Városmajori Gimnázium > Diákok és tanárok > Érettségi tablók > 2010–2014 <előző | következő>
10a – a 2010-ben érettségizett A osztály
Flóra Gábor
készült: 2010. V. 27. 10:10:11
10a – a 2010-ben érettségizett A osztály (Nagyné Hodula Andrea)

  1. Andráskó Beatrix
  2. Bajczi Natália
  3. Balogh Olivér
  4. Bécser Vera
  5. Besenyő Soma
  6. Csere Judit Boglárka
  7. Czeizel Jonatán Balázs
  8. Endrődy Zsófia
  9. Farkas Éva
  10. Farkas Fiametta Szilvia
  11. Farkas Máté
  12. Fórizs Virág Gabriella
  13. Gyuricza Annamária
  14. Hajós Gábor
  15. Molnár Álmos Csaba
  16. Nagy Orsolya
  17. Nagy Zsófia
  18. Pártay Kata
  19. Pataki Dávid Lukács
  20. Pouëssel-Kafka Tara Clara
  21. Síkhegyi Antónia
  22. Szabó Márta
  23. Szepes Dóra
  24. Tábori Lilla Bea
  25. Várkonyi Enikő Krisztina
  26. Zelles Balázs
  27. Zurbó Anna
  28. Zurbó Kinga
10b – a 2010-ben érettségizett B osztály
Foto Lerner
10b – a 2010-ben érettségizett B osztály (Mészárosné Romhányi Margit)

  1. Ábrám Örs
  2. Bärnkopf András
  3. Biró Krisztina Andrea
  4. Bogár-Szabó Renáta
  5. Dávid Loránd Gábor
  6. Fontanini Daniele Mariastefano
  7. Földi Levente Koppány
  8. Gáspár Tímea
  9. Herédi Eszter
  10. Horváth Lili
  11. Kádár Gergely
  12. Keszthelyi Petra
  13. Kollár Márta
  14. Lehoczki Sára
  15. Péceli Bálint Miklós
  16. Sándor Krisztián
  17. Simonfalvi Ágnes Ildikó
  18. Szabó Nóra Bernadett
  19. Szemző Áron Gábor
  20. Torma Lili
  21. Tóth Gabriella
  22. Varga Zsófia
  23. Vígh Réka
  24. Vitáris Iván
  25. Wermer Kata Alina
10c – a 2010-ben érettségizett C osztály (Molnár Botond)

  1. Asztalos Katalin
  2. Bakonyvári Krisztina Barbara
  3. Bartha Mátyás Kolos
  4. Béres Erzsébet
  5. Deák Emese Dorottya
  6. Dénes Judit
  7. Doubravszky András
  8. Fényes Vanda
  9. Gaál Bertalan András
  10. Havasi Lilla
  11. Ibrahim Emire
  12. Incze Aliz
  13. Járdányi Benedek
  14. Kerekes Dávid
  15. Kis Bálint
  16. Kiss Fruzsina Annamária
  17. Koltay Zsolt Miklós
  18. László Anna Laura
  19. Márton Mariann Enikő
  20. Molnár Júlia
  21. Mona Dániel
  22. Pagonyi Andrea
  23. Petrányi Luca
  24. Petrik Bence Ferenc
  25. Scharle Júlia Dóra
  26. Serly Veronika
  27. Szádeczky Szilvia
  28. Szántói Lilla
  29. Szénási Krisztina
  30. Szentirmai Beáta Linda
  31. Szomor Dorottya Lilla
  32. Tihanyi Linda
  33. Ugrai Zsófia
10d – a 2010-ben érettségizett D osztály (Kertai Helga)

  1. Bakk Soma
  2. Baumgartner Balázs András
  3. Bede-Fazekas Márk
  4. Berki Éva Teodóra
  5. Busch Noémi
  6. Dohovits Emese
  7. Ercsei Júlia Mariann
  8. Gyóni Dorottya
  9. Hellner Gábor Zsolt
  10. Istvanovszki Roxána
  11. Juhász Jakab
  12. Karner Ádám
  13. Kercseligeti Alexa Ildikó
  14. Kérészy Zsófia
  15. Kiszelly Tímea
  16. Kocsis Máté
  17. Kontó Sándor
  18. Krolopp Ádám
  19. László Noémi
  20. Lénárd Kitti Nikoletta
  21. Mécs János Elek
  22. Molontay Roland
  23. Oláh Petra
  24. Orbán Bence Balázs
  25. Pásztor Zsolt
  26. Petro-de Chalendar Kálmán Olivier
  27. Savci Tamás Adnan
  28. Szabó Diána Katalin
  29. Tapaszti András
  30. Telek Péter András
  31. Thaler Balázs
  32. Tóth Júlia Lilla
11a – a 2011-ben érettségizett A osztály
fényképek: Foto Lerner – grafika: Korossy Katalin
11a – a 2011-ben érettségizett A osztály (Henn Ildikó)

  1. Alberti Dorina
  2. Barát Krisztina Petra
  3. Bihary Júlia
  4. Boldizsár Eszter
  5. Brassói Kristóf
  6. Csáki Viktor Zoltán
  7. Csoknyai Dóra
  8. Deák Tamás Zoltán
  9. Eleőd Huba
  10. Fáth Johanna
  11. Futó Judit Anikó
  12. Gulyás András
  13. Hajnal Anna
  14. Illés Anna
  15. Jenes Ottó Sámuel
  16. Karig Luca Sára
  17. Kékesi Dóra Ágnes
  18. Kerémi Zsuzsanna Eszter
  19. Kornya Sarolta Erzsébet
  20. Kovács Zsuzsa Kitti
  21. Kun Dávid András
  22. Kübler Dominika Zsuzsa
  23. Laposa Tímea Judit
  24. Nemes Domonkos
  25. Pap Zsófia
  26. Patthy Gellért Miklós
  27. Peschka Alfréd
  28. Rátky Miklós
  29. Salacz Johanna
  30. Varga Bence
11b – a 2011-ben érettségizett B osztály
Foto Lerner
készült: 2010. IV. 6. 22:49:26
11b – a 2011-ben érettségizett B osztály (Pósfai Péterné – Takács Ferencné)

  1. Bakonyi-Kiss Dániel
  2. Bosnyák Dóra Zita
  3. Bosnyák Sára Piroska
  4. Dénes Laura
  5. Fórizs Dániel
  6. Fritz Benjamin Dániel
  7. Gazdag Anna Katalin
  8. Hernádi Balázs
  9. Horváth Szilvia Dóra
  10. Jobbágy Orsolya
  11. Koch Dóra
  12. Majoros Balázs
  13. Megyes Gergő Márk
  14. Németh Kata Kriszta
  15. Németh László
  16. Pap Marcell Barnabás
  17. Plánky Janka
  18. Sarkadi Gergely
  19. Sólyom Anna
  20. Storm Anna
  21. Sudár Franciska Stella
  22. Turcsán Viktor
  23. Vankay Viola Julianna
  24. Vidacs Borbála Klára
11c – a 2011-ben érettségizett C osztály (Ambrus Huba)

  1. Árpádhalmi Viola
  2. Balogh Fruzsina Márta
  3. Dobos Emőke Erzsébet
  4. Doubravszky Bálint
  5. Fábián Réka Orsolya
  6. Fintor Zsófia
  7. Frei Eszter
  8. Gál Mercédesz Klaudia
  9. Gasparics Orsolya
  10. Grósz Luca Tamara
  11. Kaiser Nikolett Anna
  12. Király Anna
  13. Kónya Patrik Márk
  14. Korek Kata Réka
  15. Kováts Anna
  16. Mátyók Fanni
  17. Nagy Zsófia Eszter
  18. Németh Rudolf
  19. Őry Erzsébet
  20. Szabó Anna
  21. Szabó Annamária
  22. Szabó Orsolya Daniella
  23. Szenteczki Zita Zsuzsanna
  24. Szentpéteri Fanni
  25. Tamás Viktória Júlia
  26. Törőcsik Hanna Berta
  27. Török Tamara
  28. Weichinger Sára
11d – a 2011-ben érettségizett D osztály
Foto Lerner
készült: 2012. IV. 5. 08:01:43
11d – a 2011-ben érettségizett D osztály (Veérné Bokor Judit)

  1. Baló Sámuel
  2. Benke Viktor
  3. Berki Zita Johanna
  4. Biró Melinda Ildikó
  5. Boros Laura
  6. Csák Csanád
  7. Dornyai Diána Éva
  8. Gáspár Barbara
  9. Hegedüs Anna Otília
  10. Horváth Berta Lilla
  11. Huszák Márk Ádám
  12. Kató Réka Adrienn
  13. Kiss Szonja
  14. Knap Árpád Vilmos
  15. Kovács Orsolya Tünde
  16. Lakatos Bianka
  17. Lehoczky Márk
  18. Lipka Borbála
  19. Magyar Tamás
  20. Mihályi Dorottya
  21. Németh Zsófia
  22. Ötvös Lilla Ágnes
  23. Pávlicz Tamás
  24. Posgay Sára
  25. Schömer Hanna
  26. Schranz Ágoston Kristóf
  27. Schumy Kármen Szimonetta
  28. Solymossy Kornél
  29. Szabó Júlia
  30. Túrós Péter Demeter
  31. Ugrai Anna
  32. Vég Zoltán
  33. Vétek Zsófia
12a – a 2012-ben érettségizett A osztály
készült: 2014. II. 24. 16:16:00
12a – a 2012-ben érettségizett A osztály (Vértes Judit)

  1. Álovits Márton
  2. Balogh Viktor
  3. Bodóczky Mihály
  4. Csornay Annamária
  5. Debrei Kata
  6. Diószeghy Dániel Gábor
  7. Dunai Zita Ágnes
  8. Elődi Fruzsina
  9. Galamb János Mihály
  10. Hadházi Ágnes
  11. Herczeg Vivien
  12. Hollósy Lázár Bálint
  13. Homonnay Csilla
  14. Horváth Zita
  15. Jánosi Júlia
  16. Juhász Nóra Réka
  17. Klein Mercédesz
  18. Kováts Borbála Lili
  19. Kozár Eszter
  20. Lipka Boldizsár
  21. Máté Vanda
  22. Mayer Márton István
  23. Nagy Judit
  24. Pardavi Dávid Bence
  25. Petrányi Máté
  26. Poncsák Daniella
  27. Setényi János Sámuel
  28. Síkhegyi Franciska
  29. Takátsy Pál
  30. Timár Vera Ráhel
  31. Varga Samu
  32. Vitál Vivien Kata
12b – a 2012-ben érettségizett B osztály

(Legjobb tudomásunk szerint az osztályról nem készült érettségi tabló.)

12b – a 2012-ben érettségizett B osztály (Fráter Adrienne)

  1. Albrecht Domonkos
  2. Balázs Flóra
  3. Bärnkopf Pál
  4. Bartók Botond
  5. Beregi Réka
  6. Bozzai Dániel Attila
  7. Demszky Dorottya
  8. Farkas Péter
  9. Ferenczi Árpád
  10. Gelléri András
  11. Ghymes Petra Dóra
  12. Gondi Zsófia Anna
  13. Gulácsi Tamás János
  14. Gyetvai Dóra
  15. Herein János
  16. Junek Mihály Tamás
  17. Kitley Zsófia
  18. Kövér Eszter
  19. Krizsa Fanni
  20. Kruzslicz Anna
  21. Kusztor Anikó
  22. Laczkó Domonkos Áron
  23. Mécs Dávid Endre
  24. Medgyesi Zsolt
  25. Mészáros Kinga Réka
  26. Németh Paulina Rita
  27. Takácsy Levente
  28. Tóth Anita Kinga
  29. Várkonyi Anikó
  30. Viemann Sára
  31. Vincze Márton
  32. Zwickl Dániel Vince
12c – a 2012-ben érettségizett C osztály

(Legjobb tudomásunk szerint az osztályról nem készült érettségi tabló.)

12c – a 2012-ben érettségizett C osztály (Vámosi Zsófia -- akv?)

  1. Bándy Fruzsina
  2. Barcsi Esztella
  3. Borbély Blanka
  4. Bödőcs Fanni Ágnes
  5. Csernitzky Laura Csilla
  6. Csizmadia Csilla
  7. Czeglédi Anna
  8. Deák Andrea Roxána
  9. Forstreuter Máté Ábel
  10. Géczy Ráhel
  11. Herédi Mónika
  12. Horváth Ágnes
  13. Járdányi Tamás Antal
  14. Káplár Miklós
  15. Király Tamás
  16. Kurcz Lőrinc Olivér
  17. Molnár Daniella
  18. Oláh Gergely
  19. Pásztrai Rosa
  20. Péch Fanni
  21. Pencz András Soma
  22. Posgay Laura
  23. Sándor Eszter
  24. Szabó Emese
  25. Szabó Gergely Zoltán
  26. Szabó Veronika
  27. Széles Rebeka
  28. Szilassy Boglárka
  29. Szoljár Fanni Yvette
  30. Tar Etelka
  31. Thaler Viola
  32. Vizkievicz Johanna Nóra
  33. Zsiga Bernadett
12d – a 2012-ben érettségizett D osztály
Adam Polhodzik
készült: 2012. IV. 28. 23:11:05
12d – a 2012-ben érettségizett D osztály (Miklós Rita -- akv?)

  1. Ábrahám Lili
  2. Beneda Orsolya
  3. Birkás Gábor Krisztián
  4. Bogyay Anna Borbála
  5. Bundula Bianka Réka
  6. Busch Olivér
  7. Chornitzer Anna Orsolya
  8. Csikós Barnabás Bálint
  9. Diós Dániel Béla
  10. Dobi Jan Sándor
  11. Dohovits Ákos
  12. Ercsei Tünde Gabriella
  13. Farkas Benedek Miklós
  14. Gergely Anna
  15. Horváth Bálint
  16. Huppert Hanna Lívia
  17. Illyés Árpád
  18. Koncz Benedek Árpád
  19. Limbek Zsófia Magdolna
  20. Malkovics Tamás Ákos
  21. Mets Ildikó Réka
  22. Mihalik Máté
  23. Oláh Bence
  24. Perkovics Dóra Mercédesz
  25. Rési Tamás
  26. Savci Csaba Armagan
  27. Serfőző Péter Dániel
  28. Steiner Hanna
  29. Szabó Gréta Veronika
  30. Szabó Márton
  31. Szirmai Ágnes
  32. Thaler Bálint
  33. Torma Franciska
  34. Török Máté
  35. Varga Máté László
  36. Zsoldos Péter Edvárd
  37. Zsoldos Tamás Alfréd
13a – a 2013-ban érettségizett A osztály
13a – a 2013-ban érettségizett A osztály (dr Gulyás Judit)

  1. Bakondi Flóra
  2. Bátora Dániel
  3. Bogár-Szabó Tamás
  4. Eleőd Krisztina
  5. Farkas Denton Imre
  6. Gábriel Anna Vera
  7. Gemela Márk
  8. Gőcze Nikolett Orsolya
  9. Havas Balázs Dávid
  10. Hegedűs Dániel
  11. Jankó Lilla Anna
  12. Karig Fruzsina Éva
  13. Kornya Rebeka Ágnes
  14. Laposa Dóra Julianna
  15. Markóczy Réka
  16. Peschka Krisztián
  17. Peti Fruzsina Zsófia
  18. Piller Alex
  19. Rósa Blanka Ráhel
  20. Sabransky Anna
  21. Sal Máté András
  22. Somos Anna Margit
  23. Széles Dorottya
  24. Szutor Bence
  25. Telek Zsófia Dóra
  26. Tikos Réka
  27. Tömösközi Nóra Gabriella
  28. Urbán Zsuzsanna
  29. Varga Máté
  30. Vidos Bálint
  31. Zelles András
13b – a 2013-ban érettségizett B osztály
13b – a 2013-ban érettségizett B osztály (Némethné Révész Zsuzsanna)

  1. Barabás Borbála Kinga
  2. Bartha Gábor
  3. Beneda Tamás
  4. Bokori Barbara Beatrix
  5. Boldizsár Blanka Sára
  6. Fehér Barbara Mónika
  7. Gál Luca
  8. Hajnal Mátyás
  9. Hegyi Dániel Szilveszter
  10. Jenes Soma Benő
  11. Király Zsófia
  12. Komlósi György
  13. Kovács Aliz
  14. Lippai Marcell Levente
  15. Palkovics Márton József
  16. Sodró Ábel
  17. Szabó Bálint
  18. Szabó Bendegúz Dániel
  19. Szekeres Fábián
  20. Szigetvári Vince
  21. Szombathelyi Réka
  22. Tihanyi Petra
  23. Tiszai Balázs
  24. Ungvárszki Bence
  25. Varga Lukács
  26. Vilmos Nikolett
  27. Zala Kristóf
  28. Zwickl Ábel
  29. Zsoldos Vanda
13c – a 2013-ban érettségizett C osztály
Foto Lerner
13c – a 2013-ban érettségizett C osztály (Rótáné Csák Dorottya – Gondi Ferencné)

  1. Balázs Noémi Andrea
  2. Barsi Dorottya Eufémia
  3. Boros Mercédesz Anna
  4. Breier Nikolett
  5. Chorfi Karim
  6. Czigány Mátyás
  7. Deák Orsolya Deborah
  8. Déri Borbála Margit
  9. Farkas Henriett
  10. Garda Zsolt Barnabás
  11. Gerendai Zsuzsa
  12. Kiss Anna Liliána
  13. Lente Borbála
  14. Ludányi Orsolya
  15. Mohácsi Luca
  16. Molnár Melinda
  17. Monofar Olivia
  18. Nágel Fanni
  19. Nagy Csenge Dominika
  20. Nagy Noémi
  21. Szabó Csaba
  22. Szabó Virág
  23. Szilágyi Márton Áron
  24. Szűcs Julianna
  25. Tarcsai Máté
  26. Vég Anna Eszter
  27. Vereckei Csilla Kata
  28. Virág Csilla Regina
  29. Walton Veronika
  30. Zentay Péter Kristóf
13d – a 2013-ban érettségizett D osztály
13d – a 2013-ban érettségizett D osztály (Hegedűs Kristóf – Vizkievicz András)

  1. Borbély Bence
  2. Csende Sára Mira
  3. Csereklyei Bálint Zsombor
  4. Czett Kármen Johanna
  5. Dekkers Aaron William
  6. Egresi Laura
  7. Endrődy Máté
  8. Frank Regina
  9. Janni-Illés Kristóf
  10. Karabélyos Csongor
  11. Karakas Máté
  12. Kármán Csaba
  13. Kasza Kristóf
  14. Kecskeméti Dorottya
  15. Kira Dániel
  16. Kovács Borbála
  17. Kovács Márton Tibor
  18. Nagy Dominika
  19. Nánássy Zsombor András
  20. Novothny Zita
  21. Nyuli Márton
  22. Orosz Balázs
  23. Péch Júlia
  24. Pethő Gergely
  25. Pintér Dániel
  26. Székely Károly
  27. Szoljár Richárd Krisztián
  28. Szőnyi Dávid Péter
  29. Tornyossy Zsófia
  30. Tóth Bonifác Olivér
  31. Török József
  32. Tragor Márton
  33. Vattay Borbála
14a – a 2014-ben érettségizett A osztály

(Az osztályról nem készült érettségi tabló.)

14a – a 2014-ben érettségizett A osztály (Nagyné Bulinszky Marianna -- akv?)

14b – a 2014-ben érettségizett B osztály (Schultheisz György -- akv?)

14c – a 2014-ben érettségizett C osztály

(Az osztályról nem készült érettségi tabló.)

14c – a 2014-ben érettségizett C osztály (dr Kas Géza -- akv?)

14d – a 2014-ben érettségizett D osztály (Kertai Helga -- akv?)

készült: 2014. V. 5. 11:42:11
14e – a 2014-ben érettségizett E osztály (dr Budai Éva -- akv?)