ban érettségizett A osztály
Foto Lerner
készült: 2014. III. 27. 14:07:24
03a – a 2003-ban érettségizett A osztály (Albert Attila – Henn Ildikó)

  1. Almásy Katinka
  2. Asztalos Gábor
  3. Balkányi Péter
  4. Balog Eleonóra
  5. Becker Ágnes
  6. Benedek Tamás
  7. Berecz Adrienn
  8. Borbás Veronika
  9. Duray Borbála
  10. Dvornicsenkó Zsófia
  11. Farkas Judit
  12. Gáspár Zsolt
  13. Helle Dorottya
  14. Kalmár Zsófia
  15. Karasszon Anna
  16. Kátai Orsolya
  17. Kereszty Márk
  18. Márkfy Gergő
  19. Muszbek Zsuzsanna
  20. Ördögh Csilla
  21. Pályi Sándor Márk
  22. Pintér Bernadett
  23. Plankó Gergely
  24. Porogi Judit Dorottya
  25. Rochlitz Réka
  26. Sándor Dénes
  27. Simon Anna
  28. Simon Péter
  29. Sólyom Katalin
  30. Szászkő László
  31. Székely Krisztina
  32. Téby Zita
  33. Tóth Eszter
  34. Vörös András
03b – a 2003-ban érettségizett B osztály
03b – a 2003-ban érettségizett B osztály (Rótáné Csák Dorottya – Nagyné Hodula Andrea)

  1. Alagi Gábor
  2. Ádány Krisztina
  3. Bara Katalin
  4. Beck Márton
  5. Bernáth Linda
  6. Birtók Bence
  7. Bujdosó Eszter
  8. Csaba Zita
  9. Csécs Bernát
  10. Gyömöre Máté
  11. Hokstok Csaba
  12. Hruska Dóra
  13. Jankovics Soma
  14. Katona Anikó
  15. Keszthelyi Éva Katalin
  16. Kiss Máté
  17. Kovalik Natalia
  18. Kövi Dániel
  19. Magyar Anna
  20. Markos Karolina
  21. Mayer Eszter
  22. Pálos Gergely
  23. Péntek Adél
  24. Pethő Júlia
  25. Sárközy Péter
  26. Szép Gergő
  27. Szirmai Anna
  28. Szobi Veronika
  29. Takács János
  30. Tóth Balázs
  31. Tóth Cecília
  32. Traub Dorottya
  33. Ujvárossy Andor
  34. Zombori Blanka
03c – a 2003-ban érettségizett C osztály
Foto Lerner
készült: 2014. III. 27. 13:52:47
03c – a 2003-ban érettségizett C osztály (Takács Ferencné)

  1. Alpár Flóra
  2. Barkács Ágoston
  3. Baska Barbara
  4. Bazsa Diána
  5. Csebotarjov Jevgenyij
  6. Csoma Orsolya Dalma
  7. Donáth Tibor
  8. Dózsa Gábor
  9. Elekes Kinga
  10. Eln Iván
  11. Farkas Richárd
  12. Ferenczy László
  13. Holly Katalin
  14. Jakab Ildikó
  15. Kővári Emese
  16. Lukács Szilvia
  17. Melis Dániel
  18. Módis Hajnalka
  19. Molnár Eszter
  20. Németh Szilvia Csilla
  21. Pádár Nóra
  22. Pálinkó Áron
  23. Pomozi Tünde Marietta
  24. Ruszty László
  25. Somlai Barbara
  26. Szántai Alexandra
  27. Wittinghoff Dániel
  28. Zulauf Emese
03d – a 2003-ban érettségizett D osztály
készült: 2009. IX. 18. 15:52:03
03d – a 2003-ban érettségizett D osztály (Dénes István – Fráter Adrienne)

  1. Ádám Gábor
  2. Árvay Zsuzsanna
  3. Avar Zoltán
  4. Ballun Katalin Szilvia
  5. Barta Éva
  6. Bognár Krisztina
  7. Csigás Tünde
  8. Deme Gábor
  9. Dóra Balázs
  10. Dvorzsák Jessica
  11. Farnady Ágnes Adrienn
  12. Ferenczi Attila
  13. Gulyás Melinda
  14. Gyepesi Áron
  15. Györki Milán
  16. Hámos Áron
  17. Herein Bálint
  18. Juhász Enikő
  19. Kardhordó Szilárd
  20. Keszeg Ádám
  21. Kovács Lídia Nóra
  22. Kovács Zsófia
  23. Lóránd Gergely
  24. Madaras Koppány
  25. Metiu Norbert
  26. Molontay Patrik
  27. Öllős Ádám
  28. Popovics Boglárka
  29. Póta Eszter
  30. Rábai Kálmán
  31. Rajcsányi Vilmos
  32. Szabó Fruzsina
  33. Székely Nóra
  34. Szili Balázs
  35. Tarján Balázs
  36. Tátrai Ferenc
  37. Terék Blanka
  38. Tóth Melinda
  39. Valcz Péter
04a – a 2004-ben érettségizett A osztály

(Legjobb tudomásunk szerint az osztályról nem készült érettségi tabló.)

04a – a 2004-ben érettségizett A osztály (Jäger Csaba)

  1. Asztalos Levente
  2. Bajzik Dávid
  3. Barts Lívia Krisztina
  4. Bary Gábor
  5. Bodor András Péter
  6. Czimbalmos Zsolt
  7. Ferencz Barbara Edit
  8. File Bálint
  9. Genti Zsófia
  10. Gerő Dániel
  11. Gondi Mátyás Lajos
  12. Hajdu Gáspár
  13. Homoki Nóra
  14. Horváth Dániel
  15. Jaczó Márton
  16. Janklovics Dóra
  17. Jenes Győző
  18. Kapitány-Fövény Máté Gergely
  19. Kardos Dániel Tamás
  20. Kovács István
  21. Kőrös Gábor László
  22. Lukács Linda
  23. Nyitray Zsuzsanna
  24. Orbán Gergely Gyula
  25. Pataki Anna
  26. Porogi Ádám István
  27. Sárosi Attila
  28. Starowicz Annamária
  29. Sulyok Mihály
  30. Székely Annamária
  31. Tihanyi Katalin Erzsébet
  32. Tóth Anna Boglárka
  33. Zimányi Orsolya
04b – a 2004-ben érettségizett B osztály (Boromisszáné Kiss Gyöngyi)

  1. Barsi Mátyás
  2. Chripkó Lili Anna
  3. Csaba Dóra
  4. Gellért Fruzsina
  5. Heinek Péter Krisztián
  6. Hindy Zsófia
  7. Hock Ferenc
  8. Horváth Andrea Ilona
  9. Ivántsy Réka Petra
  10. Jäger Diána
  11. Kajtár Zsolt
  12. Kálmán Anna
  13. Katona Noémi Krisztina
  14. Keresztury Zsolt
  15. Körmendy Veronika
  16. Málnási Péter
  17. Nagy Nándor Lukács
  18. Németh András
  19. Németh Dániel
  20. Pálos Hanna Ilona
  21. Pataki Ágoston Dániel
  22. Petrák Anna Dorottya
  23. Pintér Mónika Ágnes
  24. Rácz Dániel
  25. Sárkány Zsolt
  26. Segesváry András
  27. Szépe András Sándor
  28. Tóth Boglárka
  29. Turchányi Dániel
04c – a 2004-ben érettségizett C osztály

(Legjobb tudomásunk szerint az osztályról nem készült érettségi tabló.)

04c – a 2004-ben érettségizett C osztály (Hegedűs Kristóf)

  1. Bakos Fanni
  2. Biondo Marco
  3. Birkás Anna
  4. Boreczky Katalin
  5. Brebovszky Sára
  6. Csizmadia Regina
  7. Dörnyei Veronika
  8. Fenyvesi Kristóf
  9. Geréb Zsuzsanna
  10. Gruiz Dóra
  11. Györfi Anna
  12. Horváth Laura Beatrix
  13. Huszti Melinda
  14. Jekl Dóra
  15. Juhász Orsolya Anna
  16. Kalafszky Okszána
  17. Kerecsanin Dalma
  18. Koncz Patrícia
  19. Kondász Árpád Péter
  20. Kovács Zoltán
  21. Lajkó Ilona
  22. Marschall Lívia
  23. Nagy Nóra
  24. Orosz Dóra Emese
  25. Pályi Nikolett
  26. Papadopulosz Dóra
  27. Pelles Kíra
  28. Püspöki Apor
  29. Schmidt Orsolya
  30. Sereghy Zsolt
  31. Seregi Dorottya
  32. Száraz Lívia
  33. Szarka Zsófia
  34. Sztojanov Georgi Ognjanov
  35. Tarján Dorottya
  36. Vajda Viktor
  37. Wallner András
04d – a 2004-ben érettségizett D osztály
készült: 2004. IV. 23. 12:07:38
04d – a 2004-ben érettségizett D osztály (dr Makai-Kis Lászlóné)

  1. Ábrahám Szabolcs
  2. Baranya Ákos
  3. Bartykowszki Andrea
  4. Bede Mátyás
  5. Bródy Miklós Dániel
  6. Csorba Lóránt
  7. Dvorzsák Alexander
  8. Erhart Éva Judit
  9. Giber Balázs
  10. Gippert Adrienn
  11. Gulyás Márta Kinga
  12. Horváth Ákos
  13. Horváth Imre Tamás
  14. Horváth Márton
  15. Kovács Péter Barnabás
  16. Kuznyecov Danyil Szergejevics
  17. Lillafüredi-Nagy Péter Nesztor
  18. Miklós Zsuzsanna Ildikó
  19. Németh Nóra
  20. Nyoszoli Ákos
  21. Oláh Dávid
  22. Repei Tímea
  23. Rudolf Anna Judit
  24. Rumszauer Tamás
  25. Serfőző Gábor Benedek
  26. Simon Levente András
  27. Stark Júlia Erzsébet
  28. Takács Gábor
  29. Tamás Iván
  30. Tarr Ferenc
  31. Tóth Márton
  32. Turopoli Beáta
  33. Vidéki Zsolt
  34. Vizi Dávid