Városmajori Gimnázium > Diákok és tanárok > Érettségi tablók > 2005–2009 <előző | következő>
05a – a 2005-ben érettségizett A osztály
Foto Lerner
05a – a 2005-ben érettségizett A osztály (Beöthy Zsófia)

  1. Ablonczy Márk
  2. Bárány Balázs
  3. Barsi Márton
  4. Berkovics Dalma
  5. Bernát Sára
  6. Bodzsár Erik Tamás
  7. Déri Zsófia
  8. Farkas András
  9. Fatér Ambrus
  10. Ferenczy Zsófia
  11. Hajós Balázs
  12. Harmath Marianna Éva
  13. Kampis Dóra
  14. Kincses Csaba Sándor
  15. Kirschenbaum Dániel
  16. Knébel Dóra
  17. Madarász Botond
  18. Márkfy Anna Fruzsina
  19. Mészáros Norbert
  20. Nagy Edina
  21. Oszvald Bence
  22. Pintér Mónika
  23. Porkoláb Eszter
  24. Rigó Áron Zsolt
  25. Smelkó Rita
  26. Szabó Márton
  27. Szelei Péter
  28. Tarcsi Róbert
  29. Téby Tímea Krisztina
  30. Tóth Noémi
  31. Végh Mariann Alexandra
05b – a 2005-ben érettségizett B osztály (dr Budai Éva)

  1. Birtók Ádám
  2. Bocskai Zoltán Imre
  3. Csécs Julianna Mária
  4. Farkas Dóra
  5. Gáspár Bence
  6. Goldschmidt Gergely
  7. Hajdu Bence
  8. Hegedűs Barbara Bianka
  9. Hokstok Dóra
  10. Katona Viktória Nóra
  11. Koós Gusztáv György
  12. Kővári Bence Péter
  13. Langmár Péter Bálint
  14. Lehoczki Erzsébet
  15. Lengyel Attila Ákos
  16. Lukács Bence Dániel
  17. Mayer Péter József
  18. Mécs Máté Gergely
  19. Mészáros Tamás
  20. Pálinkás Gergely
  21. Plachy Zsuzsanna Noémi
  22. Rohoska Gábor
  23. Sándor Júlia
  24. Simon Luca
  25. Stark Ágnes Klára
  26. Vereckei Orsolya
  27. Villányi Balázs János
  28. Zombori Flóra Katalin
05c – a 2005-ben érettségizett C osztály
05c – a 2005-ben érettségizett C osztály (Ambrus Huba)

  1. Bakos Katalin
  2. Bíró Nikolett
  3. Bognár Anna
  4. Buzási Eszter Dóra
  5. Décsi Julianna Sarolta
  6. Falvay Borbála
  7. Fehér Nóra
  8. Füredi Anikó
  9. Galaczi Ildikó Gizella
  10. Györfi Gergely
  11. Hegedűs Barbara
  12. Kádár Edina
  13. Karnics Alina
  14. Kerényi Péter
  15. Klaniczay Luca Vera
  16. Kollányi Kristóf
  17. László Anita
  18. Lovas Rozália Katalin
  19. Lukács Krisztina
  20. Makó Anna
  21. Mecséri Lili
  22. Nagy Lívia Margit
  23. Orbók Ilona
  24. Pető Katalin
  25. Póta Barbara Anna
  26. Simongáti-Farquhar András Dávid
  27. Szántó Fanni
  28. Szebeni Gabriella Márta
  29. Szikora Borbála Ilona
  30. Szurdi István
  31. Vas Eszter
05d – a 2005-ben érettségizett D osztály
05d – a 2005-ben érettségizett D osztály (Molnár Botond)

  1. Albert Ágnes
  2. Bakacsi Gabriella
  3. Deme Andrea
  4. Fórizs Noémi
  5. Földi Anna Éva
  6. Gazdag Ádám
  7. Gazdag Szabolcs
  8. Gönci Miklós
  9. Hadusfalvy-Sudár Soma Szalvió
  10. Haris Eszter Orsolya
  11. Hársfalvi Magdolna
  12. Hindy Dorottya
  13. Juhász Éva Petra
  14. Kassai Zoltán
  15. Katona Péter Zoltán
  16. Koleszár Anita
  17. Kollár Flóra
  18. Koncz Bence
  19. Losonczi Éva
  20. Markovits Márton
  21. Nagy Gergő
  22. Nemes Máté Sándor
  23. Németh Bertalan Tamás
  24. Öllős Dávid Zoltán
  25. Özvegy Gergely
  26. Páli Norbert Sándor
  27. Petres Dávid
  28. Rábai Gábor
  29. Sásdi Ágnes
  30. Szekér Ádám
  31. Szerdahelyi Dániel
  32. Vajda Flóra
  33. Vásárhelyi Zsóka Anna
  34. Vidacs Júlia

06a – a 2006-ban érettségizett A osztály (Vizkievicz András – Kulifay Mónika)

  1. Ábrahám Bence
  2. Csere Dóra
  3. Dávid Kata
  4. Fehér Judit
  5. Galamb András
  6. Hellebrandt Laura
  7. Jäger Tamás
  8. Jenes Alíz
  9. Karakas Ádám
  10. Kardhordó Emese
  11. Kardos Zsófia Réka
  12. Lakatos Dávid
  13. Litván Zsuzsa
  14. Máté Marcell
  15. Mécs Anna
  16. Murai Gergely
  17. Orbán Rozália
  18. Pataki Dániel
  19. Póth Andrea Blanka
  20. Rácz Katalin
  21. Schuster Viktória Györgyi
  22. Sebők Szandra Anna
  23. Simonyi Dorottya Gabriella
  24. Tihanyi Nóra
  25. Tóth Beatrix
  26. Tőkés Tímea
  27. Török Soma
  28. Urbán Dániel
  29. Vajda Flóra
  30. Varga Olivér Csaba
  31. Wagner Fruzsina
  32. Zeke Helga Göngyi
06b – a 2006-ban érettségizett B osztály
készült: 2006. IV. 6. 13:41:58
06b – a 2006-ban érettségizett B osztály (Pintér László)

  1. Áder Borbála
  2. Ágh Csaba
  3. Asztalos Krisztina
  4. Balogh Szilvia Katalin
  5. Bitvai Zsolt
  6. Csaba Dániel
  7. Csáky Dorottya
  8. Döbröntei Zsófia Berta
  9. Egei Tamás
  10. Elbert Orsolya
  11. Hauzer Dávid
  12. Herein András
  13. Horváth Gáspár Zoltán
  14. Jamalia Natalie
  15. Jávor Balázs András
  16. Kovács Dávid Gábor
  17. Laklóth Anna
  18. Mélykuti Hanna
  19. Mirk Zita
  20. Monoszlai Ákos Dezső
  21. Oravecz Júlia
  22. Péceli Balázs András
  23. Petrák Orsolya Rita
  24. Rigó Zoltán
  25. Somló György Gábor
  26. Sudár Bence István
  27. Szabó-Székely Ármin
  28. Taller Gábor Tamás
  29. Tóth Anna
  30. Tóth Dalma Ágnes
  31. Vásárhelyi Miklós
  32. Zsigmond Orsolya
06c – a 2006-ban érettségizett C osztály
06c – a 2006-ban érettségizett C osztály (dr Gulyás Judit)

  1. Antal Bartalis Flóra
  2. Baló Dániel
  3. Bányai Zsuzsanna
  4. Csillagh Melinda
  5. Darabos Dorka Judit
  6. Darabos Janka Ilona
  7. Dunay Barbara
  8. Göndör Judit
  9. Hidvégi János
  10. Kalafszky Adriána
  11. Kalász Veronika Vanda
  12. Kim Bora
  13. Kovács Nóra Patrícia
  14. Krucsai Péter
  15. Kurcz Orsolya
  16. Lukácsházi Pál
  17. Marsalkó Fruzsina
  18. Matyi Krisztina
  19. Németh Nikolett
  20. Nowotta Fanni
  21. Pojják Eszter Edit
  22. Rubik Ágnes
  23. Sós Judit Veronika
  24. Szabó Csilla
  25. Szendi Nóra
  26. Takácsy Réka Lilla
  27. Tarr Zsófia
  28. Tillmann Adél Hanna
  29. Tóth Melinda Kornélia
  30. Tóth Sándor Balázs
  31. Töős Dániel
  32. Varga Dorottya
  33. Vladár Dorottya Anna
06d – a 2006-ban érettségizett D osztály
06d – a 2006-ban érettségizett D osztály (Kertai Helga)

  1. Bede-Fazekas Ákos
  2. Bérczi Anna
  3. Cseh Dávid Sándor
  4. Csizmadia Roland
  5. Csukás Zsófia
  6. Erdei Zsófia
  7. Erdős Barbara
  8. Fliszár Dániel
  9. Haris Gergely Dániel
  10. Helber Laura
  11. Herczeg Anikó
  12. Kerék Tamás
  13. Kurucz Zoltán
  14. Lenkei Zsolt
  15. Mátraházi Roland
  16. Őry Eszter
  17. Pálfalvi József
  18. Pásztrai Pál Moritz
  19. Rádics Attila Márk
  20. Sátory Márió
  21. Steiner Viktor
  22. Szabó Csaba
  23. Takács Nóra
  24. Tas Katalin
  25. Tóth Adrienn Bernadett
  26. Tóth Béla
  27. Tölgyes Laura Veronika
  28. Treit Noémi
  29. Villányi Ágnes Mariann
07a – a 2007-ben érettségizett A osztály
07a – a 2007-ben érettségizett A osztály (Lázár Júlia)

  1. Ardó András Péter
  2. Boschán Júlia
  3. Bus Csilla Mónika
  4. Erdeneegijn Naranhu Noel
  5. Forgács Dávid
  6. György Tamás
  7. Hajdu Laura Sarolta
  8. Janklovics Lilla
  9. Kabay Tamás
  10. Kangiszer Dóra
  11. Kaszás Eszter
  12. Keisz Gabriella Ildikó
  13. Kiss Anna
  14. Kiss Melinda
  15. Knébel Andrea
  16. Kollár Sára
  17. Kun Sára Petra
  18. Lakatos Dóra
  19. Lengyel Gábor
  20. Márta Zsolt
  21. Mondvai Diána Magdolna
  22. Országh Barbara
  23. Perczel Júlia
  24. Rácz Adrien Dorina
  25. Tóth László Dániel
  26. Unger Anna Eszter
  27. Varga Anna
  28. Vida Réka
  29. Zurbó Zsófia
  30. Zsigmond Réka
07b – a 2007-ben érettségizett B osztály
készült: 2009. IX. 18. 16:08:45
07b – a 2007-ben érettségizett B osztály (Gergely Csaba)

  1. Adámy Anna
  2. Baumgartner Péter Ferenc
  3. Beck Fanni Zsófia
  4. Csaba Edit Zita
  5. Csernák András István
  6. Dési Éva
  7. Dezső Dominika Zsófia
  8. Feigl Nóra Zsuzsanna
  9. Futár Fanni Ágnes
  10. Gasparics Ákos
  11. Heffler Tomasz Zoltán
  12. Hegedűs Fanni Johanna
  13. Kacsoh Gábor
  14. Keszthelyi Zoltán Gergő
  15. Királyhegyi Ádám
  16. Kocsis Bence József
  17. Körmendi Nóra
  18. Kruzslicz Júlia
  19. Mátyók Lilla
  20. Mikulás Barbara Nóra
  21. Nagy Levente Dániel
  22. Őry Bálint
  23. Pál Eszter
  24. Rigó Lili Flóra
  25. Siklósi Vera
  26. Sulyok Janka
  27. Szirmai Gergely András
  28. Takács Dávid
  29. Taller Dénes László
  30. Tamássy Attila
  31. Várkonyi Kinga Anita
  32. Wiegandt Júlia
07c – a 2007-ben érettségizett C osztály
készült: 2007. V. 10. 11:15:33
07c – a 2007-ben érettségizett C osztály (Némethné Révész Zsuzsanna)

  1. Bakó Ádám
  2. Balla Dorottya
  3. Balogh Lilla Ilona
  4. Bartus Boglárka
  5. Benkő Tibor József
  6. Czigány Zsófia
  7. Deák Barbara Anna
  8. Dózsa László
  9. Farkas Tamás Dániel
  10. Gellai Szilvia
  11. Gyárfás Noémi
  12. Győrfi Anita
  13. Hiros Krisztina
  14. Hoffer Sára Borbála
  15. Kovács Ágnes
  16. Kovács Anna
  17. Kovai Anna Fruzsina
  18. Losonczi Ágnes
  19. Majböhm Adrienn Nikolett
  20. Máthé Fanni Judit
  21. Molnár Anna
  22. Nagy Dorottya
  23. Noe Brigitta
  24. Nyerges Judit Petra
  25. Orbán Ráhel
  26. Pintér Pálma Éva
  27. Rábai Ágnes
  28. Schmied Orsolya
  29. Széles Orsolya
  30. Varga Lili Júlia
  31. Wagner Dóra
07d – a 2007-ben érettségizett D osztály
készült: 2007. V. 10. 18:00:46
07d – a 2007-ben érettségizett D osztály (Miklós Rita)

  1. Bálint Géza Balázs
  2. Birkás Dávid András
  3. Demeczky Mihály Barna
  4. Farkas Tünde
  5. Fazekas Judit
  6. Ferenci Péter Sámuel
  7. Fischer Antal
  8. Forgács Dalma
  9. Fritz Levente Tamás
  10. Galambos Erna
  11. Gulyás Dávid
  12. Kapitány Dóra
  13. Kassai Rudolf Zoltán
  14. Kehrer Ferenc Ádám
  15. Madarász Levente
  16. Majoros Ádám
  17. Makai-Kis Anna
  18. Oroszlán Gábor
  19. Oszvald Rozita Veronika
  20. Palkovics Dóra
  21. Péteri Olga
  22. Pilaszanovich Jakab
  23. Rékasi Eszter Réka
  24. Rózsa Fruzsina
  25. Sátory Márk
  26. Schéner Ildikó
  27. Sebesvári Bence
  28. Szabó Eszter
  29. Szentiványi Dorottya Mária
  30. Szerdahelyi Bálint Ádám
  31. Széplaki Márk
  32. Titkos Ádám Csaba
  33. Tóth Júlia Melinda
  34. Traumi Norbert
  35. Vértes Márton
  36. Virág László
08a – a 2008-ban érettségizett A osztály
08a – a 2008-ban érettségizett A osztály (Dudás Judit)

  1. Alberti Réka Dóra
  2. Bakanek Bianka
  3. Bóna Katalin Emese
  4. Boross Barbara
  5. Czifra Pamela
  6. Erdős Milán Domonkos
  7. Farkas Dávid
  8. Fekete Farkas Máté
  9. Gombos András
  10. Gracza Márton Sándor
  11. Hajnal Diána
  12. Horuczi András
  13. Iványi Zsófia
  14. Kácsor Enikő
  15. Kárpáti Rita Katalin
  16. Kőműves Zsófia
  17. Krémer Sára
  18. Kusztor Dóra
  19. László-Fülöp Gábor Áron
  20. Lutoskin Anna
  21. Márk Lili Katalin
  22. Rezek Borbála Judit
  23. Salát Zsófia
  24. Sallak Petra
  25. Sarkadi Bálint
  26. Teravagimov Dávid
  27. Varga Viktória
  28. Wagner Emil
  29. Weidinger Péter
  30. Zarnóczi Zita
08b – a 2008-ban érettségizett B osztály
fényképek: Szekér Ádam – grafika: Bányai Zsuzsanna
készült: 2014. III. 3. 13:15:13
08b – a 2008-ban érettségizett B osztály (Schultheisz György)

  1. Áder András
  2. Alle Julianna
  3. Bálint Réka Orsolya
  4. Bárány Máté
  5. Csizmazia-Darab Mária
  6. Darányi Piroska Anna
  7. Farkas Zsófia Tímea
  8. Füredi Eleonóra
  9. Gazdag András Gábor
  10. Gergely Sára Luca
  11. Gőcze Fruzsina
  12. Horváth Benjamin
  13. Kiss Noémi
  14. Krizsán Levente
  15. Lajtavári Zoltán László
  16. Lehoczki Sámuel Mihály
  17. Mácsai Bálint
  18. Marton Ferenc László
  19. Naszvadi Gergő Mihály
  20. Perczel János
  21. Rohoska Péter
  22. Soós Borbála
  23. Storm János
  24. Sudár Balázs Tamás
  25. Téglásy Lili Berta
  26. Unger Anna Krisztina
  27. Varga Bence Gábor
  28. Varga Sára
  29. Zsigmond Anna
08c – a 2008-ban érettségizett C osztály
fényképek: Szekér Ádam – grafika: Bányai Zsuzsanna
08c – a 2008-ban érettségizett C osztály (Takács Ferencné)

  1. Andrusch Virág Katalin
  2. Bakonyi Tímea Györgyi
  3. Bárdossy Anna Andrea
  4. Bechtold Róza Eszter
  5. Bede-Fazekas Edit
  6. Bozsik Csenge Klára
  7. Csánky Melinda
  8. Cseh Borbála
  9. Elekes Júlia
  10. Erdei Csilla
  11. Fodor Zsófia Erzsébet
  12. Füri Katalin
  13. Geréb Zsófia
  14. Gerhes Renáta
  15. Holes Barbara
  16. Horváth Diána
  17. Janotka Diána Veronika
  18. Katona Júlia
  19. Klacsmann Flóra
  20. Lukácsházi György
  21. Mátyás Lilla
  22. Molnár Zsuzsanna
  23. Morvay Judit
  24. Müller Angelika
  25. Nyitrai Anna Judit
  26. Pálvölgyi Klára
  27. Pankász Alexandra
  28. Pintér László Mánuel
  29. Soós Bálint
  30. Stuller Dalma
  31. Szaladják Heléna
  32. Szigeti Aida Gabriella
  33. Szilágyi Beatrix
  34. Törőcsik Franciska
  35. Urai Dorottya
  36. Varga Zsófia Fanni
  37. Vuleta Réka Zsófia
08d – a 2008-ban érettségizett D osztály
készült: 2013. VI. 6. 01:41:45
08d – a 2008-ban érettségizett D osztály (dr Makai-Kis Lászlóné – Miklós Rita)

  1. Bakonyi-Kiss Gábor
  2. Boros Ilona Zsófia
  3. Bucsi Eszter
  4. Csapláros Dóra
  5. Fockter Balázs
  6. Grád Miklós Barnabás
  7. Gyárfás Natalie
  8. Gyepesi Bálint
  9. Gyökér Dávid István
  10. Hajdú Csongor
  11. Hellebrandt Flóra
  12. Horányi Gergő
  13. Jenkei Zoltán
  14. Jeszenszky Balázs Dávid
  15. Kerémi András Zoltán
  16. Nagy Krisztina
  17. Páldi Katalin
  18. Pávlicz Noémi
  19. Salacz Illés
  20. Steiner Júlia
  21. Szathmáry Gyula
  22. Sziklárdi Marcell
  23. Szilágyi Kristóf
  24. Takátsy Eszter
  25. Várhegyi Márton
  26. Vétek Orsolya
  27. Wagner Attila
09a – a 2009-ben érettségizett A osztály
készült: 2009. IX. 18. 16:09:49
09a – a 2009-ben érettségizett A osztály (dr Haas Jánosné)

  1. Bakos Barbara
  2. Bécser Janka
  3. Debrei Nóra Anna
  4. Eleőd Ákos
  5. Fenyves Bánk Gábor
  6. Gulyás Attila
  7. Hajnal Márton
  8. Illovszky Kristóf
  9. Kardos Júlia Eszter
  10. Kaszás Lilla Laura
  11. Kékesi Péter
  12. Kis Veronika Edit
  13. Knopp Anikó
  14. Láng Zsuzsanna
  15. Madarász Előd Tamás
  16. Pásztor Anna
  17. Petrovic Vladimir
  18. Pléh Kamilla Anna
  19. Radvánszki Glória Rebeka
  20. Radványi Sára Eszter
  21. Rigó Anita Tímea
  22. Sándor Viktória
  23. Simon Bálint István
  24. Somos Gabriella Enikő
  25. Sujtó Laura
  26. Szakolczai Alida Zsuzsanna
  27. Szalay Tünde Orsolya
  28. Tardos Fülöp Péter
  29. Tens Joosep
09b – a 2009-ben érettségizett B osztály
fényképek: Szekér Ádam – grafika: Bányai Zsuzsanna
készült: 2009. VIII. 11. 16:39:40
09b – a 2009-ben érettségizett B osztály (Surányi Szabolcs – Jäger Csaba)

  1. Blahó Etele Bálint
  2. Bőnyi Eszter Anna
  3. Cseh Artúr Balázs
  4. Czimbalmos Csilla
  5. Fekete Anna
  6. Feles Dániel Péter
  7. Göntér Péter
  8. Herein Zsuzsa
  9. Jenes Géza
  10. Kiss Eszter
  11. Korek Péter László
  12. Korossy-Khayll András
  13. Kovács Adél
  14. Kovács Márton Áron
  15. Lakatos Marcell
  16. Lukácsy Katalin Ágnes
  17. Molnár Zsófia
  18. Nagy Balázs
  19. Orsós Mária Mercédesz
  20. Pethes Laura Krisztina
  21. Pintér Diána Veronika
  22. Princz Ágnes Etelka
  23. Rigler Marianna Katalin
  24. Soós Andrea
  25. Török Márton Miklós
  26. Vajda Eszter
  27. Vértes Eszter Anna
  28. Villányi Márton Károly
09c – a 2009-ben érettségizett C osztály
fényképek: Szekér Ádam – grafika: Bányai Zsuzsanna
készült: 2009. VI. 17. 10:10:59
09c – a 2009-ben érettségizett C osztály (dr Budai Éva)

  1. Biksz Edit Noémi
  2. Bognár Tímea
  3. Boros Mirjam Beáta
  4. Cserjés Petra Csilla
  5. Csorba Dániel László
  6. Czefernek Judit
  7. Dévényi Flóra
  8. Eckhardt Fanni
  9. Eörsi Péter
  10. Farsang Patricia Enikő
  11. Hilt Réka Anna
  12. Jankó Dániel
  13. Khandjieva Joanna Radkova
  14. Klézli Julianna Sára
  15. Kolbe András Tamás
  16. Mátyás Melinda Zsuzsanna
  17. Miklós Júlia Erzsébet
  18. Morcsányi Elza Borbála
  19. Mozsár Szilvia Katalin
  20. Nádasdy Ramóna Anna
  21. Nagy Benedek Gergely
  22. Nagy Paula Gabriela
  23. Németh Eszter
  24. Ney Bianka
  25. Petrák Sára Rozália
  26. Serdült János
  27. Simicska Ádám Lajos
  28. Somorjai Márton László
  29. Szántó Eszter
  30. Szuróczki Sára
  31. Takácsy Zsófia
  32. Tamáska Judit Éva
  33. Vári Judith Esther
09d – a 2009-ben érettségizett D osztály
készült: 2009. IV. 23. 22:50:04
09d – a 2009-ben érettségizett D osztály (Beöthy Zsófia)

  1. Andrónyi Eszter
  2. Babay Lilla Éva
  3. Bakacsi Mátyás
  4. Bányász Dániel
  5. Boza István
  6. Császár Zita
  7. Elbert Hanna
  8. Füzes Dávid András
  9. Gajdos Kristóf Levente
  10. Garam Nóra Éva
  11. Grád Anna Nóra
  12. Hertel Anna
  13. Horváth Áron Menyhért
  14. Joós Ágnes Borbála
  15. Kadosa Krisztina Erika
  16. Kard Anna Orsolya
  17. Kérészy Bence
  18. Kovács Orsolya
  19. Laszip Luca Dóra
  20. Lipák Ágnes
  21. Lovas Borbála
  22. Marlen Dániel
  23. Ónodi Borbála
  24. Pallay Nóra Laura
  25. Páni Szilvia Anita
  26. Rehák Bálint
  27. Remes Zsófia
  28. Simó Enikő Kata
  29. Soós Laura Erika
  30. Szittya Bence
  31. Tordai István Botond
  32. Varga Csilla Magda
  33. Vattay Zsófia
  34. Vladár Krisztina
  35. Wagner Ádám